Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

I LO. Rozmowy i spotkania strajkujących nauczycieli z rodzicami nie będzie


Wiadomo już, że nie dojdzie do skutku propozycja rodziców maturzystów, aby wieczorem spotkać się ze strajkującymi nauczycielami. Taka informacja ukazała się w szkolnym elektronicznym systemie Librus. Nie są jednak podane przyczyny odrzucenia propozycji rodziców przez nauczycieli.

Poniżej publikujemy treść wiadomości rozsyłanej przez szkołę do rodziców.

OGŁOSZENIE

W dniu 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godzinie 18.00, na życzenie Rodziców, planowane było zebranie z udziałem strajkujących nauczycieli. Na dzisiejszym spotkaniu dyrekcji szkoły ze strajkującymi ustalono, że będą ich reprezentować przedstawiciele Rady Rodziców, którzy spotkali się z nimi o godzinie 9.00 rano.

Dyrekcja szkoły

red.

Zobacz także…

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

avatar
1500
spokojny
Gość
spokojny

Pochowali się, boją się rodziców. Cienko widzę tych którzy urządzili ten polityczny happening ale mam nadzieje że się opamiętają dla dobra Dzieci.

Wyrozumiały
Gość
Wyrozumiały

A nie dziwi was że dyrektor nie może się z nimi dogadać. Może to jego wina.

kto wie
Gość
kto wie

Równie dobrze to dyrektorowi nauczyciele mogą robić na złość.

Rodzic
Gość
Rodzic

Pognać to towarzystwo szemrane. DYREKTORA odwołać …

nerwowy
Gość
nerwowy

Boją się rodziców bo wiedzą że w końcu ktoś by im prawdę powiedział co o tym ich strajku myśli. Dopuścić maturzystów do egzaminów a tym nierobom nie płacić wcale. Zobaczymy jak szybką wrócą do pracy jak nie będzie wypłaty na wyjazdy wakacyjne, tak jak to jedna pani nauczycielka powiedziała w tv.

anonimowo
Gość
anonimowo

Po co im rodzice, po co im dzieci. Tylko kasa się liczy. Brak odpowiedzialności, uczciwości, morale zerowe. Mławscy „pedagodzy” okazali prawdziwą twarz.

Absolwentka
Gość
Absolwentka

To już jest przesada. Uniemożliwić dzieciom podejścia do egzaminu dojrzałości i zamknąć dalszą drogę rozwoju…
W niepublicznych pracuje się po 40 h i inne jest wynagrodzenie, to dlaczego nie przejdą??? Zazwyczaj obserwowalna jest tendencja przejścia z niepublicznych do publicznych…

Milko
Gość
Milko

Najgorsza szkoła. Jak może strajkować nauczyciel który jest radnym powiatowym? Pensja jest i jeszcze dieta radnego , czy panu nie jest wstyd Panie Z….?

Jerzy
Gość
Jerzy

Widać Milko, że masz traumatyczne wspomnienia ze szkoły. I widzę, że znalazłeś się w doborowym towarzystwie nieuków mławskich. W Mławie jest wiele dobrych szkół, każdy może wybrać odpowiednią dla siebie i swojego poziomu.

Marek
Gość
Marek

Szok!!! To są nauczyciele ? Zwolnić jak nie pasuje !

Darek
Gość
Darek

Marku, może Ty byś się nadał do pracy w szkole? Ujawnij się proszę, jakie masz wykształcenie i co osiągnąłeś w życiu. Po Twoim wpisie wnioskuję, że byłbyś autorytetem dla młodzieży mławskiej.