Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uchwały weszła w życie. Oficjalnie mamy dwie nowe ulice


W Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego opublikowano uchwały Rady Miasta Mława z 25 czerwca br. w sprawie nazw dwóch mławskich ulic. Obie weszły już w życie.

Jedna z uchwał dotyczy nadania nazwy Leśna Polana ulicy położonej na zachód od ul. Piekiełko, na działce nr 643. Drugą jest uchwała zmieniająca uchwałę z 22 stycznia 2019 r. w sprawie nadania ulicy por. Pawła Rachockiego „Juranda” (na zdj.) – mocą przyjętego 25 czerwca dokumentu, paragraf 1 styczniowej uchwały otrzymał brzmienie: „Rada Miasta Mława postanawia nadać nazwę por. Pawła Rachockiego „Juranda” ulicy położonej na zachód od ul. Zabrody na działkach nr nr 903/2, 903/26 […]”.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments