Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak kursują MKM we Wszystkich Świętych?


W czwartek 1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni powszednie.

Przypominamy, że w związku z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ulicach 18 Stycznia, Nowowiejskiej i Maksymiliana Marii Kolbego, autobusy linii A nie będą się zatrzymywały na przystanku przy cmentarzu komunalnym.

Zachęcamy do korzystania z autobusów miejskiej komunikacji. Mieszkańcy Mławy posiadający Kartę Mławiaka oraz osoby ustawowo zwolnione z opłat za przejazd podróżują MKM-ką bezpłatnie. Pozostali pasażerowie kupują bilety w cenie 4 zł (normalny) lub 2 zł (ulgowy).

źródło: UMM


Zobacz także…

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

„Nowa” MKM na holu, linia nr 2 zawiesza kursowanie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Ostatnio w MKM Mobilisu jeżdżą duże żółte autobusy.

Gall Anonim
Gość
Gall Anonim

O ile się nie zepsuje któryś autobus. Mobilis na wszystkim tnie koszty więc nie zdziwił bym się gdyby zabrakło autobusu zastępczego.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Czy 2 również będzie kursować 1 listopada?

Anonim
Gość
Anonim

Ha, ha, ha
W ogóle to ją naprawili? …ale i tak na pierwszego listopada się zepsuje.