Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto  na ulicy Spółdzielczej


Lubimy pisać o takich sprawach. Nie muszą być one spektakularne, niecodzienne, ogromne czy gdzie indziej niespotykane. Mogą być zwykłe, codzienne i małe, ważne żeby w efekcie cieszyły mieszkańców i sprawiały, że będą się czuć lepiej i bezpieczniej. Tak właśnie stało się w przypadku, wydawałoby się beznadziejnym, braku oświetlenia na ulicy Spółdzielczej.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Po niecałym miesiącu od opisania tego problemu, otrzymaliśmy od czytelnika, który sygnalizował ten problem maila o treści:

„Dzisiaj święto  na ulicy Spółdzielczej w Mławie. Po prawie rocznej przerwie w oświetlaniu ulicy Spółdzielczej dzisiaj nastąpił przełom  i rozpoczęły się prace mające usuniecie usterki kabla zasilającego latarnie, które przestały świecić w grudniu 2018r. Wykonawcą robót jest Spółdzielnia Mieszkaniowa  SMLW „Zawkrze” w Mławie . Mam nadzieje że prace zostaną wykonane solidnie, jednak trzeba nadmienić, że prawie rok na zmobilizowanie się miasta i spółdzielni  do wykopania kilkudziesięciu metrów wykopu to troszkę za długo i gdzie jest zabezpieczenie wykopu ???”

Miejmy więc nadzieję, że już nikt nigdy nie napisze, że egipskie ciemności są na ulicy Spółdzielczej.

red.

Zobacz także:Egipskie ciemności na Spółdzielczej. Miasto jest bezradne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu

Całość tematu należy wyłącznie do Ratusza, który przez bardzo długi okres, albo nie miał chęci rozwiązania problemu, albo nie mógł znaleźć wykonawcy, albo nie miał pieniędzy na ten cel. Spółdzielnia chcąc pomóc przystąpiła do organizowanego przez miasto przetargu i w bardzo szybkim terminie rozwiąże ten problem miastu. Brawo dla Zarządu Spółdzielni za inicjatywę w tym zakresie !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x