Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbiórka dla Martynki Truszczyńskiej. „To tak jakbyśmy dostali najlepszy prezent na święta”


Rodzice chorej Martynki Truszczyńskiej dzielą radosnymi wiadomościami. Amerykański chirurg dr Dror Paley zakwalifikował Martynkę do wykonania operacji w Polsce. Pierwsza operacja odbędzie się w Warszawie i przeprowadzi ją dr Dror Paley w najlepszym szpitalu ortopedycznym, który spełnia wymogi do przeprowadzenia operacji rzadkich wad wrodzonych. Operacja odbędzie się na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.


– Tyle szczęścia, łzy szczęścia, takiej sytuacji się nie spodziewaliśmy! Otóż dostaliśmy wiadomość z informacją że Dror Paley zakwalifikował Martysię do wykonania operacji w Polsce! Koszt zdecydowanie jest niższy do kosztu poprzedniego, kwota to 226 249 zł. Na dzień dzisiejszy na subkoncie fundacji posiadamy kwotę 220 000 zł. To tak jak byśmy dostali najlepszy prezent na święta. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym „pomagaczom”. Jesteście wielcy! Dziękujemy każdemu z osobna, za każdą okazaną pomoc, za słowa otuchy. Trzymajcie za nas kciuki – piszą rodzice Martynki.

A więc trzymamy kciuki!

red.

 

zobacz także:

Pomóż Martynce. Liczy się każde wsparcie

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
5 lata temu

Super, powodzenia 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x