Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiesław Boczkowski wójtem gminy Szydłowo na kolejną kadencję


Znane są już wyniki wyborów na wójta i radnych w gminie Szydłowo. Przez kolejną kadencję wójtem pozostanie obecnie urzędujący Wiesław Boczkowski. Zdobył on 1318 głosów. Jego kontrkandydaci zdobyli odpowiednio: Grzegorz Rochna 688 i Stanisław Sumicki 408. Oznacza to, że w pierwszej turze wybrany zostaje wójtem Wiesław Boczkowski.


Radnymi obecnej kadencji zostali (w kolejności okręgów wyborczych):

Witkowski Paweł,

Rudnicki Mariusz,

Rochna Grzegorz,

Szczepańska Aneta,

Banaś Jacek,

Bugaj Andrzej,

Kwitek Ryszard,

Antczak Danuta,

Sosińska Stanisława,

Krystofik Ewa,

Kołakowska Iwona,

Żakiewicz Izydor,

Olczak Wiesław,

Sowińska Bogusława,

Szymański Krzysztof.


JK

Zobacz także…

Udany szturm PiS na powiat

W Wieczfni Kościelnej wójta wybiorą w drugiej turze

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
130 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni
Antoni
5 lata temu

ktoś kiedyś powiedział ” wpuścić hołotę na salony jest łatwo , ale pozbyć się dziadostwa szalenie trudno” i jak tu się odnieść do tego powiedzenia??? cóż w 100% prawdziwe

Znany
Znany
5 lata temu

Ja nawet niechce sie wypowiadac natemat tego impertynenta pospolity dran i nic wiecej zapowiadal zwolnienia drogi oswietlenia i nic to pospolity oszist i karierowicz on oswoja keszen tylko dba kurniki będą. swiniarnie tez znowu oszukal wszustkich. Tak jest przed wyborami i tym sposobem wygrywa tyko potrafi klamac

Kawaler
Kawaler
5 lata temu

W Mławie otwarto Pałac Ślubów. Nie będzie żadnych przeszkód, aby korzystali z niego mieszkańcy innych gmin, zwłaszcza gminy Szydłowo ponieważ mamy stosunkowo blisko, zatem powinno stać się to o czym mieszkańcy mówią coraz częściej i głośniej tj. likwidacji Urzędu Stanu Cywilnego. Oszczędności finansowe ogromne. Proponuję przeznaczyć je na poprawę dziurawego oświetlenia Szydłowa i nie wyłączania jego w nocy. Dwa dni temu wracałem nocą samochodem z Warszawy. Strzegowo , Wiśniewo pięknie oświetlone. Jak w biały dzień. Szydłowo – ciemno jak u murzyna w du..je. Przerażające. Czy trzeba czekać na jakąś tragedię? Skatowanie, albo nie daj Boże śmierć. Czy dopiero wtedy wódz i podlegli przytakiewicze dostrzegną problem. Czy dla ciepłej posadki jednej pani nie warto poprawić bezpieczeństwa mieszkańców? Radni w końcu się ruszcie! Czasami trzeba trochę pomyśleć. Będziemy bacznie przyglądać się tej sprawie. Czas na działanie!

Znany
Znany
5 lata temu
Reply to  Kawaler

Dobry pomysl z ta likwidacja USC popieram chociazby dlatego ze kierownikiem jest ta pani o zlej reputacjii Jak sadze to utrzymanie tej pami pewnie duzo kosztuje.

King
King
5 lata temu

Myślę że skoro zdecydowała tak duża przewaga głosów to o czym tu prawic. Trzeba pogodzić się z przegrana drodzy kontrkandydaci a nie wyrzucać jakieś absurdy na forum.

Roksi
Roksi
5 lata temu
Reply to  King

Dokładnie tak. Widać niektórzy nie potrafią się pogodzić z porażka i wyjść z twarzą z sytuacji tylko jeszcze długo długo będą rzucać mięsem armatnim. Nie tedy droga drodzy pseudo-kandydaci.

ciekawy
ciekawy
5 lata temu
Reply to  Roksi

A czy jakiś kandydat zabrał głos? Każdy się pogodził z porażką jeśli w ogóle można to tak nazwać. Drodzy Państwo, życie nie kończy się na naszej pięknej Gminie.

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  King

Teraz to juz po ptokach siedzi i nie da sie wyrzucic z tego fotela przez nastepne piec lat a wy szanowni mieszkancy gminy szydlowo sami zgotowaliscie sobie taki los na wlasne zyczenie wyglada na to ze niepotrzebne wam prawo wyborcze bo wy glosowac nie umiecie i to az przez tyle kadencji czego was uczyli przez tyle kat w tej szydlowskiej szkole

Karo
Karo
5 lata temu

Spójrzmy prawdzie w oczy, dla obecnego Wójta nie było dobrego kandydata, który mógłby go zastąpić, mało tego nie było nawet dostatecznego kandydata. Obecni konkurenci byli po prostu słabi i chcieli się dorwać tylko do łatwego pieniądza. Podziękujemy już tym Panom i najlepiej niech się zajmą tym co robią obecnie, chociaż tez podejrzewam ze do końca im to dobrze wchodzi skoro pchają się na ciepłe posadki.

Wystawcie człowieka z charyzma, inteligentnego, wykształconego, który potrafi się zaprezentować oraz porwać choć trochę ludzi w tym co będzie chciał robić i zmienić.

Po drugie gdyby ludziom było aż tak źle to wybrali by inaczej, przecież wybory są anonimowe, a jak widać obecny wójt wygrał z ogromna przewagą.

Znany
Znany
5 lata temu

Zgadzam sie nich stawia teraz cale piec lat ma se kupowc mieszkania czy nowe samochody na wysyawe bo jezdzi gminnym to nirch stawia chetni sa caly czas a i policja ma zajecie

GALL
GALL
5 lata temu

Szanowni internauci mam do Was pytanie, a mianowicie jak wiecie tydzień temu przedstawiciele jednego z komitetów wyborczych hojnie częstowali i rozdawali alkohol swojemu elektoratowi (jakiemu wiadomo) w zamian za co, to wszyscy wiedzą tylko najbardziej zainteresowani nadal palą głupa. Moim zdaniem ten elektorat powinien domagać się dalszego cotygodniowego sponsoringu takiego samego jak tydzień temu za milczenie, ponieważ na taki charytatywny cel pieniądze są i zawsze się znajdą. Powinni szantażować darczyńców czy tam dobroczyńców i mówić albo dajecie nam alkohol kiedy chcemy albo będziemy mówić głośno co działo się w niedzielę i ujawnimy całą prawdę.Co o tym sądzicie?

Obserwator
Obserwator
5 lata temu

Kochani mieszkancy szydlowa jak sie glosuje to trzeba sie zastanowic poczytac co kto soba reprezentuje glosujecie na ludzi bez wyksztalcenia jeden to rolnik bez matury ktory zna sie na kartoflach sam tak o sobie mowi drugi zas na swiniach wybraliscie samo byle co lubicie byc ponizani bo obecny Krol gminy tylko to potrafi bo jego poziom znacie glosujecie na ludzi ktorzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem komputer sluzy im do uklaadania pasjansa. Poziom na co go stac bylo widac na festynie akohol i kobiety odzywki lumpa to jest prawdziwa wizytowka wlodarza ile ludzi bylo wszyscy to widzieli

xdcavhyds
xdcavhyds
5 lata temu
Reply to  Obserwator

Czy aby na pewno osoba bez wykształcenia nic sobą nie reprezentuje? Być może obecny Wójt nie ma matury ale to nie znaczy że rolnik taki czy inny nic sobą nie reprezentuje. Aby znać się na świniach czy kartfolach tez trzeba mieć wiedzę więc proszę nikogo nie obrażać. Czasy kiedyś były inne i duża część ludzi nie miała matury. Wnioskując po Pana wypowiedzi wyżej, Panu też brakuje podstawowej wiedzy i umiejętności składania zdań a tu się kłania j.polski. Pozdrawiam

Obserwator
Obserwator
5 lata temu

Starosta Wojnarowski – wyleci. Marszałek Struzik- prawdopodobnie wyleci.I co „Król” jest nagi. Nie będzie inwestycji. Będzie jeno smród. Gdzie podziała się przewidywalność i zdrowy rozsądekmieszkańców. PoMamy straconą kadencję a dokładnie 5 lat. Obrońcy starego układu zacznijcie robić co jest bardzo trudne – myśleć. Przy okazji parę pytań – uwag. Dlaczego wójt ma dodatek na samochód prywatny skoro gmina ma trzy samochody. Pani skarbnik to jest naruszenie prawa i grozi co najmniej konsekwencjami dyscyplinarnymi.Dlaczego przetargi wygrywa ta sama firma. Bezwzględnie naleźć się tej sprawie przyjżeć. Dlaczego inwestycje są tak drogie. Czytaj przepłacane. Po co bardzo drogi w utrzymaniu i niewiele robiący. Kierownik. USC. Nieliczne śluby może oddać wójt. ( Zezwala na to prawo ) Po co nie robiąca nic straż gminna. Totalna strata pieniędzy. W trybie natychmiastowym należy uzdrowić fatalną sytuację panującą w szkole w Szydłowie. Brak uczciwych zasad rozdziału pracy, awansów ,atmosfery.Decydujące znaczenie mają układy.Dyrekcja do natychmiastowego zwolnienia. I tak można w nieskończoność.
Wymagać aby radni i wójt co najmniej dwa szybko w roku na zebraniach ogólnych składali sprawozdanie z wykonanych zadań. Acha! Jeszcze jedno.Jak rozliczane są przejazdy samochodów.Czy są prowadzone karty drogowe.
Mieszkańcy! Obserwujcie uważnie pracę gminy. Rozliczajcie. Wymagajcie. To my na nich płacimy. Majæ nam służyć i tyle!!!!!!

Widzący
Widzący
5 lata temu
Reply to  Obserwator

Bardzo mądry i prawdziwy komentarz tylko jest jedno ale, nasza gmina już dawno została sprywatyzowana i mieszkańcy stali się poddanymi swego króla i jego dwóch królowych. Król w swoim królestwie może robić co mu się podoba i z tego przysługującego prawa korzysta do maximum. Jest otoczony dworzanami, którzy mają na wszystko pozwolone. Jedna królowa w gminie, druga w szkole mają swoje damy do towarzystwa i tylko one są obdarzone względami, a reszta traktowana jest jak plebs.Najgorsze jest to, że ludzie sami sobie zgotowali ten los.

Antoni
Antoni
5 lata temu
Reply to  Obserwator

ja wiem czemu wygrywa jedna firma

Antoni
Antoni
5 lata temu
Reply to  Obserwator

utrzymanka musi mieć stołek by akceptować rozbuchanego jeszcze menża a że nie potrafi 1+2 to już inna kwestia, ważne że spełnia zachcianki i milczy

czytelnik
czytelnik
5 lata temu

Ludzie,to nie kwestia czy ktoś kogoś obrażał w kampanii.To kwestia świadomości wśród wyborców, a raczej jej braku. Wybrany wójt obrażał i nie szanował swoich podwładnych, zwykłych mieszkańców i nadal będzie to robił. I to Wam nie przeszkadza? Bo może nie wiecie, ale z kulturą, to się trzeba urodzić. Tego się nie nauczy, a szczególnie jeśli się jest tylko zwykłym karierowiczem z odpowiednim zapleczem. Ale cóż, nich Wam panuje Wasz miłościwy „Król” a Wam poddani, niech żyje się dostatniej.

Lardi Vetaris
Lardi Vetaris
5 lata temu

Obiecanki cacanki obecnego wszechmocnego kłamliwego wójta szydłowskiego. Czego on nie obiecywał łażąc od domu do domu, a to pracę ,dla młodych, i dla starych przed emeryturą, dla dzieci tablety. Dobry wujek się znalazł, i smród z kurników przyniesie, a żeby tylko z kurników z chlewni na tysiące świń. No tego nie obiecał. A teraz mam pytanie, co się pierwsze stanie ? Próżne obiecanki, czy śmierdząca rzeczywistość.

Daga
Daga
5 lata temu

Narobili syfu przed wyborami, używali bardzo brzydkich metod a teraz co innego im pozostało niż odwracanie uwagi od siebie i atakowanie wybranych…Ciekawe, że jest tyle miejscowości a na widelcu ciągle Szydłowo, sól w oku.A w niedzielę Pan złoży rączki i poleci do kościoła jak gdyby nigdy nic, leży pod figurą a diabła ma za skórą, wstyd i jeszcze raz wstyd!!!

Prawilny
Prawilny
5 lata temu

Jeśli jeden z kandydatów na wójta myślał, że jeśli będzie obrzucał obecnego wójta błotem i wieszał na niego psy to zyska w oczach innych bo niby jest taki prawowity to się bardzo mylił. Ludzi nie są tacy głupi jak myślał. Skoro Wójt wygrał z tak ogromną przewagą nie wychodząc z domu i nie prowadząc wielkiej kampanii to znaczy tylko jedno, kontrkandydat był po prostu za słaby i ludzie nie dali się nabrać na jego gierki.
Przegrywać też trzeba potrafić, nawet jak się tego bardzo nie lubi. Jak to mówią kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

ktoś
ktoś
5 lata temu
Reply to  Prawilny

Prawilny czy jesteś idiotą czy tylko udajesz, to wójt obrzucał błotem tego kandydata, a ten kandydat mówił tylko prawdę. Może kiedyś nie był do końca prawowity ale teraz nikt oka mu nie zaprószy a wójt nadal wspaniale zachowuje się na imprezach!!!, bardzo szanuje ludzi. Jeśli piszesz,że nie wychodził z domu to rżniesz głupa, bo tyle kilometrów co zrobił pieszo, to przez cały rok tyle nie zrobił. Oczywiście to wiele mu pomogło, bo w niektórych domach myślano, że sam bóg do nich przyszedł. Jeśli chodzi o ludzi , to jego wyborcy są ślepi i niereformowalni i stąd taki wynik.

Magni
Magni
5 lata temu

Załoga niedoszłego pana radnego nie przeszła,społeczeństwo widać mało strachliwe skoro głosowało po swojemu a nie na rozkaz przywódcy,który jeździł na rowerze i groził paluszkiem

Tamara
Tamara
5 lata temu
Reply to  Magni

O kim piszesz? O Boczku?

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Tamara

Boczek nie zmieścił by się na rower xD

Wyborca
Wyborca
5 lata temu

Kto mieczem wojuje od miecza ginie…

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

wybory do bani,to może soltysa wybiorą zharakterem któryczasami zabierze głos na sesji.

Obserwator
Obserwator
5 lata temu

A moze sie ktos zainteresuje, ze prawie wszystkie przetargi budowlane w gminie Szydłowo wygrywa jedna firma, a i w czasie rozbudowy gminnego budynku to i pan radny rozbudował swoj dom-przypadek ?

Wyborca
Wyborca
5 lata temu
Reply to  Obserwator

Obserwator tworzy ciekawe historie szkoda tylko że nie poparte dowodami.Grunt to paplac trzy po trzy anonimowo rzecz jasna i nie ponosić za to odpowiedzialności

Misza
Misza
5 lata temu

Kandydaci na radnych i wójtów nie umieją pogodzić się z porażką i dodają posty w taki sam sposób,w jaki prowadzili kampanię czyli brudny i obrzydliwy! Są tak lubiani i szanowani przez społeczeństwo, że po raz kolejny przegrali z kretesem mimo wielkiej determinacji i namawiania wyborców żeby na nich głosowali obrzucając błotem obecnie rządzących i nie wyciągają zadnych wniosków. Brak mózgów,samokrytyki i dużo by jeszcze pisać…

Szydłowianin
Szydłowianin
5 lata temu

Niekwestionowanym zwycięzcą wyborów jest Wójt Wiesław Boczkowski ,który ugruntował swoją pozycję na następne 5 lat. Wygrał ponieważ doskonale trafił w oczekiwania społeczeństwa robiąc przy tym dobrą kampanię. Nie powinno to dziwić ponieważ jest politykiem z wieloletnim doświadczeniem. Pozytywnym zaskoczeniem może być wynik Grzegorza Rochny, który jako kandydat bezpartyjny osiągnął całkiem przyzwoity wynik. Bo o ile Wójt Boczkowski mógł wykorzystać cały aparat administracyjny Urzędu Gminy i jednostek podległych no i oczywiście wsparcie rodzimej partii Polskiego Stronnictwa Ludowego a zwłaszcza Starosty o tyle Rochna mógł liczyć tylko na siebie i na własne siły. Zrobił dość ciekawą kampanię i chyba jako pierwszy w historii Szydłowa wykorzystał w tym celu internet. Jednak dla wielu mieszkańców był osobą nie znaną więc niewiarygodną. Wielką porażką był kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Mimo że, była to osoba znana nie budziła w społeczeństwie zbyt pozytywnych emocji. PIS nie wykorzystał szansy jakie dało tej partii 500+ oraz wyprawka szkolna. I mimo bardzo dobrego wyniku PIS w powiecie i w innych gminach. To w Szydłowie partia ta poniosła totalną klęskę. Uważam, że wystawiając innego kandydata z tej partii PIS miałby zdecydowanie lepszy wynik.

ciekawy
ciekawy
5 lata temu
Reply to  Szydłowianin

Ze wszystkim się zgadzam ale tylko nie to, że Wójt zrobił dobrą kampanię bo takiej chyba nie było

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  ciekawy

No wygral stary wojt bo wyborcy w Gmnie Szydlowo to tchorze do potegi straszny wstyd po tym co wojt wyprawial przez tyle lay nabrac sie na jego obiecanki wydawac sie powinno ze ludzie wyksztalceni bo i urzednicy i szkola ale jak widac nie wyksztalcenie swiadczy o czlowieku tylko stolek na ktorym siedzi a wszyscy sie chyba poprzyklejali na kropelke do tych stolkow dlatego kochaja starego wojta ani on ani jego wyborcy wstydu niestety nie maja gadac na niego za jego plecami to i owszem ale jednak polece i zaglosuje bo a nuz sie dowie i jak sie wytlumacze wstyd wstyd inteligencjo szydlowska

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lata temu

Oj dajcie już spokój wójtowi przecież i tak on nie rządzi tylko pewien radny z Szydłowa

Doli
Doli
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Dokładnie w szydlowie największa władzę ma jeden z szydlowskich radnych który już ma część rodziny w gminie a poza tym myśli ze mu wszystko wolno.. jeszcze chwila i będzie on przejmowal pałeczkę po swoim mistrzu albo jak go tu nazywają,,królu,, 😛

xyzz
xyzz
5 lata temu
Reply to  Doli

Doli masz rację i jeśli myślimy o radnym Czopku, to dzięki mieszkańcom nie zlicytują mu domu, ponieważ dzięki temu, że jest ponownie radnym będzie miał możliwość spłaty kredytu. W czasie kampanni brał ludzi na litość ,,wybierzcie mnie”, bo nie będę miał z czego spłacić kredytu. Pan radny powinien rano przyjechać na ulicę Akacjową i zobaczyć jak dzieci szkolne mają przejść do szkoły przez zalaną ulicę i to nie od dzisiaj, ale po wyborach to nie sprawa radnego.

Mieszko
Mieszko
5 lata temu
Reply to  xyzz

Ulica Akacjowa zalana wraz z chodnikiem, i w żaden sposób nie można przejść. Powinien jeździć gminny samochód i wozić dzieci do szkoły tak jak wozono ludzi na wybory…. A teraz to już tym bardziej z tą woda wojt nic nie zrobi bo ma stołek na 5 lat, wstyd tym bardziej że widzi to z okna. No I autobusy wożące dzieci jeżdżą przez tą wodę i jak widać nikomu nie przeszkadza.

Doli
Doli
5 lata temu
Reply to  xyzz

Po wyborach to już niestety nie jest niczyja sprawa a tym bardziej wójta i radnych bo ciemnogród zagłosował za piwo i kiełbasę a teraz juz można o nich zapomnieć, ważne ze pieniążki się zgadzają.. dokładnie o tego radnego mi chodzi i niestety ostatnio brał ludzi na taka sama spiewke a nikt mu kredytu nie kazał brać i inni ludzie też tez maja kredyt i sprawiedliwie na niego pracują. Zresztą drugi z kandydatów też stawia dom i nie brał na litość tylko chciał coś zrobić. Teraz niech ludzie z osiedla pod lasem lub Cpn nie płaczą ze nie ma dróg bo sami sa temu winni bo nikt nie kazał im wybierać czopka ani wójta bo na inwestycje nie ma co liczyć. Jedynie w co zainwestuje to nowe miejsca pracy w gminie dla reszty znajomych..

ciekawy
ciekawy
5 lata temu
Reply to  Doli

Wszystko się zgadza. Dziwne, że przed wyborami tego nikt nie wiedział. Na pewno ten radny zostanie Przewodniczącym bądź jego kolega z sąsiedniego okręgu w Szydłowie. Porównajmy wtedy poprzedniego Przewodniczącego – który był niezależny od Wójta a obecnych.. wszystkich radnych. Smutne ale prawdziwe.

Basia
Basia
5 lata temu
Reply to  Doli

Ale jakiego kaca maja i wybory minely i Krol juz nieda i samochodem nie przewiioa trzeba czekac 5 lat.

Szydłowianin
Szydłowianin
5 lata temu

Drodzy Państwo uszanujmy wybór suwerena. Na tym polega demokracja. Było trzech kandydatów na stanowisko Wójta. Mieliście Państwo wybór. Za obecną władzą stanęła większość głosujących. O czym tu rozprawiać. Ci co na wybory nie poszli niech mają pretensję do siebie. Ci co poszli i zagłosowali za tym co było uznali, że im to się podoba i im odpowiada więc mają co chcieli. To nie jest niczyja wina że w gminie Szydłowo nie ma liderów lokalnych, którzy mogliby za sobą pociągnąć społeczeństwo. A kandydaci budzą się miesiąc przed wyborami. Tak się nie da wygrać wyborów. Tak naprawdę opozycji do władzy w gminie Szydłowo nie ma. I do czasu gdy nie znajdzie się lider, który będzie miał wolę i siłę do działania to takiej opozycji nie będzie. Będzie tylko grupka mało znaczących krzykaczy, która swoje niezadowolenie będzie przelewać anonimowo w hejtach. A osoby, które mają wiedzę i mogłyby coś zmienić lub zagrozić Wójtowi to już Wójt sobie przejął i ma ich w garści. I mimo że PIS wystawił kandydatów to tak naprawdę w gminie nie istnieje.To wirtualna partia z wirtualnymi władzami. Po prostu dno.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lata temu
Reply to  Szydłowianin

Ale da się wygrać wybory butelka wódki.

Ktos
Ktos
5 lata temu

Ale pan krol juz nie bedzie mial wojnara do obstawki sam zostal . Zobaczymy kto mu da pieniaszki.Wtedy zobaczymy co zrobi

dno
dno
5 lata temu

Do wyborów pijaczki za kasę p. wójta, a teraz do chwalebnych wpisów za co?????? . Nie zżera mnie porażka, bo nie startowałem w wyborach ale zżera mnie wstyd za tych co głosowali na „Króla” (żeby go myszy nie zjadły jak Popiela). Buta, chamstwo , brak elementarnych zasad i pazerność to cechy pana Króla.
I to Wam się podoba drodzy Mieszkańcy gminy. Znaczy to , że zaraza wójtowa się mocno rozprzestrzeniła. Była szansa na skuteczną szczepionkę ale ją zaprzepaściliście. Szkoda 5 lat tyfusu. gratuluję!!!!!!!!

Abrakadabra
Abrakadabra
5 lata temu

Panie Wójcie, najszczersze gratulacje. Skoro byłoby tak jak wszyscy tu piszecie to nie zostałbym wójtem na kolejne 5 lat. Obudźcie się. Wybrała go większość, zwyciężył zarówno w okręgu Szydłowa, Dębska jak i również Nosarzewa i to zdecydowanie, więc nie ma o czym mówić tylko z godnością pochylić głowę i pogratulować, a nie jak co niektórzy, nie potrafiący pogodzić się z porażką plują jadem na zwycięzcę.

Porażka
Porażka
5 lata temu
Reply to  Abrakadabra

Chyba jakieś złe informacje posiadasz Abrakadabra, w Szydłowie przegrał pewnie dlatego, że wszędzie dookoła robi sale wiejskie, świetlice, kładzie asfalty itd, a tu syf, kiła i mogiła. No dobra, może miał kilka głosów więcej, bo w dzień przed wyborami skończyli kłaść kostkę na jednej z dróg, gdzie mieszka zaledwie kilka osób.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lata temu
Reply to  Porażka

Domładnie, mieszkam na tym samym osiedlu co „król” 17lat wielokrotnie prosiłem chociaż o utwardzenie drogi bo nie można przejechać, bo samochody brną w błocie dzieci nie migą dojść do szkoły bo jak nie błoto to gigantyczna kałuża na Akacjowej. Za to „ król” wsadzi tyłek do samochodu i pantofelków nie ubrudzi, cała gmina pracowników to rodzina i tzw. bliscy znajomi (od kie…ka) i tu ma się co zmiecić????

ha ha ha
ha ha ha
5 lata temu
Reply to  Abrakadabra

Kto kryje się pod podpisem „Abrakadabra”??? Sam sobie gratuluje??? Czytamy drugie zdanie „nie zostałbym wójtem” z naciskiem na „zostałbym” hahaha

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  ha ha ha

ha ha ha zrozum komentarz a dopiero zabieraj głos

Basia
Basia
5 lata temu
Reply to  Abrakadabra

Co to za przdupas pewnie masz ciepla poasdkie ze tak mu gratulujesz wstyd poprostu wstd a mozr ci placi za to pisanie bo sam nir umie pisac

Obserwator
Obserwator
5 lata temu

Chora Gmina. Nieodpowiedzialne społeczeństwo. Efektem kolejne stracone 5 lat. Nieuczciwość, kumoterstwo ,układy , zastraszanie, donosicielstwo i najgorsze pogarda dla ludzi. Nadewszystko interes własny. Mamona i jeszcze raz mamona. Przykład dla jednej klasy gimnazjum tworzy się stanowisko z-cy dyrektora oczywiście dla zony wojta i 1800+.Niegospodarność oto przykład : remont świetlicy w Giedni za ponad 500 tys.( Szok) Trzy samochody służbowe ,przepraszam dwa bo jeden do wyłącznej dyspozycji i wójta i jego małżonki.Prosze wskazać mi inna gminę z takim stanem pojazdów.Niewspomne o samochodach strazackich.(kolejny bajzel) A nowe osiedla tona w błocie.Bez ulic i chodnikow .Najważniejsze że przy posesji wójta jest asfalt. Będą kurniki i chlewnie.Zdrowie mieszkańców -co to ma za znaczenie.I tak by można w nieskończoność. Brak słów. Szkoda że życie będzie musiało w taki sposób toczyć się dalej.

Doli
Doli
5 lata temu
Reply to  Obserwator

Brawo ze ktoś w końcu to zauważył. Szkoda tylko że te całe ciemne społeczeństwo znowu na to pozwoliło żeby gmina sie cofala a wójt i czesc osob z rady gminy znowu była bogiem nie do ruszenia..

Apostoł
Apostoł
5 lata temu

I znów to samo Wiesław podpisuje a pan Potakiwacz nakazuje i plan na następne lata jest taki Szydłowo i Nosarzewo tylko a nie jakas tam Trzcianka czy Pawłowo

Apostoł
Apostoł
5 lata temu

Wujek znów zwyciężył nie ma mocnego Wiesława Boczkowskiego. Ciekawe kiedy kupi już któryś tam nowy samochód dla strażaków z Szydłowa.

Diabeł
Diabeł
5 lata temu
Reply to  Apostoł

Dla strażaków z Szydłowa samochód już kupił w czerwcu czy w lipcu, a stoi na jednej z posesji
w Garlinie i Apostoł może mu podpowiesz co ma z nim zrobić, bo wójt, który pomysłami sypie jak kawałami z rękawa nie wie co ma z nim zrobić. Dla siebie wkrótce kupi nowy samochód niby dla gminy. Tym siwym będzie jeżdziła żona na zakupy z kierowcą gminnym oczywiście w czasie godzin pracy.

Gość
Gość
5 lata temu
Reply to  Diabeł

Jak to kupił dla Szydłowa a stoi w garlinie?

Strażak
Strażak
5 lata temu
Reply to  Gość

Gościu ja odpowiem na to pytanie, a mianowicie wójt złożył wniosek o dotację na samochód na osp Szydłowo, a chciał go przekazać do Garlina w lipcu na stulecie straży i nawet ksiądz go poświęcił ale ktoś mądrzejszy powiedział, że tak nie można, bo w razie kontroli ktoś za to beknie no i wójt się przestraszył i go nie dał. Stoi na czyjejś posesji w Garlinie żeby mieszkańcy mogli go podziwiać przez 5 lat, bo po takim okresie mogą otrzymać go na własność ale ciemnemu narodowi na pewno wójt wcisnął jakich inny bejer a oni to łyknęli. I jeszcze jedno stoi tam po w Szydłowie nie ma podobno garażu dla niego.

Gość
Gość
5 lata temu
Reply to  Strażak

Strażak niech tylko się dowiedzą tam u góry to o samochodzie zapomną a wójt beknie.

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Apostoł

Z tego co wiem nie tylko z Szydłowa strażacy dostali nowy samochód i z tego trzeba się cieszyć, a nie pisać głupoty

życzliwy ( nie)
życzliwy ( nie)
5 lata temu

Świetlice, place zabaw to teraz standard w gminach, żaden luksus, na to idą pieniądze unijne. Gmina Szydłowo nie jest wyjątkowa pod tym względem tylko ludzie niereformowalni skoro nie widzą kto nim i rządzi, jak rządzi i komu to służy, tylko wybrańcom. Człowiek, który za nic ma innych, wywyższa się i ma na celu dobro- ale swoje ponownie został wybrany. O czym to świadczy? O głupocie mieszkańców!!!!!!Po co były te nieprzyjazne komentarze skoro i tak poszliście i wybraliście tego właśnie człowieka, tych samych radnych – tutaj nigdy nic się nie zmieni dopóki ludzie nie zaczną MYŚLEĆ.

GALL
GALL
5 lata temu

Życzliwy masz rację, a nasi ludzie jeszcze nie dorośli do demokracji. Ja dokładnie obserwowałem jaki nasz wójt ma elektorat, to głównie drobni i grubsi pijaczki, którzy na codzień nie uczestniczą w życiu publicznym i np. wybory parlamentarne ich nie interesują ale na samorządowe walili tłumami pieszo lub po gminie w dzień wyborów jeździły tzw. taryfy i woziły ich do lokali wyborczych jak panów, a z domów wszystkich powyciągał zapach wódki, który zadziałał na nich jak aromat w kuchni (jakiej wiadomo) i nie wiedzą, że następny taki aromat poczują dopiero za 5 lat. Ja na miejscu wójta, to bym się wstydził za taki elektorat.

Basia
Basia
5 lata temu

Ten czlowiek to zwykly niedouczony typowy karierowicz PSL-owski zapytajcie Go ile klas skonczyl bo wiem ze nawet matury niema

Mistrzunio
Mistrzunio
5 lata temu

Pamiętajcie KRÓL JEST TYLKO JEDEN !!!
Konkurencja jak widać nie potrafi przegrać I wyjść z twarzą, a w szczególności jeden z kontrkandydatów he he ktory jak widać nasyła spamerów, żeby hejtowali zwycięzcę… a KRÓL pewno teraz sobie siedzi i z uśmiechem patrzy na tą cała żenadę, która jeszcze długo się nie pogodzi z werdyktem mieszkańców, który jak najbardziej jest sprawiedliwy
Pozdrawiam

Mieszko
Mieszko
5 lata temu
Reply to  Mistrzunio

Kogo wy nazywacie królem? Ludzie ogarnijcie się przecież to porażka, kolejne 5 lat wyjęte z życia naszej gminy. Wszyscy chcieli zmian, a dziwnym trafem wszyscy radni od wójta i sam wójt w pierwszej turze bez dogrywki.! Zadowoleni są tylko ci co z tego żyją i korzystaja

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  Mistrzunio

Ro d z i n a / n a / s w o i m .

Zwykły gość
Zwykły gość
5 lata temu
Reply to  Mistrzunio

Ten sam ‚krol’patrzy z usmiechem na swoj elektorat, bo wie, ze jak napluja w twarz, to potulnie powiedza, ze deszcz pada. To dopiero zenada. Tchorzostwo i obawa przed utrata stolka, ktory juz sie bez kleju tylka trzyma, znowu wziely gore nad rozsadkiem. Klapki na oczy i zyje sie dalej. Wazne zeby posadka i pieniazki sie zgadzaly 😉 Wiekszosci proponuje pochowac lustra w domu.

hih
hih
5 lata temu

Nie wiem o czym ta dyskusja. Nie mieszkam tam, ale często przejeżdżam przez tą miejscowość. Widać, że jest ładnie, zadbane. Samo się chyba nie zrobiło?

Happy
Happy
5 lata temu
Reply to  hih

Nie wszystko złoto co się świeci!

Basia
Basia
5 lata temu
Reply to  Happy

Tylko po srodku wsi adalej bloto brud brak oswielania niema drog ani chodnikow to jest prawdziwa wizytowka pana KROLA PSL

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  hih

Co tam się zmieniło, oprócz tego, że Szydłowo się rozrosło?
Kurczę, też tamtędy jeżdżę, a żadnych zmian nie widzę, oprócz powiększenia budynku UG, no i tego, że w Szydłowie przybyło mieszkańców, przybyło… ale każdy musi gdzieś spać

Wstyd
Wstyd
5 lata temu
Reply to  Anonim

Rozrosło się, a na jesieni lub w okresie roztopów trzeba zostawiać samochody na asfalcie, bo toną w błocie. Żeby dojść do głównej drogi trzeba kalosze zakładać, a czasami nawet to nie pomaga.

King
King
5 lata temu

Widać że niektórzy nie potrafią z honorem przegrywać .. Mamy demokrację i jak widać wygrywa lepszy. Z poważaniem dla Pana Wójta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Widocznie nie jest tak źle jeśli większość głosowała za…

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  King

Rodzina na swoim

nie King
nie King
5 lata temu
Reply to  Anonim

Będzie tej nieszczęsnej „RODZINKI” więcej, na pewno po wyborach parę głów poleci, więc cieplutkie posadki już czekają… na kolejnych ciemniaków, którzy nic nie potrafią, bo tam się nie zatrudnia ludzi z wiedzą tylko znajomków, którzy pojęcia nie mają o niczym, a konkursy na stanowiska wygrywają jako najlepsi i bezkonkurencyjni! ciekawe dlaczego??? Ile was kosztują pieniędzy, a przede wszystkim honoru te przyszłe posadki?!

Ciekawa
Ciekawa
5 lata temu

Bardzo mnie interesuje czy zgodnie z obietnicą wyborczą, w Krzywonosi już dawno zapomnianej przez wójta powstanie siłownia i czy droga W KOŃCU będzie robiona. Haha

nikt
nikt
5 lata temu

Boli, jak się prawdę pisze. Współczuję wyborcom,nie sądziłem,że tacy tchórzliwi jesteście.

wyborca
wyborca
5 lata temu

I stało się.Nowe, stare ha,ha,ha. Mieszkańcy gminy Szydłowo wstyd mi za Was. Czego się baliście, że utracicie ciepłe posadki w urzędzie, w szkole i innych instytucjach podległych włodarzowi .A podobno to „elita” gminy. A pozostali,że nie zrobi drogi lub placu zabaw. I tak nie zrobi !!! A gdzie najważniejsze uczciwość, szacunek dla Was kochani mieszkańcy.Podarowaliście gościowi 5 lat luksusu. Gratuluję mieszkańcom instynktu samozachowawczego i życzę dobrego samopoczucia……….. .

Zdegustowany
Zdegustowany
5 lata temu
Reply to  wyborca

Tak , ,,elity” gminy Szydłowo-rozpacz człowieka ogarnia! Wyremontowane świetlice dla kogo??? Służą jedynie wybranym . Oczywiście tym , którzy rączki całują wójtowi. Wszyscy inni za korzystanie ze swojej pracy przy budowie tychże budynków(nie mówię o remoncie) muszą płacić. Szydłowo i Nosarzewo są faworyzowane . Zgadnijcie dlaczego?? Pozostałe miejscowości-tylko to co się musi zrobić . Spijcie dalej i narzekajcie.

Wyborca
Wyborca
5 lata temu
Reply to  Zdegustowany

Panie zdegustowany swietlice stoją otworem…tylko trzeba wyjsc z domu i się dowiedziec a nie krytykowac z daleka. Pozdrawiamy Ciebie K.Rz.

Niezadowolona
Niezadowolona
5 lata temu

A my już mamy dość smrodu kurników i chlewni!!!Ludzie kto na nich głosował????Szok!

Mieszkanieccc
Mieszkanieccc
5 lata temu

Matko Bosko tego kolesiostwa z Gminy Szydłowo to chyba już nikt nie ruszy……. Pewnie dziś impreza w Gminie bo stara gwardia zostaje znów na ciepłych stołkach wujka Wieśka hehe

wyborca
wyborca
5 lata temu
Reply to  Mieszkanieccc

żal d..ę ściska, szkoda co, te wasze oczerniania odkręciły się przeciwko wam, a dobrze wam….

Mieszkanieccc
Mieszkanieccc
5 lata temu
Reply to  wyborca

Oooo jest i właściciel stołka z Gminy… Nie mamy czego żałować bo honor i własne zdanie jest dużo ważniejsze i cenniejsze jak stołek w gminie !!!!!!!!!!

wyborca
wyborca
5 lata temu
Reply to  Mieszkanieccc

Mieszkaniec ty mówisz o honorze, honoru to wy za grosz nie macie chodziliście i łamzaliście i dziś są tego wyniki.

xyz
xyz
5 lata temu
Reply to  wyborca

A wam żal d….. ściska, że są inteligentni ludzie a nie tak jak wy ciemne siedzące na stołkach w gminie za donosy, podpieprzanie, przekręty i ciepłe obiadki dla władcy. Pustaki!!! Wymalowane marionetki wójta!!!

Może przyszły Wójt
Może przyszły Wójt
5 lata temu

Za pięć zaszczycę Państwa swoją kandydaturą w wyborach na Wójta. Liczę na Państwa głosy.

Doli
Doli
5 lata temu

I znowu w szydlowie ciemnogród wygrał co znaczy ze mieszkańcy wybrali stagnacje zamiast rozwoju.. czeka nas kolejne 5 lat bez inwestycji i jakiejkolwiek pomocy ze strony wójta i pracowników gminy..

Sluchacz
Sluchacz
5 lata temu

Ekipa ciagle ta sama a przy tym brak zmian.
Co Ci radni robią oprócz pobierania diet?

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  Sluchacz

Podnoszą rączki zgodnie z instrukcją.

Xyz
Xyz
5 lata temu

Ludzie w Gminie Szydłowo nadal śpią

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu

Wszyscy wiedza jak jest. Większość chciała zmian a jednak zastraszeni głosowali aby na kolejne lata rządził ktoś dla którego nie liczy się człowiek a pieniądz. Tutaj piszecie o nim źle a zastraszeni stawiacie krzyżyk przy jego nazwisku. To są właśnie Polacy. Brak własnego zdania. Wstyd !!!!

zdziwiony
zdziwiony
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Przez cały okres kampanii nie udzielałem się w komentarzach dotyczących włodarzy naszego powiatu, ale Pani wypowiedź skłoniła mnie do tego aby to zmienić. Co za bzdury Pani wypisuje? Zastraszeni mieszkańcy głosujący wbrew swoim przekonaniom? Aż tak boli to, że inni mają odmienne zdanie? Jak można kogoś zastraszyć, żeby głosował tak a nie inaczej? Wójt bądź ktoś od niego stał przy urnie i sprawdzał kto jak skreślił? No bez jaj. Ja w Mławie poszedłem sobie na głosowanie i nie bałem się żadnego kandydata na burmistrza. Wrzuciłem pustą kartę i luz. Gdyby wójt kogoś straszył to ten ktoś z pewnością by zagłosował na innego kandydata, aby odebrać wójtowi władze i możliwość dalszego straszenia. Zresztą jak można zastraszyć mieszkańca gminy/miasta? Mieszkam w Mławie, płace podatki i co takiego może mi powiedzieć burmistrz, żebym trząsł portkami ze strachu? Co taki Kowalski z Szydłowa ma do wójta? raz na jakiś czas pojawi się w urzędzie i opłaty zrobi, albo i nie bo jeśli można przelewem to Urzędzie Gminy nie był od kilku lat. No naprawdę wójt mu może stracha napędzić.

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu
Reply to  zdziwiony

Pan nie ma o niczym pojęcia. Ludzie od dawna nie maja swojego zdania, obecny wójt pokazał to przy kampanii wyborczej. Jeśli Pan głosował w Mławie to radzę wypowiadać się na temat Mławy.

NadalczujesieobywatelemgminySzydłowo
NadalczujesieobywatelemgminySzydłowo
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Rozumiem że Pan Wójt poszedł z Panią na wybory i palcem wskazał na kogo ma Pani głosować skoro ludzie nie mają swojego zdania. Takim stwierdzeniem obraża Pani obywateli gminy Szydłowo. Myślę że każdy zagłosował zgodnie że swoim sumieniem. Powiem szczerze że nie mieszkam już w naszej gminie ale często w niej jestem że względu na rodzinę i mam wrażenie że porównać to co kiedyś było a jest teraz mówi samo za siebie. Szkoły, boiska, drogi, place zabaw, darmowe przedszkola dla dzieci… Rozumiem że dla Pani to za mało. Najlepiej siedzieć nic nie robić i dostawać za to kasę. Gratuluję takiego podejscia

nnn
nnn
5 lata temu

Plac zabaw w Szydłowie to akurat porażka! Istnieje jakieś 4 lata a jest już w krytycznym stanie a był taki super drogi!!! Podłoże woła o wymianę bo naprawa już nie pomoże, huśtawki i drabinki wielokrotnie naprawiane przez Pana ze szkoły, bodajże woźnego. Przecież robiła to firma, kasę wzięła,a może się trzeba pochylić i w ramach gwarancji naprawić, chyba że tak DROGIE inwestycje nie posiadają gwarancji z wiadomych przyczyn! Zagraża on bezpieczeństwu dzieci!!!

zdziwiony
zdziwiony
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Nie wypowiadam się na temat tego, czy wójt w Szydłowie jest dobrym, czy kiepskim urzędnikiem. Wypowiadam się na temat absurdów tu wypisywanych. Typu, że ludzie byli zastraszeni, chcieli inaczej i głosowali inaczej. Głosowali za bo bali się o stołki? Przecież to jakiś absurd. Jestem w stanie uwierzyć, że jest kilku popleczników wójta, którzy są zbyt blisko niego i zapewne nowy nie miałby do nich zaufania, ale to może być kilka osób. W szkołach się bali? Niby czego mieli się bać? Skoro jest tak źle to pewnie w szkołach i UG byli ludzie którzy głosowali przeciw wójtowi. Nowy wójt by wszystkich zwolnił w szkołach i urzędzie i sam by pracował? Obecny dostał 1318 głosów. Wychodzi na to, że wielki ten Urząd Gminy jest, pewnie ze 400 osób tam pracuje. Natomiast jeśli nowy wójt miał wszystkich zwolnic to dobrze się stało, że pozostał stary. Nie wywala się ludzi na bruk. Mam doświadczenie w budżetówce i powiem tak. Zwykłego pracownika niewiele obchodzi kto jest Prezydentem/Burmistrzem/Wójtem. Nieważne kto jest szefem to swoją robotę trzeba wykonywać. Szef się zmienia a pracować trzeba dalej. Jeszcze jedna kwestia. Hejterzy (bo tylko tak was można nazwać) generalizują. Wszyscy urzędnicy w UG nie pracują, nie ma tam nikogo porządnego. W szkołach w Szydłowie zapewne też. Piszecie o swoich sąsiadach, znajomych. Kiedyś zmieni się wójt i może dopchacie się do „stołków”. Wtedy może się wykażecie pracowitością a kolejni niezadowoleni z wyboru podziękują w komentarzach

Niezdziwiony
Niezdziwiony
5 lata temu
Reply to  zdziwiony

Zdziwiony, to obecny wójt mówił o zwolnieniach pracowników gdy przyjdzie nowy, a powiedz kto kazał jego radnym chodzić po gminie i obiecywać wszystko czego mieszkańcy chcą, kłamać, kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać i tak robili i niestety to zadziałalo. Powiem ci jeszcz jedno idź po godzinie 8 do jednego pokoju na pierwszym piętrze, to zobaczysz jak w naszej gminie się pracuje i poproś pracownicę w tym czesie jak pije kawę i pierd……y głupoty o coś, to będziesz potraktowany ja intruz, który przeszkadza w ciężkiej pracy.

Wyborca
Wyborca
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

No to pretensje do mieszkancow a nir do Wojta…ma wiekszr poparcie i wygral. Tyle w temacie

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

każdy ma swoje zdanie to co pani pisze to stek bzdur

Gratuluje Panie Wójcie
Gratuluje Panie Wójcie
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Właśnie widać ta większość muahaha. A znasz się na matematyce? Więcej jest 2 czy 4? Umiesz liczyć zwierzęta? Np świnie?

Tolk
Tolk
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Ludzie, czy nie umiecie pogodzić się z faktem ze wybraliśmy Pana Wójta bo jest najlepszy?? Kilku niezadowolonych krzykaczy nic nie zmieni! Zobaczcie różnice głosów! Wynik mówi sam za siebie

Bozeczytytowidzisz
Bozeczytytowidzisz
5 lata temu
Reply to  Tolk

Według faktów 46% głosujących osób nie było za obecnym wójtem. Nie wiem czy to jest taki rewelacyjny wynik. Nikt tu nie jest krzykaczem a wyraża swoją opinie. I dla porównania my wiemy jakie mamy zdanie ale planu na najbliższe 5 lat nie wiem komu Wójt przekazał.

dron
dron
5 lata temu

A nam drogę zrobił 🙂

Gość
Gość
5 lata temu
Reply to  dron

Drogę zrobił bo może za jakiś czas powstanie tam jakiś kurnik lub inna równie pachnąca inwestycja 🙂

Na tym się zanm
Na tym się zanm
5 lata temu
Reply to  dron

Lub Wójt kopił tam jakąś działkę budowlaną……

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lata temu

Masakra…. Jak można głosować na człowieka który przez tyle lat nic nie robi dla mieszkańców…… Drogi w fatalnym stanie… Do Szydłówka to niedługo trzeba będzie traktorem dojeżdżać bo takie wyrwy w drodze są….. Kurniki i Świniarnie !!!! Priorytet Wójta…. Brawo Brawo Mieszkańcy Gminy Szydłowo……..

Bywalec
Bywalec
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Chyba klapki masz na oczach wystarczy po gminie się przespacerować i po okolicznych wsiach. Świetlice drogi itp. same się zrobiły.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lata temu
Reply to  Bywalec

Tak mówi osoba która nie ma pojęcia o życiu !!!!!!!!!! Świetlice (jakoś) może są zrobione ale jaka jest jakość ich wykonania ?????? I co jest najlepsze za jakie pieniądze zostały wykonane ???? Na oczy nie widziałeś człowieku tyle pieniędzy….. Kwoty z kosmosu i przetargi z kosmosu…. Szkoda gadać…. Ten kto się zagłębił w temat wie o czym mówię bo ten kto jest zielony napisze ” Chyba klapki masz na oczach wystarczy po gminie się przespacerować i po okolicznych wsiach. Świetlice drogi itp. same się zrobiły.”

Znany
Znany
5 lata temu
Reply to  Bywalec

Zobaczymy kolego czy tak za klika miesięcy będziesz spacerował spokojnie po tych wsiach jak ruszą inwestycje, wtedy będziesz dopiero podziwiał Kurniki, Chlewnie i Świniarnie… ach tam już pachnie od strony Mławy.

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu
Reply to  Znany

Z czego mi wiadomo to kurniki nie stoją tylko w Gminie Szydłowo tylko całym Powiecie Mławski i Całym Mazowieckim…..A Wiatraki wam pasują,bo mnie np przeszkadza ich chałas!

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

A to między Nosarzewem i Pawłowem to co to jest?
Ponadto w tej kadencji powstaną, już są plany.

Tom
Tom
5 lata temu
Reply to  Bywalec

To zajedź do Pawłowa zobaczysz jakie mamy luksusy.

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

W Szydłówku nastała nowa Radna to drogę zrobi wam.

XXX
XXX
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

W nagrodę, że nie wybraliście radnego, który nie dał poniżać się wójtowi i miał swoje zdanie (radny ma być wierny swemu panu i nie myślec logicznie , bo za niego myśli jego pan) nie tylko drogę (piękną drogę) będziecie mieli ale pan wójt jeszcze postawi wam halę sportową, nowe boisko( oczywiście kryte na zimę), wokół Szydłóówka będzie sieć ścieżek rowerowych i co tylko dusza zapragnie i Szydłówek stanie się prawdziwą metropolią już w następnym roku,
a w sąsiedniej wsi za wybór dobrego radnego powstanie sala kinowa gdzie non stop będzie wyświetlany film ,,Seksmisja”. Pani od pozyskiwania środków unijnych postara się na to wszystko środki pozyskać, bo w naszej gminie pracują najlepsi fachowcy co widać.

wyborca
wyborca
5 lata temu
Reply to  XXX

Ten Pan Radny jak miał by trochę honoru to by podziękował za mandat, mówił w programie wyborczym na Wójta o szacunku. jAKI MIAŁ SZACUNEK DO RADNYCH TO POKAZAŁ W KOŃCÓWCE KADENCJI, ŻENADA.

Ggg
Ggg
5 lata temu
Reply to  XXX

Ten radny do niczego się nie nadawał

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu

Ludzie ogarnijcie się znów ten złodziej i jego banda? Niech wam wybudują chlewnie pod domem lub kolejne kurniki.

GDA
GDA
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Bardzo odważne słowa… Nie wiem jak długo mieszkacie w tej gminie, ale od dawien dawna wiadomo jest, że tylko Szydłowo jest podzielone. Elektorat w terenie popiera jednego kandydata i jak widać to się nie zmienia. Zdecydowanej większości mieszkańców gminy, taki skład samorządu odpowiada na co wskazują powyższe dane liczbowe. W tej sytuacji proszę nie nawoływać do „ogarniania się”, bo ewidentnie na siłę próbuje Pani przekonywać do Swoich poglądów i racji, a wręcz ubliża tym którzy głosowali tak, a nie inaczej. Wynik chyba przedstawił sytuację jasno.

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  GDA

No tak, elektorat od Szydłowa do Nosarzewa to sama rodzina.

XXX
XXX
5 lata temu
Reply to  Anonim

Wczoraj gdy stałem pod sklepem ten elektorat narzekał, że skończyła im się wóda (wiadomo jaka) i zaczyna ich męczyć kac po niedzieli, w kieszeni zrobiło się pusto, a sponsora nie widać.

dron
dron
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Droga Pani najpierw trzeba udowodnić komuś złodziejstwo, a na takie oszczerstwa są odpowiednie paragrafy. Komentarzem tym tylko utwierdza Pani, że wybór jest słuszny.

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Najpierw siedzicie cicho i czekacie, potem nawołujecie ludzi do glosowania, idziecie głosujecie na tego samego na ktorego narzekaliscie lub puszczacie pusta kartke czym też robicie źle (pusty glos to glos niewazny ktory nic nie zmienia..to tak jakby nadal siedziec na kanapie i kląć do tv na Xsinskiego ze jest taki i owaki) a chcecie zmian…. na jakie zmiany liczycie? „Ogarnijcie sie”? Teraz? Samo sie nie zrobi lepiej, wiec do kogo macie pretensje…. teraz na to jest juz za późno…

wyborca
wyborca
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

No mieszkanka przygotuj się za te słowa jest odpowiednia kara. Sprawa w toku.

XXXXX
XXXXX
5 lata temu
Reply to  wyborca

Nie strasz nie strasz, bo się zes…sz!!!

wyborca
wyborca
5 lata temu
Reply to  XXXXX

SMRÓD SIĘ ROZEJDZIE NIEDŁUGO KOŁO CIEBIE

Przejazdem
Przejazdem
5 lata temu

No i Szydłowo ma to samo co Mława.
Ludzie, jak to się dzieje? Nic nie rozumiem…

Byłam
Byłam
5 lata temu
Reply to  Przejazdem

Bo skoro jest dobrze, to po co to zmieniać? Liczby po wczorajszym głosowaniu wszytko mówią. Jeśli na jakieś gminie został Wójtem ktoś nowy, to znaczy że obecny nie spełniał kryteriów społeczeństwa w którym zarządzał. Natomiast w Szydłowie czy w Mławie ludzie nie chcieli zmian. A jeśli chodzi o kurniki, to właśnie gdyby nie Wójt to byście je mieli pod każdym nosem.

Happy
Happy
5 lata temu
Reply to  Byłam

Zobaczymy już niedługo kto miał rację.

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Happy

Stary wojt nie ma za grosz honoru bo po takich komentarzach i takim opluwaniu powinien sie poddac do dymisji szybciej niz zostal wybrany ale on z tych co to jak na niego pluja to i tak mowi ze deszcz pada

karolina
karolina
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził

130
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x