Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek pod Radzanowem. Za kierownicą osiemnastolatka ze świeżo odebranym „prawkiem”


Trwają ustalenia mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranne zostały trzy młode osoby. Do zdarzenia doszło 4 lutego, tuż przed godz. 18.00, na prostym odcinku drogi relacji Radzanów – Bębnowo. Kierująca samochodem 18-latka dopiero co uzyskała uprawnienia do kierowania.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku, kierująca samochodem marki Skoda Octavia, 18- letnia mieszkanka pow. żuromińskiego, jadąc drogą relacji Radzanów – Bębnowo, na prostym odcinku straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze a następnie uderzyła w drzewo, auto dachowało. W samochodzie podróżowało dwoje pasażerów, 14- letnia dziewczyna oraz 21-letni mężczyzna, mieszkańcy pow. żuromińskiego. Ranna kierująca oraz pasażer auta, zostali przewiezieni do szpitala w Mławie, najmłodsza uczestniczka zdarzenia została przetransportowana do szpitala w Płocku. Kierująca skodą octavią młoda kobieta była trzeźwa. Jak się okazało, dopiero co otrzymała uprawnienia do kierowania. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

fot. nadesłane

Policja apeluje o ostrożność – Chwila nieuwagi, rozkojarzenie, zmęczenie, brak doświadczenia za kierownicą, to okoliczności które mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia drogowego. Zanim ruszymy w drogę, oceńmy warunki pogodowe oraz swoje możliwości za kierownicą. Tegoroczna zima uśpiła czujność wielu kierowców. Brak śniegu nie oznacza idealnych warunków na drodze, pułapką są miejscowe oblodzenia, mgła i marznące opady deszczu ze śniegiem. Uważajmy zatem za kierownicą i pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Darek
Gość
Darek

Brak umiejętności, doświadczenia oraz jak przypuszczam nadmierna prędkość

Kursant
Gość
Kursant

Tak to już jest. Szkoły jazdy nie uczą przyszłych kierowców jeździć, tylko szkolą jak zdać prawo jazdy. Chory system. Tylko zdrowy rozsądek i samodoszkolenie mogą uchronić przed tragedią.