Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja i strażacy poszukują zaginionego nastolatka w lesie


Trwają intensywne poszukiwania zaginionego 17-latka. Kilka zastępów straży pożarnej z OSP Mława, Stupsk, Turza Mała i PSP Mława oraz patrole policji przeszukają teren leśny w pobliżu ulicy Marszałkowskiej. Ogółem w poszukiwaniach bierze udział 23 strażaków.

Służby poszukują zaginionego 17 – latka, który w nocy z 28 na 29 stycznia 2020 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Według informacji służb może on przebywać w okolicy Krajewa.

Komunikat Policji zobacz TUTAJ

 

Zobacz także:

Koniec poszukiwań. Poszukiwany siedemnastolatek nie żyje

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
ixweszlo
Gość
ixweszlo

Znaleźli go czy nie

Darek k
Gość
Darek k

Tak znaleźli ale sie powiesił

Media
Gość
Media

Oojejj co sie dzieje