Z ostatniej chwili. Sytuacja w I LO, są nowe wiadomości
— 18/04/2019
Z ostatniej chwili. Jak nas poinformowało I Liceum Ogólnokształcące w Mławie, zebranie rodziców zaplanowane dziś na godzinę 18-tą odbędzie się zgodnie z planem. Nie będzie jednak na nim przedstawicieli strajkujących nauczycieli. Nieaktualna jest też już informacja, że stanowisko strajkujących mają przekazać przedstawiciele Rady Rodziców, którzy rano spotkali się ze strajkującymi nauczycielami w szkole.
Wcześniejsze ogłoszenie szkoły w
tej sprawie zostało już usunięte z Librusa.
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
Widać , że zabrakło ,, IGNACA ” ( Lewandowskiego ) . On ,, zor…..oliłby ” to TOWARZYCHO CWANIACZKÓW na cztery wiatry . Gdy nauczaniem dzieci i młodzieży zajmują się KROWY – skutki są właśnie takie . Jaki SAMOGONORZĄD – takie śkolnictwo . Ech , OKRĄGŁY STÓŁ – kwadratowy dół . Pozdrawiam MŁODZIEŻ – DACIE RADĘ – tak jak MY – POKOLENIE Kryzysu Kubańskiego . POZNAJCIE SIŁĘ MODLITWY – na przyszłość jak znalazł .
JAAA
7 lata temu
Jako rodzic maturzysty boję się…śmierć dyrektora,studniówka zagrożona żałobą,matura zagrożona strajkiem….te dzieci nie są z żelaza,ich psychika w końcu nie wytrzyma…Proszę razem z nimi o możliwość dalszego rozwoju…
UCZCIWY
7 lata temu
do sądu podać za niewykonywanie stresowanie uczni i niech się w ko ńcu rozliczą z majątków za korepetycje.PrzyjąĆ NOWYCH MŁODYCHĄ NAUCZYCIELI.ZLIKWIDOWAĆ SZARĄ STREFĘ JAKĄ SĄ KOREPETYCJE.
PODATNIK
7 lata temu
do JULI ODPROWADZAJĄ PODATKI /CHYBA BÓG CIĘ OPÓŚCIŁ?
Podatnik, Ciebie Bóg OPUŚCIŁ pisząc takie błędy na forum. Jak widać Tobie nie pomogą już nawet korepetycje…
ZDZIWIONY
7 lata temu
do roboty
rodzice
7 lata temu
A za korepetycje odprowadzają podatek mają dzialalność gospodarczą?50 zł godz lekcyjną bez ZUSU podatku to jeszcze małŁO?Korepetycje w danej szkole o czy świadczą?A TERAZ SZANTAŻ? JEST TYLE PRACY ŻE MOŻNA WYBIERAĆ JAK JEST ZA CIĘŻĆ KO.TYLKO TRZEBA BĘDZIE 168GODZ WYROBIĆ.
ZWOLNIĆ NIEZADOWOLONYCH NIECH PRZESTANĄ STRESOWAĆ NASZE DZIECI.
Jaaa
7 lata temu
Zadziwiające jest to, że w innych szkołach dyrektorzy w zaciszu potrafili dogadać się z nauczycielami. W LO natomiast albo dyrektor nie chce tego zrobić albo nie umie. Odnoszę wrażenie, że celowo włączył rodziców do walki. I oto mamy dobrą zmianę, szkoda że kosztem dzieci
Marta
7 lata temu
Proponuje aby kuratorium sprawdzilo w czwartek ipiatek ilu nauczycieli strajkuje w szkolach a ile w domach .Lenie nawet strajkowac sie niechce a lista podpisana zeby w razie czego kase wyrownali
Poczytaj sobie droga Marto ustawę o rozwiązywaniu sporów zbiorowych. W art. 23 jest jasno napisane, że za strajk nie ma wynagrodzenia. Widać byłaś słabą uczennicą i masz uprzedzenia do nauczycieli. Jakież to polskie – pluć jadem nie mając wiedzy na dany temat. Jest jeszcze jedna możliwość – jesteś pisowskim trollem lub jednostką, której pisowska propaganda wyprał mózg. Przykre. Tacy ludzie tylko sieją ferment. Zanim coś najpierw poczytaj i wykaż się wiedzą, nie zaś głupotą. Czasami lepiej sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.
STEFAN :Pani od języków ma prawo biegać po mieście, bo strajkuję w godzinach pracy, a w wolnych ma prawo robić, co chce. I nie pisz głupot.
Art
7 lata temu
Wytrwajcie do końca nauczyciele póki macie jeszcze argumenty bo jak poddacie się to nikt was nie będzie słuchał. ..a zwłaszcza ci co się mają za yntelygentów a dali się zmanipulowac taniej propagandzie
Art
7 lata temu
Wytrwajcie do końca nauczyciele póki macie jeszcze argumenty bo jak poddacie się to nikt was nie będzie słuchał. ..a zwłaszcza ci co się mają za yntelygentów a dali się zmanipulowac taniej propagandzie
Uczeń
7 lata temu
W tym przypadku cel, jakim jest podwyżka nauczycieli, nie uświęca środków, jakimi są strajki w trakcie matur. Wszystko ma swoją granicę.
Czyżby? To rząd odpowiada za zaistniałą sytuację, a nie ci nauczyciele. Oni chyba nie mają wyjścia, jak zrezygnują, to PiS ich już na maxa upodli. Teraz drwi z nich na naszych oczach, ale co mlawiacy mają z tym wspólnego. Niech sobie strajkuja, ale najlepiej w wakacje i jak najdalej od Mławy.
A le to nie rząd strajkuje i blokuje młodym start na studia i przyszłość !!!!!!!! Ogarnijcie się belfrzy i dajcie sobie spokój bo i tak nic nie wygracie a nasze dzieci są przez was w czarnej d..ie !!!!!
Droga pani, stara kadra jest po świetnych uniwersytetach i politechnikach. Dziś nikt po takich szkołach nie przyjdzie uczyć za marne grosze. Jeszcze pani nie rozumie? Dzisiaj do szkoły mogą przyjść ludzie po byle studiach, skończonych w małych miastach. Ot, co.
Wyspiańczyk
7 lata temu
I tak oto jesteśmy świadkami upadku elitarności pierwszego LO w Mławie, ja jak uczyłem się w liceum do nauczycieli mówiliśmy per sorze, a teraz jak można nazwać tych wszystkich dyplomowanych i mianowanych, nie zasługują nawet żeby się do nich zwracać per Pan Pani.
wszystkich strajkujacych do zwolnienia,ciekawe co robi starosta i burmistrz,za co im płacą,za mało zarabiają ,ciekawe ile biora za korepetycje,wstyd ,wstyd.
Dokładnie…Skoro nauczyciele mają tak źle i brakuje im na chleb to niech zmienia pracę.To proste.Szukaja pracowników do sklepów czy choćby do firm produkujących telewizory i pasze na terenie miasta.Zapewne tam więcej zarobicie Drodzy Pedagodzy.
Drogi „Normalny” nie po to wybierałem ten zawód, uczyłem się tyle lat i nadal to robię żeby teraz zmieniać pracę. Możesz zawsze Ty zmienić dziecku szkole, skoro ta ci nie odpowiada, a jeśli nie ma takiej o jakiej marzysz dla swojego dziecka – zapewne tak jest, bo nauczyciele to lenie i nieroby przecież, , to nauczaj go sam, zapewne zrobisz to lepiej niż ktokolwiek inny.
Cukrzyca to plaga XXI wieku, zaliczona przez Światową Organizację Zdrowia obok otyłości, nadciśnienia tętniczego czy chorób nowotworowych, do grupy chorób…
Wśród wielkich zbrojnych konfliktów na świecie mamy również mniejsze konflikty wewnętrzne. Toczona od niepamiętnych czasów wojna polsko-polska wciąż ma się…
Redakcja portalu Codziennik Mławski zastrzega sobie wszelkie prawa do publikowanych treści. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego //codziennikmlawski.pl wyłącznie do niekomercyjnego użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie lub sprzedaż zawartości portalu Codziennik Mławski są zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji i będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.
Wdrożyliśmy RODO, aby jeszcze lepiej chronić i zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.AkceptujęDowiedz się więcej
Polityka cookie
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Widać , że zabrakło ,, IGNACA ” ( Lewandowskiego ) . On ,, zor…..oliłby ” to TOWARZYCHO CWANIACZKÓW na cztery wiatry . Gdy nauczaniem dzieci i młodzieży zajmują się KROWY – skutki są właśnie takie . Jaki SAMOGONORZĄD – takie śkolnictwo . Ech , OKRĄGŁY STÓŁ – kwadratowy dół . Pozdrawiam MŁODZIEŻ – DACIE RADĘ – tak jak MY – POKOLENIE Kryzysu Kubańskiego . POZNAJCIE SIŁĘ MODLITWY – na przyszłość jak znalazł .
Jako rodzic maturzysty boję się…śmierć dyrektora,studniówka zagrożona żałobą,matura zagrożona strajkiem….te dzieci nie są z żelaza,ich psychika w końcu nie wytrzyma…Proszę razem z nimi o możliwość dalszego rozwoju…
do sądu podać za niewykonywanie stresowanie uczni i niech się w ko ńcu rozliczą z majątków za korepetycje.PrzyjąĆ NOWYCH MŁODYCHĄ NAUCZYCIELI.ZLIKWIDOWAĆ SZARĄ STREFĘ JAKĄ SĄ KOREPETYCJE.
do JULI ODPROWADZAJĄ PODATKI /CHYBA BÓG CIĘ OPÓŚCIŁ?
Podatnik, Ciebie Bóg OPUŚCIŁ pisząc takie błędy na forum. Jak widać Tobie nie pomogą już nawet korepetycje…
do roboty
A za korepetycje odprowadzają podatek mają dzialalność gospodarczą?50 zł godz lekcyjną bez ZUSU podatku to jeszcze małŁO?Korepetycje w danej szkole o czy świadczą?A TERAZ SZANTAŻ? JEST TYLE PRACY ŻE MOŻNA WYBIERAĆ JAK JEST ZA CIĘŻĆ KO.TYLKO TRZEBA BĘDZIE 168GODZ WYROBIĆ.
Tak, odprowadzają. Nie sądź innych według siebie.
ZWOLNIĆ NIEZADOWOLONYCH NIECH PRZESTANĄ STRESOWAĆ NASZE DZIECI.
Zadziwiające jest to, że w innych szkołach dyrektorzy w zaciszu potrafili dogadać się z nauczycielami. W LO natomiast albo dyrektor nie chce tego zrobić albo nie umie. Odnoszę wrażenie, że celowo włączył rodziców do walki. I oto mamy dobrą zmianę, szkoda że kosztem dzieci
Proponuje aby kuratorium sprawdzilo w czwartek ipiatek ilu nauczycieli strajkuje w szkolach a ile w domach .Lenie nawet strajkowac sie niechce a lista podpisana zeby w razie czego kase wyrownali
Droga Marto odrobina wiedzy wystarczy, żeby nie pisać bzdur. Nauczyciel za czas strajku nie otrzymuje wynagrodzenia. Wystarczy poczytać.
Drogi Obserwatorze prosze poczytac co powiedzieli prezydenci duzych miast,jak obejsc ten przepis
Droga Marto żyjemy w Mławie i uwierz mi Starostwo nie zapłaci za czas strajku nawet złotówki.
Fakty, moja droga. Nie masz nawet pojęcia, na czym polega strajk. Jaką szkołę masz na myśli? Anonimowo, to można hejtować.
Poczytaj sobie droga Marto ustawę o rozwiązywaniu sporów zbiorowych. W art. 23 jest jasno napisane, że za strajk nie ma wynagrodzenia. Widać byłaś słabą uczennicą i masz uprzedzenia do nauczycieli. Jakież to polskie – pluć jadem nie mając wiedzy na dany temat. Jest jeszcze jedna możliwość – jesteś pisowskim trollem lub jednostką, której pisowska propaganda wyprał mózg. Przykre. Tacy ludzie tylko sieją ferment. Zanim coś najpierw poczytaj i wykaż się wiedzą, nie zaś głupotą. Czasami lepiej sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.
Pani od języków obcych właśnie biega po mieście. Widziałem ją przed chwilą na ul. Sienkiewicza. Może nie strajkuje tylko kupuje coś na święta.
STEFAN :Pani od języków ma prawo biegać po mieście, bo strajkuję w godzinach pracy, a w wolnych ma prawo robić, co chce. I nie pisz głupot.
Wytrwajcie do końca nauczyciele póki macie jeszcze argumenty bo jak poddacie się to nikt was nie będzie słuchał. ..a zwłaszcza ci co się mają za yntelygentów a dali się zmanipulowac taniej propagandzie
Wytrwajcie do końca nauczyciele póki macie jeszcze argumenty bo jak poddacie się to nikt was nie będzie słuchał. ..a zwłaszcza ci co się mają za yntelygentów a dali się zmanipulowac taniej propagandzie
W tym przypadku cel, jakim jest podwyżka nauczycieli, nie uświęca środków, jakimi są strajki w trakcie matur. Wszystko ma swoją granicę.
Czyżby? To rząd odpowiada za zaistniałą sytuację, a nie ci nauczyciele. Oni chyba nie mają wyjścia, jak zrezygnują, to PiS ich już na maxa upodli. Teraz drwi z nich na naszych oczach, ale co mlawiacy mają z tym wspólnego. Niech sobie strajkuja, ale najlepiej w wakacje i jak najdalej od Mławy.
A le to nie rząd strajkuje i blokuje młodym start na studia i przyszłość !!!!!!!! Ogarnijcie się belfrzy i dajcie sobie spokój bo i tak nic nie wygracie a nasze dzieci są przez was w czarnej d..ie !!!!!
Jeżeli nie wygrają, to odejdą z zawodu. Wasze dzieci będzie uczyć inteligencją po ciechanowskich studiach.
Już to widzę jak odejdą… Nic innego nie potrafią robić…. A nawet jak to niech idą do LG tam będą lepiej zarabiać…
I tu się zdziwisz, moja droga, bo odchodzą. Przyjdą lepsi, jeżeli w ogóle przyjdą…
A czemu nowi po Ciechanowskich a starzy po innych? Podzieli się Pan swoim tokiem myślenia.
Droga pani, stara kadra jest po świetnych uniwersytetach i politechnikach. Dziś nikt po takich szkołach nie przyjdzie uczyć za marne grosze. Jeszcze pani nie rozumie? Dzisiaj do szkoły mogą przyjść ludzie po byle studiach, skończonych w małych miastach. Ot, co.
I tak oto jesteśmy świadkami upadku elitarności pierwszego LO w Mławie, ja jak uczyłem się w liceum do nauczycieli mówiliśmy per sorze, a teraz jak można nazwać tych wszystkich dyplomowanych i mianowanych, nie zasługują nawet żeby się do nich zwracać per Pan Pani.
Jako nauczyciel proszę zwracać się do mnie per pani, a nie sorze.
Chyba jednak źle cię wychowali, bo s….asz we własne gniazdo.
Rodzice weźcie sprawy w swoje ręce.
wszystkich strajkujacych do zwolnienia,ciekawe co robi starosta i burmistrz,za co im płacą,za mało zarabiają ,ciekawe ile biora za korepetycje,wstyd ,wstyd.
Dokładnie…Skoro nauczyciele mają tak źle i brakuje im na chleb to niech zmienia pracę.To proste.Szukaja pracowników do sklepów czy choćby do firm produkujących telewizory i pasze na terenie miasta.Zapewne tam więcej zarobicie Drodzy Pedagodzy.
Drogi „Normalny” nie po to wybierałem ten zawód, uczyłem się tyle lat i nadal to robię żeby teraz zmieniać pracę. Możesz zawsze Ty zmienić dziecku szkole, skoro ta ci nie odpowiada, a jeśli nie ma takiej o jakiej marzysz dla swojego dziecka – zapewne tak jest, bo nauczyciele to lenie i nieroby przecież, , to nauczaj go sam, zapewne zrobisz to lepiej niż ktokolwiek inny.
Możesz dać do prywatnej…