Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkańcy są zadowoleni. Brawo energetycy!


Ponad tydzień temu pisaliśmy o nowym słupie energetycznym, który po modernizacji linii napowietrznej ustawiony został niemal na środku furtki do posesji. Zakład Energetyczny poważnie podszedł do problemu i zlecił dokonanie przestawienia tegoż słupa.

– Mieszkańcy tego budynku są szczęśliwi. Wyrazy uznania i podziękowanie dla pracowników Zakładu Energetycznego – napisał do redakcji czytelnik, który wcześniej sygnalizował ten problem.

red.

Zobacz także: Słup energetyczny centralnie przed furtką na posesję

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Nie można było od razu? Ot nasza Polska cała i jak w naszym kraju ma być dobrze jeśli robi się coś bezmyślnie, a potem się to poprawia i poprawia… :/

Anonimowo
Gość
Anonimowo

jestem ciekaw czy ty tak wszystko robisz dobrze

mławianka
Gość
mławianka

Nikt nie robi wszystkiego dobrze, każdy się myli, ale postawić słup na środku wejścia na posesję to bezmyślność i absurd po prostu.

Antoni
Gość
Antoni

Jak chcą, to potrafią.