Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W zmiażdżonym przez pociąg aucie nie było ludzi, ale dwie pasażerki pociągu trafiły do szpitala


4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz 3 zastępy z OSP uczestniczyły wczoraj w trwającej prawie 7 godzin akcji ratunkowej na linii kolejowej pod Mławą. Strażacy wspólnie z Kolejową Pomocą Techniczną wycinali fragmenty zmiażdżonego przez lokomotywę auta, aż do jego całkowitego usunięcia spod składu. We wraku auta nie stwierdzono obecności żadnych osób.

Dla pasażerów pociągu strażacy zorganizowali namiot ewakuacyjny oraz punkt medyczny. Początkowo nikt z pasażerów nie zgłaszał potrzeby udzielenia pomocy medycznej, potem okazał się, że dwie kobiety w wieku ok. 40-lat pomocy medycznej jednak potrzebują, obydwie zespół ratownictwa medycznego przewiózł do mławskiego szpitala.

Policja poszukuje nieznanego na razie sprawcy, który sprowadził katastrofę w ruchu lądowym zagrażającą życiu i zdrowiu wielu osób lub mieniu w wielkich rozmiarach, w ten sposób, że wjechał na torowisko kolejowe pojazdem marki BMW, który następnie pozostawił na torach. na sutek tego, doszło do zderzenia z pociągiem PKP relacji Gdynia – Kraków. Z 380 osób podróżujących pociągiem nikt nie odniósł obrażeń. 

źródło: KP PSP/KPP w Mławie

red.

Zobacz także..

AKTUALIZACJA: Wypadek kolejowy za wiaduktem (DK7) w stronę Warszawy [zdjęcia]

Na YouTube można obejrzeć film z pożaru udostępniony przez Foster. TV : 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gfd
Gfd
1 rok temu

Kierowcy bmw są specyficzni

Ala
Ala
1 rok temu

Jakiś idiota któremu się nudziło albo idiotów bo mogło być ich kilku może byli pijani albo nacpani po prostu debile i tyle jeśli ich zlapia surowa karę powinni dostać głupota ludzka nie zna granic

Gizbern
Gizbern
1 rok temu

Jak dorwą tego debila bo inaczej nie można go nazwać powinie zapłacić PKP odszkodowanie i wszystkim pasażerom odwołanych pociągów, oraz za akcję ratowniczą.

Gfd
Gfd
1 rok temu

To tylko kierowca bmw

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x