Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zniknęło błoto z ulic. Kierowcy i piesi się ucieszą


Jak się okazuje, możliwe jest posprzątanie z ulic miasta błota nanoszonego z palcu budowy. Takie porządki, którymi nikt wcześniej nie zaprzątał sobie głowy, poczynione zostały na drugi dzień po publikacji nadesłanego przez czytelnika sygnału o nagminnej praktyce nie sprzątania po wyjeździe ubłoconych ciężarówek. Sprzątnięta została zarówno Aleja Św. Wojciecha jak i ulica Batalionów Chłopskich, o tych dwóch miejscach wiemy na pewno.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


To kolejny dowód na to, że warto reagować na sytuacje dla mieszkańców uciążliwe, czy nawet niebezpieczne. Oby nie była to w tym przypadku jednorazowa przedświąteczna praktyka, ale  norma, która jest przestrzegana. Jak napisał nam czytelnik, który informował nas o sprawie,  strażnicy miejscy zwizytowali place budowy i zapewne zmobilizowali pracujące na budowach firmy do przestrzegania przepisów porządkowych.

O sprawie pisaliśmy w miniony piątek TUTAJ

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alan
Alan
1 rok temu

A może ktoś by się w końcu zainteresował ruszającymi się płytkami przy handlowcu. Przy wejściu do handlowca już płyta pękła to tylko kwestia czasu jak reszta ruszajocych się płyt popeka.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Alan

Komu to przeszkadza? – zadanie wykonane zwieńczone sukcesem bunia. Płyty popękają pokruszą się, to zorganizuje się przetarg (oczywiście za kasę podatników czyli hojnego elektoratu) na naprawę, tak jak w przypadku ogrodzenia parku i znów ktoś zarobi kasę.
Misiu, w tym mieście jak zapewne PRAWIE w całej Polsce liczy się kasa i tylko kasa.

Ala
Ala
1 rok temu

Podobny problem dotyczy ul. Zabrody, na wysokości nr 26, gdzie budowane są bloki. Zgłaszane było do straży miejskiej, ale to nic nie dało.

mławiak
mławiak
1 rok temu

Brawa dla redakcji. Pozostaje jednak wątpliwość, czym zajmują się urzędnicy i radni?

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  mławiak

Jak to czym -teraz to tylko święta im w głowie.

Janek
Janek
1 rok temu

A ul. Wymyslin , Smolarnia – chodniki porozjezdzane, syf na drodze…..

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Janek

No tak ale chyba o tych ulicach nie pisali a strażnicy miejscy nie wiedzą gdzie to jest, pewnie Wymyślin jest za blisko od ich biura.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Xawery

Masz rację. Pod latarnią zawsze najciemniej, a komentarzy nie czytają, za duży wysiłek.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x