Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Słup energetyczny centralnie przed furtką na posesję


Do listy absurdów projektowych, o których już pisaliśmy dorzucamy efekt modernizacji linii energetycznych w Mławie. Fotografie obrazujące problem nadesłał jeden z czytelników. Otóż na ulicy Fedorczyka przy jednej z posesji ustawiono nowy słup dokładnie na wprost furtki wejściowej na posesję.  Nazwijmy to dość oględnie – na pewno nie ułatwia to życia właścicielom i gościom.


Niestety, to nie pierwszy przypadek nieprzystawania projektu do stanu rzeczywistego. Pisaliśmy już o słupach energetycznych w środku chodnika na ulicy Okólnej czy przystanku MKM również umiejscowionym centralnie pośrodku traktu dla pieszych przy ulicy Batalionów Chłopskich. Do tej listy można też dorzucić wysepkę na ulicy Warszawskiej utrudniającej wjazd i wyjazd na jedną posesję (wysepka już jest zlikwidowana). Można tylko mieć nadzieję, że i ta sprawa skończy się podobnie do tych innych, gdzie zwyciężył zdrowy rozsądek.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
słup
słup
4 lata temu

Dlaczego nie ukryją przewodów POD ziemią?

wml
wml
4 lata temu

dobrze że nie w bramie

sławomir
sławomir
4 lata temu

Sienkiewicza Sportowa też z pasów namalowanych prawie że trzeba wchodzić na stojący na samym narożniku szaro-bury słup oświetleniowy i milicji to nie przeszkadza co burmistrz nam tu a mam filmy z przejścia grupy maluchów z siódemki na wielkie otwarcie placu zabaw w miejskim parku 12 Październik 2018 akurat i nikomu to nie przeszkadza że maluchy idą za będącą w rozterce przedszkolanką jak baranki… se idom… spoko of coooz – dzielnicowego atakujcie bardziej to może jakiś cud wreszcie nastąpi…

mwa
mwa
4 lata temu

w tym mieście sektor publiczny nic dobrze nie potrafi zrobić

kkk
kkk
4 lata temu

Słupy energetyczne tak się wstawia, najpierw wstawia się nowy dopiero później likwiduje stary, a na tej ulicy mało miejsca żeby manewrować sprzętem przy stawianiu takiego słupa żeby ogrodzeń nie uszkodzić, więc być może nie dało się inaczej. Trzeba najpierw uruchomić wyobraźnie żeby się wypowiadać. Nasze społeczeństwo ostatnio takie nerwowe

Yyyyyyy
Yyyyyyy
4 lata temu
Reply to  kkk

Macie co wybraliście. Teraz nie narzekać. Jaki PAN taki KRAM.

kkk
kkk
4 lata temu
Reply to  h13

Słupy energetyczne tak się wstawia, najpierw wstawia się nowy dopiero później likwiduje stary, a na tej ulicy mało miejsca żeby manewrować sprzętem przy stawianiu takiego słupa żeby ogrodzeń nie uszkodzić, więc być może nie dało się inaczej. Trzeba najpierw uruchomić wyobraźnie żeby się wypowiadać. Nasze społeczeństwo ostatnio takie nerwowe 🙁

DANUTA
DANUTA
4 lata temu
Reply to  kkk

Albo projekt robila osoba bardzo wyksztalcona,lecz bez pojecia.Niestety teraz takich przypadkow jest cale mnostwo,to sa efekty nauczania w prywatnych szkolach,rowniez tych wyzszych.Bo jak sie placi to trzeba konczyc te szkoly??

kos
kos
4 lata temu
Reply to  kkk

Panie kkk, Ty nie wykazuj się tu wiedzą z internetu tylko oceń to życiowo. Kogo to obchodzi, że trudno, że mało miejsca. Słup w tym miejscu to delikatnie nazywając – nieporozumienie. Chciałbyś mieć coś takiego przed furtką??? Pierwszy byś interweniował i wzywał lokalne portale.
Właściciele posesji mogą to zgłosić do ”Absurdów drogowych”, tam jest wiele takich debilnych rozwiązań z całej Polski.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  h13

No tak, tylko jeden stał za ogrodzeniem, jeden tuż przy ogrodzeniu, trzeci w bramie wjazdowej, ale blisko słupka, a więc nie przeszkadzał (w sumie żaden z tych trzech nie przeszkadzał tak jak teraz ten jeden) – żaden nie był na środku naprzeciwko bramki.

Gość
Gość
4 lata temu
Reply to  h13

Rzeczywiście, ale mimo tych trzech nóg, nie zastawiały one furtki i można było normalnie korzystać.

Sąsiad
Sąsiad
4 lata temu

Po owocach ich poznacie… Przedstawiciel miasta nie potrafi ruszyć d.py i sprawdzić w terenie stanu faktycznego z projektem. Klepią wszystko na pałę. Za co biorą pieniądze ?! Za picie kawy ??? Jeżeli nie potrafią porządnie uzgodnić tak banalnych rzeczy, to co mówić o strategicznych inwestycjach dla mieszkańców ?! Już mamy zacząć się bać ?!

gosc
gosc
4 lata temu

brawo wy. dobrze ze w pokoju na srodku nie postawili.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x