Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

#Hot16challenge2. Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski


fot. screen z nagrania z YT

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Do ogólnopolskiej akcji #hot16challenge2, która opanowuje w ostatnich dniach także sąsiednie miasta, Ciechanów i Przasnysz, dołączył starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski nominowany wcześniej przez burmistrza Przasnysza, Łukasza Chrostowskiego.

Przypomnijmy, #hot16challenge2  jest to wyzwanie mające na celu włączenie się w walkę z koronawirusem, za sprawą nagrania 16 wersów mówionego, śpiewanego, bądź rapowanego tekstu. Można także nominować kolejne osoby, promując przy tym zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. 

Czy #Hotchallenge2 dotrze i do Mławy? Przekonamy się 😉

 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy temu

Pisich i ich akolitów nie nominują do akcji #Hotchallenge2, bo oni walczą z ostrym cieniem mgły.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x