Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W nocy palił się „okrąglak”. Prawdopodobne podpalenie


Jak podaje oficer prasowy PSP w Mławie st. kpt Jacek Dryll, w nocy około godziny 1:28 w „okrąglaku” koło handlowca wybuchł pożar. Prawdopodobnie w wyniku podpalenia paliły się fotele i sofa. Pożar gasiły dwa zastępy z JRG Mława.red.

Zobacz także…

Zobacz filmik z pożaru „okrąglaka”!!!

Pożar na składowisku odpadów w Kosinach Bartosowych [foto i videorelacja]

Rozbić i zniszczyć! Tak się bawi młodzież pod mławskim lasem

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Mława
Gość
Mława

No i długo nie trzeba było czekać
I co mądrale którzy komentowali wcześniej i mieli tak dużo do powiedzenia ???
Pytam kolejny raz gdzie jest monitoring !!!
No chyba teraz to czas i pora rozliczyć swoich ludzi Panie wŁodarzu

Elo
Gość
Elo

Rozbijania jak rozbijane ale bandziora jaką jest i rodzą się grupy przestępcze

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

No proszę tak nie dawno, jakimś starym wrakiem, chyba ze szrotu, chciał ktoś przewrócić okrąglak–nie dał rady no to postanowił go podpalić, no i udało się, widocznie właściciel, lokalu musiał mocno podpaść, tym bywalcom urodzonym w niedziele. Tak wyglądają porachunki, mławskich, młodzieńców, którzy po mieście rozbijają się furami za kilkanaście tysięcy.

normal
Gość
normal

Dzidku, pac….nie – to nie są porachunki mławskich młodzieńców. Choć ten jeden raz zamknij się i nie komentuj.

dzidek
Gość
dzidek

Z twego postu, widac ze sam jestes pacanem, I chronisz, ta mlawdka bandyterke, wszak to sa twoi, kumple, I dobrz ich znasz. Ale zglosic na Policje, te ich machloje, to sie boisz, bo dobrze wiesz ze ci kumpele by ci, za to ZAPLACILI, ze bys nie wiedxial jak sie nzywasz, I radze CI zamknij ten glypi dziob I nie komentuj, tych wykroczen I zachowan swych KUMPLI., bo to tylko zle swiadczy o tobie. A mie zostaw w spokoju, bo nie zamkne sie w komentowaniu, tych wybrykow, zlotej mlawskiej mlodziezy, wrecz przeciwnie bede krzczal jeszcze glosniej , aby wreszcie Policja, I… Czytaj więcej »