Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Mławie ukradła 12 tys. Wcześniej w Działdowie ponad 270 tys.


Jak podaje mławska policja w okresie od 11 do  25 maja br. , 49 – letnia kobieta dokonała kradzieży pieniędzy pochodzących z opłat za świadczone usługi w laboratorium medycznym na ulicy Warszawskiej w Mławie. Łączna kwota strat szacowana jest na ponad 12 tys. zł.

Według nieoficjalnych źródeł, jest to ta sama osoba, która ma postawionych 80 zarzutów związanych z przekroczeniem uprawnień, porobieniem dokumentów i oszustwem na szkodę Skarbu Państwa, których to przestępstw miała się dopuścić jako kierownik sekretariatu Sądu Rejonowego w Działdowie. Chodzi tu o nieuprawnione wypłaty z depozytów sądowych, a ich łączną wartość prowadząca sprawę prokuratura w Gdańsku określa na kwotę 271.013,56 złotych.

red.

O sprawie z Działdowa pisaliśmy tutaj

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Fazi
Gość
Fazi

Czy to jest ta babka z Iłowa, mająca znaną rodzinę w Mławie?

Nieznajet
Gość
Nieznajet

Czyli kto ?

Ewka
Gość
Ewka

Łatwa kasa jeszcze mało.Bezwstydnica

monika
Gość
monika

No proszę jaka aparatka. Mam nadzieję, że trafi tam, gdzie powinna.