Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym na Mariackiej


Niebawem rozpoczną się prace związane z przebudową ul. Mariackiej w Mławie. Już od jutra można się spodziewać utrudnień i ograniczeń w ruchu – zarówno kołowym, jak też pieszym – na tym trakcie. Prace będą etapowane w taki sposób, aby umożliwić dojazd aut oraz dojście pieszych do budynków mieszkalnych oraz usługowych w obrębie ulicy.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

Prace w ulicy Mariackiej obejmą budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej, budowę oświetlenia, usunięcie kolizji sieci gazowej i elektrycznej oraz branży teletechnicznej, a następnie budowę elementów branży drogowej, tj. przebudowę chodników, miejsc postojowych, terenów zielonych oraz przebudowę jezdni ulicy. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pomiędzy inwestorem i wykonawcą robót, będą one prowadzone odcinkowo. W następujących po sobie etapach będą wprowadzane ograniczenia w ruchu kołowym pomiędzy kolejnymi skrzyżowaniami.

W etapach wykonywania robót wymagających zamknięcia jezdni, wprowadzone zostanie oznakowanie informacyjne tablicami F-5 o zamknięciu drogi bez przejazdu poprzecznego. Na odcinkach zamkniętych dla ruchu zostanie dopuszczony dojazd mieszkańców. Piesi będą się poruszać ciągiem pieszym po jednej stronie ulicy. Dopuszcza się wjazd pojazdów budowy pod wszystkie ograniczenia na odcinku ulicy Mariackiej. Na czas prowadzenia robót czasowej likwidacji ulegną dwa przystanki autobusowe zlokalizowane pomiędzy ulicami Świętej Anny i Sportową.

Przewidywany okres zajęcia pasa drogowego upływa w październiku 2020 roku. W związku z utrudnieniami w ruchu, kierowców i pieszych prosimy o cierpliwość i zachowanie szczególnej ostrożności.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nareszcie

Anonim
Gość
Anonim

Nie ciesz się tak bardzo. To jeszcze trochę potrwa. Remont zaczynają od strony Kościuszki, a więc to trochę potrwa.

Dobrze
Gość
Dobrze

Niech robią