Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Słup energetyczny centralnie przed furtką na posesję


Do listy absurdów projektowych, o których już pisaliśmy dorzucamy efekt modernizacji linii energetycznych w Mławie. Fotografie obrazujące problem nadesłał jeden z czytelników. Otóż na ulicy Fedorczyka przy jednej z posesji ustawiono nowy słup dokładnie na wprost furtki wejściowej na posesję.  Nazwijmy to dość oględnie – na pewno nie ułatwia to życia właścicielom i gościom.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Niestety, to nie pierwszy przypadek nieprzystawania projektu do stanu rzeczywistego. Pisaliśmy już o słupach energetycznych w środku chodnika na ulicy Okólnej czy przystanku MKM również umiejscowionym centralnie pośrodku traktu dla pieszych przy ulicy Batalionów Chłopskich. Do tej listy można też dorzucić wysepkę na ulicy Warszawskiej utrudniającej wjazd i wyjazd na jedną posesję (wysepka już jest zlikwidowana). Można tylko mieć nadzieję, że i ta sprawa skończy się podobnie do tych innych, gdzie zwyciężył zdrowy rozsądek.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

avatar
1500
słup
Gość
słup

Dlaczego nie ukryją przewodów POD ziemią?

wml
Gość
wml

dobrze że nie w bramie

sławomir
Gość
sławomir

Sienkiewicza Sportowa też z pasów namalowanych prawie że trzeba wchodzić na stojący na samym narożniku szaro-bury słup oświetleniowy i milicji to nie przeszkadza co burmistrz nam tu a mam filmy z przejścia grupy maluchów z siódemki na wielkie otwarcie placu zabaw w miejskim parku 12 Październik 2018 akurat i nikomu to nie przeszkadza że maluchy idą za będącą w rozterce przedszkolanką jak baranki… se idom… spoko of coooz – dzielnicowego atakujcie bardziej to może jakiś cud wreszcie nastąpi…

mwa
Gość
mwa

w tym mieście sektor publiczny nic dobrze nie potrafi zrobić

kkk
Gość
kkk

Słupy energetyczne tak się wstawia, najpierw wstawia się nowy dopiero później likwiduje stary, a na tej ulicy mało miejsca żeby manewrować sprzętem przy stawianiu takiego słupa żeby ogrodzeń nie uszkodzić, więc być może nie dało się inaczej. Trzeba najpierw uruchomić wyobraźnie żeby się wypowiadać. Nasze społeczeństwo ostatnio takie nerwowe

Yyyyyyy
Gość
Yyyyyyy

Macie co wybraliście. Teraz nie narzekać. Jaki PAN taki KRAM.

h13
Gość
kkk
Gość
kkk

Słupy energetyczne tak się wstawia, najpierw wstawia się nowy dopiero później likwiduje stary, a na tej ulicy mało miejsca żeby manewrować sprzętem przy stawianiu takiego słupa żeby ogrodzeń nie uszkodzić, więc być może nie dało się inaczej. Trzeba najpierw uruchomić wyobraźnie żeby się wypowiadać. Nasze społeczeństwo ostatnio takie nerwowe 🙁

DANUTA
Gość
DANUTA

Albo projekt robila osoba bardzo wyksztalcona,lecz bez pojecia.Niestety teraz takich przypadkow jest cale mnostwo,to sa efekty nauczania w prywatnych szkolach,rowniez tych wyzszych.Bo jak sie placi to trzeba konczyc te szkoly??

kos
Gość
kos

Panie kkk, Ty nie wykazuj się tu wiedzą z internetu tylko oceń to życiowo. Kogo to obchodzi, że trudno, że mało miejsca. Słup w tym miejscu to delikatnie nazywając – nieporozumienie. Chciałbyś mieć coś takiego przed furtką??? Pierwszy byś interweniował i wzywał lokalne portale.
Właściciele posesji mogą to zgłosić do ”Absurdów drogowych”, tam jest wiele takich debilnych rozwiązań z całej Polski.

Anonim
Gość
Anonim

No tak, tylko jeden stał za ogrodzeniem, jeden tuż przy ogrodzeniu, trzeci w bramie wjazdowej, ale blisko słupka, a więc nie przeszkadzał (w sumie żaden z tych trzech nie przeszkadzał tak jak teraz ten jeden) – żaden nie był na środku naprzeciwko bramki.

Gość
Gość
Gość

Rzeczywiście, ale mimo tych trzech nóg, nie zastawiały one furtki i można było normalnie korzystać.

Sąsiad
Gość
Sąsiad

Po owocach ich poznacie… Przedstawiciel miasta nie potrafi ruszyć d.py i sprawdzić w terenie stanu faktycznego z projektem. Klepią wszystko na pałę. Za co biorą pieniądze ?! Za picie kawy ??? Jeżeli nie potrafią porządnie uzgodnić tak banalnych rzeczy, to co mówić o strategicznych inwestycjach dla mieszkańców ?! Już mamy zacząć się bać ?!

gosc
Gość
gosc

brawo wy. dobrze ze w pokoju na srodku nie postawili.