Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od kiedy zawieszone będą przystanki MKM na Mariackiej?


Kilka dni temu urząd miasta zapowiedział utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym na ulicy Mariackiej, na której rozpoczną się roboty drogowe.  W tym komunikacie pojawiła się też zapowiedź czasowego likwidacji przystanków MKM na tejże ulicy.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Likwidacja przystanków to ważna informacja dla osób, dojeżdżających komunikacją miejską do pracy. Muszą przecież wiedzieć, dokąd muszą się udać by wsiąść do MKM-ki. Ponieważ indagowani o to kierowcy autobusów takiej wiedzy nie mieli, a w komunikacie urzędów również nie było szczegółów kilka osób prosiło redakcję o interwencję w tej sprawie.

Okazuje się jednak, że na tym etapie urząd miasta jeszcze nie ma szczegółowych planów, deklaruje jednak, że odpowiednio wcześnie taka informacja trafi do użytkowników MKM-ki.

– Okres wyłączenia przystanków zależy od wielu czynników, m. in. pogody, harmonogramu działań  i zaawansowania robót.  O terminie wyłączenia  przystanków z użytkowania oraz o zmianach w przebiegu trasy linii autobusowych poinformujemy media wkrótce. Mieszkańców powiadomimy także korzystając ze strony internetowej oraz poprzez odpowiednią informację w pojazdach i na wspomnianych przystankach – informuje Magdalena Grzywacz rzecznik prasowy UMM.

JK

Zobacz także: Utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym na Mariackiej 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
8 miesięcy temu

Ciekawa jestem kiedy w końcu autobus MKM linii nr 1 wróci na starą trasę czyli na trasę przez OKM?
Samochody już od dawna jeżdżą, a więc chyba nie ma najmniejszych przeszkód do tego, żeby zaczęła tędy jeździć i MKM.
Czyż musi najpierw dokonane uroczyste przecięcie wstęgi i pokropienie inwestycji przez księdza?

Szanowna Redakcjo moglibyście zainteresować się tym tematem w ratuszu.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Ratusz udaje, że nie widzi iż można jeździć przez OKM. Przecież inwestycja ma być zakończona w połowie października.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x