Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Palił się las przy Łysej Górze i trawy przy cmentarzu


Wczoraj strażacy aż trzykrotnie wyjeżdżali do pożarów . Dwukrotnie do mławskiego kompleksu leśnego, raz do suchych traw.


Kilka minut po godzinie 19-tej zapaliły się suche trawy na łące w pobliżu cmentarza parafialnego na Wólce. Nieco wcześniej, bo kilka minut po godzinie 17-tej paliło się poszycie leśne w okolicach ulicy Łysa Góra i Brzozowej. Pożar w kompleksie przy ulicy Marszałkowskiej strażacy gasili również tego samego dnia po godzinie 20-tej.

red.

 


Zobacz także…

Prawie codziennie płoną trawy, sucho jest w lesie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu

Globalne ocieplenie. Kiedyś takich problemów nie było. Latem pewnie będą silniejsze burze, ulewy, wichury, jak w ostatnich latach.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x