Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szreńscy druhowie i bocian ze złamanym skrzydłem


Wczoraj (18 maja) wieczorem druhowie z OSP Szreńsk otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Ługi (gm. Szreńsk) na terenie jednej z posesji przebywa ranny bocian. Jak się okazało ptak miał bardzo mocno uszkodzone skrzydło i nie mógł latać. Strażacy przewieźli go do bocianiego schroniska  u pana Janusza Kozłowskiego w Kosinach Kapicznych (gm.Wiśniewo).

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Nie była to może żadna niebezpieczna akcja, ale bez pomocy druhów bocian mógłby nie przeżyć, a jak się okazuje na pomoc strażaków można liczyć w każdej sytuacji.

– Cieszy nas fakt ze nie przechodzimy obojętnie obok zwierząt którym stała się krzywda, one same nie wezwą pomocy a dobrzy ludzie pomagają i alarmują. Dziękujemy – mówią szreńscy strażacy.

red.

fot. OSP Szreńsk

Zobacz także bocianie królestwo u pana Janusza w Kosinach Kapicznych, pisaliśmy o tym TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x