Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Poszukiwani pasażerowie podróżujący 27 marca z Warszawy do Przasnysza


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przasnyszu poszukuje osób, które w dniu 27 marca podróżowały autobusem relacji Warszawa – Przasnysz. Pasażerowie proszeni są o niezwłoczny kontakt z Sanepidem.


Jeśli podróżowałeś 27 marca (piątek)  autobusem należącym do firmy Przewozy Krajowe Zagraniczne Osób s.c. B. Czaplicka, K. Czaplicki natychmiast skontaktuj się z przasnyską stacją Sanepidu.

Autobus wyjechał z Warszawy o godzinie 12:15 i jechał przez Serock, Pułtusk, Maków Maz. do Przasnysza.

źródło: infoprzasnysz.com/PSSE w Przasnyszu


Zobacz także…

Z zakażoną przasnyszanką autokarem podróżowało około 20 osób

Pierwszy przypadek koronawirusa w Przasnyszu

Raport sanepidu z dnia 5 kwietnia

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
srs
srs
2 lata temu

cały czas nigdzie nie ma info ile osób z autokaru np. tam gdzie jechał nasz p.zero też się zaraziło . Tego miesiąc temu . Ale jeśli są takie apele to ryzyko zakażenia jest duże . Bardzo duże . W takim razie to może jeszcze potrwać ,długo potrwać .

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  srs

Nasz pacjent „0” nie był pierwszym chorym w Polsce. W lutym były już już zachorowania, tyle, że wtedy nikt nie robił testów tylko leczono zapalenie płuc bądź grypę.

srs
srs
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nie dobrze. bardzo nie dobrze. Mam wrażenie że tak wogóle to brniemy po omacku. Trochę jakby bezsilni . I trwa wielki eksperyment . Jest prawie jak w filmach SF. Ale pocieszający jest fakt że mamy dużo narzędzi które mogą pomóc na pewno lepszych niż te w 19 wieku.

Czesiek
Czesiek
2 lata temu
Reply to  srs

uważaj żeby ten wirus ci do d*** nie wlazł.

Media
Media
2 lata temu

O jej 27 marca a teraz 5 ludzie się porozchodzili do rodzin po sklepach nie dobrze ile czasu .

Incognito
Incognito
2 lata temu
Reply to  Media

Dlatego tak ważna jest kwarantanna, samodiscyplina, stosowanie się do poleceń służb. Oni chcą naszego wspólnego dobra. A przede wszystkim ważne jest zachować spokój.

Czesiek
Czesiek
2 lata temu
Reply to  Incognito

uważaj żeby ten wirus ci do d*** nie wlazł

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x