Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W zmiażdżonym przez pociąg aucie nie było ludzi, ale dwie pasażerki pociągu trafiły do szpitala


4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz 3 zastępy z OSP uczestniczyły wczoraj w trwającej prawie 7 godzin akcji ratunkowej na linii kolejowej pod Mławą. Strażacy wspólnie z Kolejową Pomocą Techniczną wycinali fragmenty zmiażdżonego przez lokomotywę auta, aż do jego całkowitego usunięcia spod składu. We wraku auta nie stwierdzono obecności żadnych osób.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Dla pasażerów pociągu strażacy zorganizowali namiot ewakuacyjny oraz punkt medyczny. Początkowo nikt z pasażerów nie zgłaszał potrzeby udzielenia pomocy medycznej, potem okazał się, że dwie kobiety w wieku ok. 40-lat pomocy medycznej jednak potrzebują, obydwie zespół ratownictwa medycznego przewiózł do mławskiego szpitala.

Policja poszukuje nieznanego na razie sprawcy, który sprowadził katastrofę w ruchu lądowym zagrażającą życiu i zdrowiu wielu osób lub mieniu w wielkich rozmiarach, w ten sposób, że wjechał na torowisko kolejowe pojazdem marki BMW, który następnie pozostawił na torach. na sutek tego, doszło do zderzenia z pociągiem PKP relacji Gdynia – Kraków. Z 380 osób podróżujących pociągiem nikt nie odniósł obrażeń. 

źródło: KP PSP/KPP w Mławie

red.

Zobacz także..

AKTUALIZACJA: Wypadek kolejowy za wiaduktem (DK7) w stronę Warszawy [zdjęcia]

Na YouTube można obejrzeć film z pożaru udostępniony przez Foster. TV : 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gfd
Gfd
1 rok temu

Kierowcy bmw są specyficzni

Ala
Ala
1 rok temu

Jakiś idiota któremu się nudziło albo idiotów bo mogło być ich kilku może byli pijani albo nacpani po prostu debile i tyle jeśli ich zlapia surowa karę powinni dostać głupota ludzka nie zna granic

Gizbern
Gizbern
1 rok temu

Jak dorwą tego debila bo inaczej nie można go nazwać powinie zapłacić PKP odszkodowanie i wszystkim pasażerom odwołanych pociągów, oraz za akcję ratowniczą.

Gfd
Gfd
1 rok temu

To tylko kierowca bmw

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x