Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Ciało 34-letniej kobiety znalezione  w toalecie pociągu


Tragedia w pociągu Mazowieckich Kolei relacji Warszawa Zachodnia-Mława. Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 22 w kończącym bieg w Mławie składzie, kierownik pociągu robiący końcowy obchód w toalecie jednego z wagonów odkrył zwłoki młodej kobiety.


Jak ustaliła mławska policja, była to 34-letnia mieszkanka powiatu nadarzyńskiego. Być może zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, jednak przybyły na miejsce lekarz nie wykluczył zupełnie możliwości udziału osób trzecich, co skutkować będzie koniecznością wykonania sekcji zwłok. Czynności w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mławie.

red.

 

Zobacz także…

W zmiażdżonym przez pociąg aucie nie było ludzi, ale dwie pasażerki pociągu trafiły do szpitala

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x