Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Od kiedy zawieszone będą przystanki MKM na Mariackiej?


Kilka dni temu urząd miasta zapowiedział utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym na ulicy Mariackiej, na której rozpoczną się roboty drogowe.  W tym komunikacie pojawiła się też zapowiedź czasowego likwidacji przystanków MKM na tejże ulicy.


Likwidacja przystanków to ważna informacja dla osób, dojeżdżających komunikacją miejską do pracy. Muszą przecież wiedzieć, dokąd muszą się udać by wsiąść do MKM-ki. Ponieważ indagowani o to kierowcy autobusów takiej wiedzy nie mieli, a w komunikacie urzędów również nie było szczegółów kilka osób prosiło redakcję o interwencję w tej sprawie.

Okazuje się jednak, że na tym etapie urząd miasta jeszcze nie ma szczegółowych planów, deklaruje jednak, że odpowiednio wcześnie taka informacja trafi do użytkowników MKM-ki.

– Okres wyłączenia przystanków zależy od wielu czynników, m. in. pogody, harmonogramu działań  i zaawansowania robót.  O terminie wyłączenia  przystanków z użytkowania oraz o zmianach w przebiegu trasy linii autobusowych poinformujemy media wkrótce. Mieszkańców powiadomimy także korzystając ze strony internetowej oraz poprzez odpowiednią informację w pojazdach i na wspomnianych przystankach – informuje Magdalena Grzywacz rzecznik prasowy UMM.

JK

Zobacz także: Utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym na Mariackiej 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500