Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

I LO. Rozmowy i spotkania strajkujących nauczycieli z rodzicami nie będzie


Wiadomo już, że nie dojdzie do skutku propozycja rodziców maturzystów, aby wieczorem spotkać się ze strajkującymi nauczycielami. Taka informacja ukazała się w szkolnym elektronicznym systemie Librus. Nie są jednak podane przyczyny odrzucenia propozycji rodziców przez nauczycieli.


Poniżej publikujemy treść wiadomości rozsyłanej przez szkołę do rodziców.

OGŁOSZENIE

W dniu 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godzinie 18.00, na życzenie Rodziców, planowane było zebranie z udziałem strajkujących nauczycieli. Na dzisiejszym spotkaniu dyrekcji szkoły ze strajkującymi ustalono, że będą ich reprezentować przedstawiciele Rady Rodziców, którzy spotkali się z nimi o godzinie 9.00 rano.

Dyrekcja szkoły

red.

Zobacz także…

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
spokojny
spokojny
2 lata temu

Pochowali się, boją się rodziców. Cienko widzę tych którzy urządzili ten polityczny happening ale mam nadzieje że się opamiętają dla dobra Dzieci.

Wyrozumiały
Wyrozumiały
2 lata temu
Reply to  spokojny

A nie dziwi was że dyrektor nie może się z nimi dogadać. Może to jego wina.

kto wie
kto wie
2 lata temu
Reply to  Wyrozumiały

Równie dobrze to dyrektorowi nauczyciele mogą robić na złość.

Rodzic
Rodzic
2 lata temu

Pognać to towarzystwo szemrane. DYREKTORA odwołać …

nerwowy
nerwowy
2 lata temu

Boją się rodziców bo wiedzą że w końcu ktoś by im prawdę powiedział co o tym ich strajku myśli. Dopuścić maturzystów do egzaminów a tym nierobom nie płacić wcale. Zobaczymy jak szybką wrócą do pracy jak nie będzie wypłaty na wyjazdy wakacyjne, tak jak to jedna pani nauczycielka powiedziała w tv.

anonimowo
anonimowo
2 lata temu

Po co im rodzice, po co im dzieci. Tylko kasa się liczy. Brak odpowiedzialności, uczciwości, morale zerowe. Mławscy „pedagodzy” okazali prawdziwą twarz.

Absolwentka
Absolwentka
2 lata temu

To już jest przesada. Uniemożliwić dzieciom podejścia do egzaminu dojrzałości i zamknąć dalszą drogę rozwoju…
W niepublicznych pracuje się po 40 h i inne jest wynagrodzenie, to dlaczego nie przejdą??? Zazwyczaj obserwowalna jest tendencja przejścia z niepublicznych do publicznych…

Milko
Milko
2 lata temu

Najgorsza szkoła. Jak może strajkować nauczyciel który jest radnym powiatowym? Pensja jest i jeszcze dieta radnego , czy panu nie jest wstyd Panie Z….?

Jerzy
Jerzy
2 lata temu
Reply to  Milko

Widać Milko, że masz traumatyczne wspomnienia ze szkoły. I widzę, że znalazłeś się w doborowym towarzystwie nieuków mławskich. W Mławie jest wiele dobrych szkół, każdy może wybrać odpowiednią dla siebie i swojego poziomu.

Marek
Marek
2 lata temu

Szok!!! To są nauczyciele ? Zwolnić jak nie pasuje !

Darek
Darek
2 lata temu
Reply to  Marek

Marku, może Ty byś się nadał do pracy w szkole? Ujawnij się proszę, jakie masz wykształcenie i co osiągnąłeś w życiu. Po Twoim wpisie wnioskuję, że byłbyś autorytetem dla młodzieży mławskiej.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x