Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

#hot16challenge2. Konrad Wojnarowski rapuje! [video]


fot. screen z nagrania z FB

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


#Hot16challenge2 trwa, znowu akcent lokalny, tym razem w roli rapera wystąpił Konrad Wojnarowski, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego:

Dzięki za nominację Sławomir Mariusz Czaplicki Dzięki za pomoc Maciej Klimson Klim RX Produkcja Rafał Sielawa Lecimy! Nominuję wszystkich ludzi dobrej woli, twórzcie, pomagajcie, wpłacajcie, bądźcie zdrowi. Dzięki!  – napisał na swoim profilu na Facebooku.

Zobaczcie nagranie! 

To jest #Hot16Challenge2 Dzięki za nominację Sławomir Mariusz Czaplicki Dzięki za pomoc Maciej Klimson Klim RX Produkcja Rafał Sielawa Lecimy!Nominuję wszystkich ludzi dobrej woli, twórzcie, pomagajcie, wpłacajcie, bądźcie zdrowi. Dzięki!

Opublikowany przez Konrada Wojnarowskiego Czwartek, 21 maja 2020


Przypomnijmy, #hot16challenge2  jest to wyzwanie mające na celu włączenie się w walkę z koronawirusem, za sprawą nagrania 16 wersów mówionego, śpiewanego, bądź rapowanego tekstu. Można także nominować kolejne osoby, promując przy tym zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. Do tej pory zebrano ponad 3 mln zł (https://www.siepomaga.pl/hot16challenge).

 

red.

 

Zobacz także…

#hot16challenge. Poseł Arkadiusz Iwaniak

Mławscy muzycy też zagrali w #hot16challange2

#Hot16challenge2. Burmistrz Przasnysza rapuje!

#Hot16challenge2. Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski

Nowy hit Internetu. Wśród wykonawców prezydent Duda, Majka Jeżowska a nawet prezydent Ciechanowa

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x