Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Procesja Bożego Ciała w parafii św. Stanisława BMWczoraj ulicami Starego Rynku wokół kościoła pw. Św. Trójcy przeszła procesja Bożego Ciała. Tradycyjnie, wierni bardzo licznie przeszli w procesji modląc się kolejno przy czterech ołtarzach przygotowanych przez ołtarzy Odnowę w Duchu Św., członków grupy Adsum Domine, Koła Żywego Różańca i Siostry zakonne. Zobacz fotorelację.

red.

 

Zobacz także…

Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej Królowej Polski

Procesja Bożego Ciała w parafii św. Jana Kantego

Procesja Bożego Ciała w parafii Świetej Rodziny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
olek
olek
2 lata temu

nie widzę fotorelacji….

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x