Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginiony wczoraj grzybiarz odnaleziony w Brzozowie Majach


15 policjantów, 30 strażaków i 2 pracowników Służby Ochrony Kolei poszukiwało wczoraj w okolicznych lasach mężczyzny, który zaginął podczas grzybobrania. Mężczyzna to 31 – letni mieszkaniec Mławy.

Po zgłoszeniu od rodziny, poszukiwania trwały od godziny 18:30 do 23:30. Zaginiony mężczyzna był razem z ojcem, potem się rozdzielili. Dodatkowo poszukiwania były znacznie utrudnione, ze względu na fakt, że mężczyźnie rozładował się telefon. Początkowo służby ratunkowe przeszukiwały okolice Zalewu Ruda i Lewiczyna, potem dalej, na terenie  Wieczfni Kościelnej i Szydłowa. Ostatecznie jednak został odnaleziony na terenie gminy Dzierzgowo w miejscowości Brzozowo Maje.

JK


O grzybobraniu na wesoło zobacz tutaj:

„Wrzesień chodzi po rosie, zbiera grzyby we wrzosie”

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
karol
Gość
karol

czy my za dużo od ludzi nie wymagamy,jedna z nowych posłanek nie wie ile posłów i posłanek liczy sejm,a tu huzia na grzybiarza

Janek
Gość
Janek

A kto tam wie czy on był na grzybach, cały powiat przeszedł, jak maratończyk

Emi
Gość
Emi

No nieźle, jak się nie zna to się siedzi w domu

Mławian
Gość
Mławian

Idąc z Lewiczyna do Brzozowa musiał minać torty kolejowe, kilka dróg asfaltowych i polnych. Jak można być takim ciamajda ?

mławianka
Gość
mławianka

Dobry chodziarz. Kilometrów nieźle nabił.
Nawet nie próbuję zrozumieć tej drogi którą pokonał. To po prostu nielogiczne: zgubić się w okolicach zalewu Ruda i znaleźć się w okolicach Brzozowo Maje, toż to jest koło 30km, tym bardziej, że trzeba minąć kilka miejscowości chciał nie chciał.

Kibol_69
Gość
Kibol_69

To jest 40 km

Darek
Gość
Darek

Nieźle łaził, gdzie zalew a gdzie brzozowo maje. Ten ojciec jakiś niedorozwiniety, nie wiedział w którym kompleksie się rozdzielili?
Jak idzie baran do lasu to powinien komórkę naładować na full.
Później służby szukają bałwana bo mu się komórka rozladowała

Outdoor
Gość
Outdoor

Na wyprawę do lasu: mały power bank, koc NRC, termos z gorącą herbatą i czekolada.

Mer
Gość
Mer

…. i kłębek nici od Ariadny 🙂