Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od kiedy zawieszone będą przystanki MKM na Mariackiej?


Kilka dni temu urząd miasta zapowiedział utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym na ulicy Mariackiej, na której rozpoczną się roboty drogowe.  W tym komunikacie pojawiła się też zapowiedź czasowego likwidacji przystanków MKM na tejże ulicy.


Likwidacja przystanków to ważna informacja dla osób, dojeżdżających komunikacją miejską do pracy. Muszą przecież wiedzieć, dokąd muszą się udać by wsiąść do MKM-ki. Ponieważ indagowani o to kierowcy autobusów takiej wiedzy nie mieli, a w komunikacie urzędów również nie było szczegółów kilka osób prosiło redakcję o interwencję w tej sprawie.

Okazuje się jednak, że na tym etapie urząd miasta jeszcze nie ma szczegółowych planów, deklaruje jednak, że odpowiednio wcześnie taka informacja trafi do użytkowników MKM-ki.

– Okres wyłączenia przystanków zależy od wielu czynników, m. in. pogody, harmonogramu działań  i zaawansowania robót.  O terminie wyłączenia  przystanków z użytkowania oraz o zmianach w przebiegu trasy linii autobusowych poinformujemy media wkrótce. Mieszkańców powiadomimy także korzystając ze strony internetowej oraz poprzez odpowiednią informację w pojazdach i na wspomnianych przystankach – informuje Magdalena Grzywacz rzecznik prasowy UMM.

JK

Zobacz także: Utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym na Mariackiej 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
11 dni temu

Ciekawa jestem kiedy w końcu autobus MKM linii nr 1 wróci na starą trasę czyli na trasę przez OKM?
Samochody już od dawna jeżdżą, a więc chyba nie ma najmniejszych przeszkód do tego, żeby zaczęła tędy jeździć i MKM.
Czyż musi najpierw dokonane uroczyste przecięcie wstęgi i pokropienie inwestycji przez księdza?

Szanowna Redakcjo moglibyście zainteresować się tym tematem w ratuszu.

Anonimowo
Anonimowo
10 dni temu
Reply to  mławianka

Ratusz udaje, że nie widzi iż można jeździć przez OKM. Przecież inwestycja ma być zakończona w połowie października.