Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Zniknęło błoto z ulic. Kierowcy i piesi się ucieszą


Jak się okazuje, możliwe jest posprzątanie z ulic miasta błota nanoszonego z palcu budowy. Takie porządki, którymi nikt wcześniej nie zaprzątał sobie głowy, poczynione zostały na drugi dzień po publikacji nadesłanego przez czytelnika sygnału o nagminnej praktyce nie sprzątania po wyjeździe ubłoconych ciężarówek. Sprzątnięta została zarówno Aleja Św. Wojciecha jak i ulica Batalionów Chłopskich, o tych dwóch miejscach wiemy na pewno.


To kolejny dowód na to, że warto reagować na sytuacje dla mieszkańców uciążliwe, czy nawet niebezpieczne. Oby nie była to w tym przypadku jednorazowa przedświąteczna praktyka, ale  norma, która jest przestrzegana. Jak napisał nam czytelnik, który informował nas o sprawie,  strażnicy miejscy zwizytowali place budowy i zapewne zmobilizowali pracujące na budowach firmy do przestrzegania przepisów porządkowych.

O sprawie pisaliśmy w miniony piątek TUTAJ

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Alan
Gość
Alan

A może ktoś by się w końcu zainteresował ruszającymi się płytkami przy handlowcu. Przy wejściu do handlowca już płyta pękła to tylko kwestia czasu jak reszta ruszajocych się płyt popeka.

mławianka
Gość
mławianka

Komu to przeszkadza? – zadanie wykonane zwieńczone sukcesem bunia. Płyty popękają pokruszą się, to zorganizuje się przetarg (oczywiście za kasę podatników czyli hojnego elektoratu) na naprawę, tak jak w przypadku ogrodzenia parku i znów ktoś zarobi kasę.
Misiu, w tym mieście jak zapewne PRAWIE w całej Polsce liczy się kasa i tylko kasa.

Ala
Gość
Ala

Podobny problem dotyczy ul. Zabrody, na wysokości nr 26, gdzie budowane są bloki. Zgłaszane było do straży miejskiej, ale to nic nie dało.

mławiak
Gość
mławiak

Brawa dla redakcji. Pozostaje jednak wątpliwość, czym zajmują się urzędnicy i radni?

mławianka
Gość
mławianka

Jak to czym -teraz to tylko święta im w głowie.

Janek
Gość
Janek

A ul. Wymyslin , Smolarnia – chodniki porozjezdzane, syf na drodze…..

Xawery
Gość
Xawery

No tak ale chyba o tych ulicach nie pisali a strażnicy miejscy nie wiedzą gdzie to jest, pewnie Wymyślin jest za blisko od ich biura.

mławianka
Gość
mławianka

Masz rację. Pod latarnią zawsze najciemniej, a komentarzy nie czytają, za duży wysiłek.