Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na Spółdzielczej egipskie ciemności. Miasto jest bezradne


Sytuacja jest dość groteskowa. Są latarnie, mają nowe, ledowe oprawy, a mieszkańcy i przechodnie od niemal roku chodzą ulicą Spółdzielczą po ciemku. A przyczyną tego stanu rzeczy jest uszkodzony przewód doprowadzający zasilanie, którego przez tyle czasu nie można było naprawić.


– To są jakieś kpiny żeby miasto nie potrafiło położyć nowego kabla  od prawie  roku!. Gdzie i na co trafiają nasze podatki ? – denerwuje się czytelnik, który już od dłuższego czasu zmaga się z biurokratycznym problemem.

„Podinspektor ds. gospodarki komunalnej i energetyki w urzędzie miasta jest bezradna. Jak mnie poinformowała, miasto przejęło trzy duże latarnie od spółdzielni Zawkrze. Miasto zmontowało nowe oprawy typu LED, które nie świecą już od prawie roku z dwoma przerwami po klika dni.  W styczniu okazało się, że jest awaria kabla zasilającego latarnie, a naprawy tych dokonuje firma prywatna a nie Energa Oświetlenie,  ponieważ miasto nie posiadało umowy z Energą na te latarnie. W sierpniu zostałem poinformowany, że miasto rości sobie pretensje do spółdzielni o uszkodzony kabel, a my ciągle chodzimy po zmroku po ciemku” – opisuje sprawę czytelnik.

Czy miastu uda się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji? Oby stało się to jeszcze przed jesiennymi, długimi wieczorami.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dres
Dres
3 lata temu

Ciekawe co będzie zimą

pis mława
pis mława
3 lata temu

Jedynie można w dziób zarobić po ciemku nic więcej, idą wybory morze zrobią.
Ile bierze co miesiąc pan Seweryn R, za UTRZYMANIE oświetlenia w ratuszu w MDK i wieszanie lampek na święta i ile razy podchodził do naprawy tych latarni trzeba to wyjaśnić bo pan burmistrz ma widzę prywatny folwark i trzeba wymieniać radnych i burmistrzów z imienia i nazwiska którzy sprzedali USKOM I i pociągnąć do odpowiedzialności prawnej za szkody wyrządzane miastu i mieszkańcom lepiej niech budują drugie wysypisko jak swoje potrafili sprzedać DZIADY Z PRLu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x