Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dachowanie samochodu pod Radzanowem. Aktualizacja


fot. nadesłane


Jak podaje rzecznik prasowy PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll, na drodze pomiędzy Radzanowem a Bębnowem doszło do dachowania samochodu osobowego. W zdarzeniu zostały poszkodowane 3 osoby, jedna pozostaje uwięziona w pojeździe. Działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Radzanów. Do zdarzenia doszło dziś (4 luty) około godziny 18-tej.

Aktualizacja:

Kierujący działaniami ratowniczymi podaje, że pojazdem podróżowały trzy osoby: dwie kobiety i mężczyzna. Osobom poszkodowanym w wieku 14 lat dziewczynka, 18 lat kobieta i 21 lat mężczyzna pomocy udzielił zespołu ratownictwa medycznego, a potem zostały zabrane do szpitala. Do dalszych działań został zadysponowany dodatkowo zastęp OSP Gradzanowo Włościańskie. Na miejscu były też dwa zastępy PSP z Żuromina i dwa zastępy OSP z powiatu żuromińskiego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x