Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Projekt uchwały w sprawie wyższych bonifikat już u przewodniczącego rady


Do przewodniczącego rady miasta już trafił projekt uchwały dotyczący zmiany uchwały Rady Miasta w sprawie bonifikaty  opłat za przekształcenie użytkowania wieczystego gruntów  w prawo własności. Jak dotychczas poparło go swoim podpisem 1174 osoby.


– W dniu 01.03.2019 r. złożyliśmy pismo do Przewodniczącego Rady Miasta Mława wraz z uchwałą i zebranymi podpisami. Poparło nas 1174 osoby, posiadające czynne prawo wyborcze. Podpisy zbieramy dalej w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej „Zawkrze” przy ul. Sienkiewicza 13/14 pok. nr 6. Teraz czekamy na decyzję Przewodniczącego RM – mówi Bogdan Gburzyński  inicjator tej akcji.

Przypomnijmy, mieszkańcom chodzi o to, aby maksymalna bonifikata ustalona przez radę miasta sięgała 98%, a nie tak jak dotychczas 60.

JK

zmiana Uchwały RM – użytkowanie wieczyste

Zobacz także:

Mieszkańcy domagają się wyższej bonifikaty. Zbierają podpisy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

A jak ma sie sprawa odplatnosci za scieki. Panowie radni z pisu, czekamy na zajecie stanowiska. Jestescie sprawcami uchylenia uchwaly, a wiec do roboty.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Panie przewodniczący
sprawdzam!!!

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Tak gwoli prawdy,i faktów–to Pan Przewodniczący Prejs, w tym temacie nie ma nic do gadania, jest jedynie, „listonoszem” bo jestem przekonany że, ten projekt dodarł do Burmistrza, który jak będzie miał, dobry humor, to łaskawie z tym dokładnie się zapozna, i podejmie decyzje o realizacji, tego przedsięwzięcia, i uszanuje zaangażowanie mieszkańców, skieruje ten projekt Uchwały ponownie do Przew, Rady z adnotacją do realizacji. I taka jest rzeczywistość, bo RADA z jej Przewodniczącym, to jedynie fasada, że tak pięknie to wygląda, a w rzeczywistości decyzje zapadają w gabinecie BURMISTRZA MIASTA, NO ALE CÓŻ JAK DO TEJ PORY NIKT NIC LEPSZEGO ZARZĄDZANIA MIEJSKIMI SPOŁECZNOŚCIAMI NIE WYMYSLIŁ. Taże sprawdzać to powinien Pan Burmistrza, bo Przew.Rady i cała Rada jest jedynie wykonawcą, jego poleceń, a że nie raz są one blędne / przykład WOD-KAN /, TO JUŻ TEMAT DO INNEJ DYSKUSJI.

zyta
zyta
3 lata temu

Widać, że ktoś chce ugrać coś dla siebie. Dla budżetu miasta nie ma większego znaczenia czy wysokość bonifikaty to 60 czy 90 proc. Jest to sprawa pomiędzy miastem a użytkownikami wieczystych nieruchomości, a nie władzami SM „Zawkrze” i miastem.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  zyta

Przeczytaj jeszcze raz tą informację, a po przemysleniu zabieraj się do komentowania. Jesteś w błędzie, w tym ewzystkim chodzi o mieszkańców, a nie o spółdzielnię, BARDZO CENNA INCJATYWA, a Rada Miasta, nie bedzue miala wyjscia, jak uszanowac zaangazowanie mieszkancow, chociaż jak nad tym wszystkim bedzie myślał PREJS, to nie wiadomo jak to się skończy, trzeba było, jeszcze oprócz tych podpisów, zaniesc jakiś w postaci dobrych ciastek.

mak
mak
3 lata temu

bravo SLD

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x