Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koniec poszukiwań. Poszukiwany siedemnastolatek nie żyje


To koniec trwających dwa dni poszukiwań 17-letniego Adama. Dzisiaj przed południem został odnaleziony w mławskim lesie. Niestety młody człowiek nie żyje.


Intensywne poszukiwania zaginionego 17-latka trwały od wczorajszego popołudnia. W akcję zaangażowane były znaczne siły straży pożarnej i policji. Wczoraj do późnych godzin nocnych trwało przeszukiwanie mławskiego lasu od ulicy Marszałkowskiej w kierunku Krajewa. W poszukiwaniach uczestniczyło 29 strażaków z OSP Mława, Stupsk, Turza Mała i dwa zastępy PSP Mława oraz patrole policji. Dzisiaj poszukiwania zostały wznowione, między innymi strażacy rozpoczęli przeszukiwanie zbiornika wodnego na Krajewie z użyciem łodzi płaskodennej, a policja ściągnęła psa tropiącego z przewodnikiem, użyty miał być również śmigłowiec wyposażony w kamery termowizyjne. W godzinach przedpołudniowych policjanci przeszukujący las w okolicy Łysej Góry znaleźli ciało siedemnastolatka. Fakt śmierci siedemnastolatka potwierdziła mławska prokuratura. – Obecnie trwają czynności prokuratora na miejscu zdarzenia – potwierdza prokurator rejonowy Marcin Bagiński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]