Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Na Spółdzielczej egipskie ciemności. Miasto jest bezradne


Sytuacja jest dość groteskowa. Są latarnie, mają nowe, ledowe oprawy, a mieszkańcy i przechodnie od niemal roku chodzą ulicą Spółdzielczą po ciemku. A przyczyną tego stanu rzeczy jest uszkodzony przewód doprowadzający zasilanie, którego przez tyle czasu nie można było naprawić.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


– To są jakieś kpiny żeby miasto nie potrafiło położyć nowego kabla  od prawie  roku!. Gdzie i na co trafiają nasze podatki ? – denerwuje się czytelnik, który już od dłuższego czasu zmaga się z biurokratycznym problemem.

„Podinspektor ds. gospodarki komunalnej i energetyki w urzędzie miasta jest bezradna. Jak mnie poinformowała, miasto przejęło trzy duże latarnie od spółdzielni Zawkrze. Miasto zmontowało nowe oprawy typu LED, które nie świecą już od prawie roku z dwoma przerwami po klika dni.  W styczniu okazało się, że jest awaria kabla zasilającego latarnie, a naprawy tych dokonuje firma prywatna a nie Energa Oświetlenie,  ponieważ miasto nie posiadało umowy z Energą na te latarnie. W sierpniu zostałem poinformowany, że miasto rości sobie pretensje do spółdzielni o uszkodzony kabel, a my ciągle chodzimy po zmroku po ciemku” – opisuje sprawę czytelnik.

Czy miastu uda się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji? Oby stało się to jeszcze przed jesiennymi, długimi wieczorami.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Dres
Gość
Dres

Ciekawe co będzie zimą

pis mława
Gość
pis mława

Jedynie można w dziób zarobić po ciemku nic więcej, idą wybory morze zrobią.
Ile bierze co miesiąc pan Seweryn R, za UTRZYMANIE oświetlenia w ratuszu w MDK i wieszanie lampek na święta i ile razy podchodził do naprawy tych latarni trzeba to wyjaśnić bo pan burmistrz ma widzę prywatny folwark i trzeba wymieniać radnych i burmistrzów z imienia i nazwiska którzy sprzedali USKOM I i pociągnąć do odpowiedzialności prawnej za szkody wyrządzane miastu i mieszkańcom lepiej niech budują drugie wysypisko jak swoje potrafili sprzedać DZIADY Z PRLu.