Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwóch bez prawa jazdy, jeden po alkoholu


W czwartek, ok. godz. 11:00 w miejscowości Windyki (gm. Wieczfnia Kościelna), patrol policji zatrzymał 58 – letniego mieszkańca tejże gminy. Mężczyzna kierował samochodem marki Audi w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,98 promila alkoholu.  


Również w czwartek, ok. godz. 09:00 w miejscowości Grzebsk (gm. Wieczfnia Kościelna), patrol policji zatrzymał 19 – letniego mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel po drodze publicznej, pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Tego samego dnia ok. godz. 13:00, w Dzierzgowie patrol policji zatrzymał 50 – letniego mieszkańca tej gminy. Mężczyzna kierował motorowerem marki Zipp, pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x