Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Nietrzeźwy motorowerzysta w Wieczfni Kościelnej


Jak podaje mławska policja, we wtorek 23 lipca, ok. godz. 20:30, w miejscowości Wieczfnia Kościelna, patrol policji zatrzymał 43 – letniego mieszkańca powiatu nidzickiego. Mężczyzna kierował motorowerem marki Wonjan w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,60 promila alkoholu oraz orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Trwają czynności policji.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500