Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkańcy są zadowoleni. Brawo energetycy!


Ponad tydzień temu pisaliśmy o nowym słupie energetycznym, który po modernizacji linii napowietrznej ustawiony został niemal na środku furtki do posesji. Zakład Energetyczny poważnie podszedł do problemu i zlecił dokonanie przestawienia tegoż słupa.


– Mieszkańcy tego budynku są szczęśliwi. Wyrazy uznania i podziękowanie dla pracowników Zakładu Energetycznego – napisał do redakcji czytelnik, który wcześniej sygnalizował ten problem.

red.

Zobacz także: Słup energetyczny centralnie przed furtką na posesję

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
4 lata temu

Nie można było od razu? Ot nasza Polska cała i jak w naszym kraju ma być dobrze jeśli robi się coś bezmyślnie, a potem się to poprawia i poprawia… :/

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  mławianka

jestem ciekaw czy ty tak wszystko robisz dobrze

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nikt nie robi wszystkiego dobrze, każdy się myli, ale postawić słup na środku wejścia na posesję to bezmyślność i absurd po prostu.

Antoni
Antoni
4 lata temu

Jak chcą, to potrafią.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x