Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dogrywka w gminie Szreńsk


Wyniki wyborów samorządowych 2018 kto został wójtem Szreńsk będzie druga tura wybory samorządowe Marek Nitczyński Anna KrusińskaPierwsza tura nie rozstrzygnęła, kto zarządzać będzie gminą Szreńsk. Urzędujący wójt Marek Nitczyński uzyskał 796 głosów, co nie dawało mu ponad 50% poparcia. Spośród trzech kontrkandydatów najlepszy wynik uzyskała Anna Krusińska (607 głosów) i to ona rywalizować będzie z Markiem Nitczyńskim w II turze wyborów, która odbędzie się za dwa tygodnie.

JK

Zobacz także…

W Wieczfni Kościelnej wójta wybiorą w drugiej turze

Przemysław Pakuszewski wójtem w Radzanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

339
KOMENTARZE

avatar
1500
Realny
Gość
Realny

Gratuluję serdecznie Panie Wójcie! Wygrała mądrość, roztropność i sprawiedliwość. Realne plany, realny człowiek! Super

Ziom
Gość
Ziom

Siemapl.moze popelnie jakis błędy ortograficzne?ale zadajcie soobie pytanie?!mniejsze zlo lub większe?!dotychczasowe zło lub nowe??!kobieta ktora obiecuje piekno od pierwszej kadencji a teraźniejszy wójt nie może sprostować tego od 5 kadencji????wierzycie w glupoty ktore wyborcom obiecuja !!!zobaczycie co sie dzieje w naszej gminie !!!!!zadłużenie jest tak ogromne iż nawet najlepszy kandydat nie da rady temu.cos sie dzieje, ale zadluzenie nie pozwala szalec. Spójrzcie racjonalnie , obietnice nie pomoga tylko dzialanie.jesli uwazacie ze pani A jest odpowiednim kansydatem wynajme busA bede wozil wyborcow minimum 43 komentarze pod postem.pozdrawiam wyworcow.

Zośka
Gość
Zośka

Nie bójta się wójta,glosujta na wójta.

Obiektywny mieszkaniec
Gość
Obiektywny mieszkaniec

Podsumowując pierwszą i drugą kadencję wójta trzeba przyznać, że ten czas wójt przespał. Gdy obecna koniunktura gospodarcza osiąga szczyty, gdy korzystny układ sił PSL w starostwie, marszałek PSL w sejmiku wojewódzkim wójt nie zrobił nic aby pozyskać fundusze by poprawić infrastrukturę drogową Dozin, czy Liberadza, Proszkowa, nie wspominając już o wielu ulicach Szreńska. Teraz stara się obiecać, że będzie lepiej z rekomendacjami marszałka. Szczerze wątpię, gdy osiem lat zleciało, nic się nie zmieniło a jedynie gmina coraz bardziej zadłużana. W końcu gdy pojawia się ktoś młody z energią, entuzjazmem do działania a nie obiecywania, kilka osób sprzyjających obecnej władzy próbuje… Czytaj więcej »

Konkretny
Gość
Konkretny

Bla bla bla….Widać że koniec kampanii się zbliża.Argumenty się kończą zwolennikom kandydatki.Caly czas na tapecie Doziny, Liberadz, zadłużanie gminy i brak funduszy unijnych.Prosze…Może coś innego a nie ciągle te same odgrzewane kotlety.A może po prostu zamilczec jeżeli ciężko jest coś sensownego wymyślec.

Obiektywny mieszkaniec
Gość
Obiektywny mieszkaniec

Trudno podjąć polemikę, gdy kontrargumenty „konkretny” sprowadza do „bla, bla, bla”. Powiedzmy sobie jasno: tonący brzydko się chwyta! „Konkretny” a może jeszcze inne nick, bo powtarzane są argumenty. Może odnieś się do planu spłaty kredytów i pożyczek, zerknij jakie było zadłużenie na początku kadencji, jakie jest teraz. W BIP masz wszystko i ludzie to widzą. Natomiast ulotki jak ulotki – to tylko ulotne myśli zawarte na 4 stronach, gdzie 2 strony to obietnice! Nie sądź więc kandydatki, która deklaruje, że będzie pracowała owocnie na wizerunek naszej gminy. Ja nowej kandydatce wierzę, natomiast obietnice wójta jakoś nie trafiają do mnie, gdyż… Czytaj więcej »

Konkretny
Gość
Konkretny

Dziękuję za życzenia i mini wykład z ekonomii. Zostało 10 minut do ciszy wyborczej więc powiem krótko: niedziela pokaże czyje obietnice, ulotki, wizerunek itp. trafiły do większej ilości mieszkańców.Ludzie widzą kto jest kim i dadzą wyraz temu przy urnach.

Wierna
Gość
Wierna

„obiektywny mieszkańcu” dołączam do tego co napisałeś/łaś. W 100% się z tym zgadzam i Ci którzy są mądrzy również będą myśleli tak jak my. Ja i moi znajomi również dołączają do głosów na Panią Anię. Trzymamy kciuki Aby wygrała. 🙂

Rozczarowanie
Gość
Rozczarowanie

„Realny” trzeba było zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko wójta jak taki mądry jesteś.. Ciekawe czy byś powiedział tej Pani Ani to prosto w twarz to samo co tu wypisujesz..zenada.

Realny
Gość
Realny

Obserwuję od jakiegoś czasu komentarze, które sa pod tym artykułem, gdyż zainteresowała mnie ich duża ilość. Otóż Drodzy Mieszkańcy Gminy Szreńsk oprócz jednego natręta i garstki osób nikt tu już nie zagląda. Ów natręt pilnuje tych komentarzy, jak własnego oka. Chyba myśli, że im więcej napisze o pani A.K. ( jak to jest rzekomo młody i zagłosuje, bo niby młodzi mają dać jej szansę, a to Rynek brzydki, a to podobno potrzebne są nowe władze.Wszystko to wg tej jednej osoby! ) tym więcej osób zagłosuje. No i teraz apel do INTRYGANTA- MIESZKAŃCY MAJĄ WŁASNE ROZUMY I NIE POZWOLĄ SIĘ ZMANIPULOWAĆ… Czytaj więcej »

Abccc
Gość
Abccc

Brawo dla Realnego..

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Genek masz ciepło dojdą cię.

Rozczarowanie
Gość
Rozczarowanie

Ej ‚realny’ sam powinieneś zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko wójta jak taki mądry jesteś.. Każdy wygadany przez neta, ciekawe czy to samo powiedziałbyś na żywo tej Pani prosto w twarz.. Żenada.

Rynek
Gość
Rynek

W szreńsku potrzebne są nowe inwestycje, nowi ludzie w władzach. Popieram PANIĄ ANIĘ ! Zróbmy wreszcie porządek , bo na wójta nie można liczyć.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Chyba nie jesteś ze Szreńska, a już z Rynku na pewno nie, a może to Rynek nie w Szreńsku. Porządek zrób najpierw i siebie.

Realny
Gość
Realny

Chyba coś brałeś „Rynek”

Młody
Gość
Młody

Jako młody mieszkaniec Szreńska dam szansę komuś nowemu i oddam swój głos na Panią Anię. Może ktoś w końcu ruszy te towarzystwo w Urzędzie Gminy i wiele innych ważnych spraw dla społeczeństwa. Młodzi za Anią. Pozdrawiam

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Młody ile Ty masz lat.

Wkurzony
Gość
Wkurzony

Ludzie ogarnijcie się i dajcie tej kobiecie spokój.. To naprawdę dobra kobieta i napewno nic nie miała wspólnego z tym co wypisujecie. Poruszacie tematy rodzinne, Facebook, jej ubrania, Męża.. Aż żal się to czyta.. Łatwo osądzać słysząc tylko od osób trzecich pomówienia i oszczerstwa. Jesteście bezczelni! Nie latała do tej pory po Szrensku i nie opowiadała o sobie bo nie miała takiej potrzeby. Podjęła decyzję i wyzwanie, złożyła kandydaturę na wójta. Więc teraz mamy szansę poznać tą kobietę bliżej. Jej plan jest o wiele ciekawszy niż puste obietnice Wójta.. Trzeba było złożyć swoje kandydatury, ciekawe jakich bzdur o sobie byście… Czytaj więcej »

Konkretny
Gość
Konkretny

„Jej plan jest o wiele ciekawszy niż puste obietnice Wojta”. Wkurzony jaki plan ?? O czym Ty piszesz? Czy już kończą Wam się argumenty „za” swoją kandydatka ?? Porównaj proszę ulotki wyborcze „tej kobiety” jak to napisałeś i Pana Wójta.Dziecko z podstawówki zauważy różnice.Dwie stronki jakiś dziwnych obietnic, które momentami zaprzeczają same sobie.Z drugiej strony cała lista konkretnych inwestycji i działań jakich dokonał Pan Wójt na terenie gminy.I oto chyba chodzi będąc przyszłym włodarzem gminy.O konkrety i działanie na rzecz gminy.

obiektywny
Gość
obiektywny

Kochani Mieszkańcy Gminy Szreńsk! Nie pozwólcie się zwieźć gierkom, jakie Wam serwuje Pani A.K.
PO I Złamana cisza wyborcza poprzez wrzucenie w Wasze skrzynki ulotek juz o czymś świadczy. Jak będzie wyglądała praworządność w UG, skoro na wstępie pokazuje się taką swoją wizytówkę?
Po II ile razy Pani A.K zainteresowała sie naszymi sprawami przez tyle lat? Wyskakuje jak królik z kapelusza i udaje mądrą
Po III wiecie dobrze, że wybory do sejmiku w naszym powiecie wygrał Pan, który wychował się w naszej gminie i już mówi o tym, że będzie współpracował z Panem Wójtem i podniesie tą Gminę. Wykorzystajmy to! Dajmy mu szansę

obiektywna
Gość
obiektywna

ulotki po pierwsze nie były roznoszone w ciszę wyborczą, a po drugę Pani Ani nie miała z tym nic wspólnego. Tak więc proszę nie wypisywać bzdur bez pokrycia. A co do Pana, który oferuję teraz współpracę z panem wójtem to najpierw trzeba zostać tym wójtem a po trzecie tata tego pana, który również był bardzo związany z naszą gminą już pokazał jak nam pomógł po przez chociażby wykonanie chodników przy drodze powiatowej w Dozinach, Liberadzu … Tak wyglądała, wygląda i będzie wygladała dalej współpraca z obecnym wójtem. Tak więc szanse już miał i nie wykorzystał.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Prokurator ustali czy i kto roznosił i czy w czasie ciszy wyborczej. Wkrótce się dowiemy. To tylko do 3 lat pozbawienia wolności.

Abccc
Gość
Abccc

W Miaczynie były roznoszone 19.10 2018 po godzinie 24.00. I 30.10.2018w dzień.Nie znam tych ludzi i nie wiem od kogo są ale to te same osoby.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Człowieku w ulotkach była prawda. Jaki masz dowód że to pani Ania. A z tą ciszą to chyba żart.

Rozczarowanie
Gość
Rozczarowanie

Zgadzam się w ulotkach była sama prawda. Ludzie z palca tego nie wyssali. Ludzie w Szreńsku są chyba ślepi.

Mieszkanka Sławkowa
Gość
Mieszkanka Sławkowa

Czy pracownicy Urzędu Gminy Szreńsk mogą w czasie pracy roznosić ulotki wyborcze pana wójta?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Oto jest pytanie? Pan wójt jest zbyt zapracowany pewnie żeby wyjść do swoich wyborców. Ma ludzi od czarnej roboty?

Sprawiedliwa
Gość
Sprawiedliwa

Otóż to na Rynku ludzie pana wójta też dziś już działali i nakłaniali – hahaha. Dobrze jednak, że ludzie mają swoje zdanie i ostatecznie podejmą sami decyzję. Pamiętajcie kochani do dobrego nie trzeba nakłaniać i przekonywać .

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Są bezczelni nawet do tego stopnia, że wydzwaniają do ludzi: wypytują i nakłaniają do wyboru pana wójta…. dlaczego nie byliście tacy aktywni w czasie kadencji pana wójta …. Żałosne

Miki
Gość
Miki

Bezczelny to jest komitet A.K. Nikt na strach nie da się złapać.

WYBORCA NR1
Gość
WYBORCA NR1

Ty Sprawiedliwa, sama o sobie chyba piszesz. Otóż wydaje Ci się tylko, że w tej gminie można manipulować wyborcami. Wszyscy dobrze wiedzą, że chcesz wykorzystać to, ze ludzie Cie nie znają. Otóż Drodzy Mieszkańcy nie dajcie się zwieźć! Ładna buzia to nie wszystko! Pan Wójt nie będzie obiecywał rzeczy, których po prostu nie da się wykonac w naszej Gminie bo jest człowiekiem ODPOWIEDZIALNYM! I nie spojrzałby Nam w oczy obiecując głupoty a potem się z nich nie wywiązać. Pani kandydatka natomiast od kiedy to zaczeła się interesować problemami naszej gminy? Ile razy była na sesji? Ile razy chciała nawiązac kontakt… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pan wójt nie zna znaczenia słów odpowiedzialny,skromny,poczciwy. Są mu obce. Zapewne potrafi obiecywać.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zastanów się co ty piszesz za bzdury człowieku.

Wiki
Gość
Wiki

Nie Anonimowo, Nasz Wójt nie musi robić z siebie Pajaca. Każdy go zna i wie, jaki to skromny poczciwy człowiek. I dlatego cała moja rodzina będzie na niego głosowała. I wierzę mocno, ze wygra te wybory!

Mieszkaniec Szrenska
Gość
Mieszkaniec Szrenska

Mieszkanko Sławkowa odpowiadając na Twoje bezsensowne pytanie: pracownicy będąc na urlopach wypoczynkowych mogą robić co im się żywnie podoba.To teraz Ty mi odpowiedź na pytanie: czy pracownik Poczty Polskiej będąc na zwolnieniu chorobowym może roznosic ulotki wyborcze kandydatki na Wójta ??

Ziom
Gość
Ziom

Kochani wyborcy na ta chwile jestem obojetna!!!spójrzcie racjonalnie!od lat kazdy z kandydatów obiecuję groszki na wierzbie!patrząc racjonalnie,czy kandydat na wojta,zaslaniajac sie dofinasowanim z u uni jest wart uwagi?sory ale unia nie da na wszystko!spjrzcie obiektywnie co się dzieje w gminie.kazdy nowy kandydat obiecuje poprawe a zadłużenie rosnie!kazdy co wchodzi z nowymi rzadami zmieniania ustruj gminy!czy na pewno tego chcecie?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jak można wypowiadać się na forum robiąc takie błędy ortograficzne.

Szreńszczak
Gość
Szreńszczak

Moim zdaniem jeżeli chodzi o pozyskiwanie środków unijnych to najlepszym rozwiązaniem jest umowa z firmą zewnętrzną, która od początku do końca poprowadzi projekt. Firmy które się tym zajmują maja doświadczenie. Umówić się na prowizje np. 5%(nie znam stawek takich usług). Jeżeli Gmina dostanie dofinansowanie, to firma dostanie swój procent od wartości projektu. Po co kogoś zatrudniać (pewnie jeszcze po znajomości i bez doświadczenia ), a nikt z takim doświadczeniem za 3-4 tyś nie przyjdzie do pracy, bo fachowiec w takiej dziedzinie zarabia 2 razy albo i 3 razy tyle. Tak robi dużo firm, wiec na pewno i inne gminy w… Czytaj więcej »

Duży
Gość
Duży

Tak chcemy!!!!!!!!!

Smerf
Gość
Smerf

Tak chcemy!!!!!!!!!!!!!!!

Sceptyk
Gość
Sceptyk

Dobrze ze jeszcze tylko tydzień został do tych wyborów i ten cyrk się skończy.Ten nie zrobił tego, Ta zrobi tamto. Kupczycie jak na jakimś targu. Po 4.11 większość z Was i tak będzie miała gdzieś to co się będzie działo na gminie. Oczywiscie do kolejnych wyborów za 5 lat.Taka jest prawda.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Super komentarz. Brawo !

raport dotyczący pozyskiwania środków z Unii Europ
Gość
raport dotyczący pozyskiwania środków z Unii Europ

Pismo samorządowe „Wspólnota” niedawno opublikowało raport dotyczący pozyskiwania środków z Unii Europejskiej przez polskie samorządy. Znalazły się w nim zarówno samorządy gminne, jak i powiatowe. Raport prezentują ilość pieniędzy zdobytych z Unii Europejskiej w przeliczeniu na jednego mieszkańca w danym samorządzie. Np. gmina Strzegowo 4 tys 818 zł a gmina Szreńsk na samym końcu w powiecie mławskim z kwotą 139 zł na jednego mieszkańca.
http://kuriermlawski.pl/332614,Ranking-srodkow-z-UE-Strzegowo-pozyskalo-najwiecej-kasy.html

Xxxxx
Gość
Xxxxx

Pani Ania dobra wróżka spełni wszystkie Wasze życzenia…. brzmi tak samo dobrze jak jej obietnice

Xxx
Gość
Xxx

dla tego damy jej szanse.

bąbel
Gość
bąbel

Naucz się pisać po polsku skoro zabierasz głos na publicznym forum, dlatego pisze się razem

Xxxxx
Gość
Xxxxx

Puste obietnice wyborcze Pani chyba jest z innego świata bo takie ludziom wciska kity że tylko głupi by się nabrał

Genia
Gość
Genia

dlatego nie damy jej szansy, bo mówi to, co chcemy usłyszeć. A mamy swoje rozumy i wiemy, ze to tylko kiełbasa wyborcza!!!!

Mały
Gość
Mały

Tak się pozyskuje pieniądze.
http://biuletyn.net/nt-bin/_private/szrensk/5879.pdf
W tym roku już kolejne tylko z kredytu.
http://biuletyn.net/nt-bin/_private/szrensk/5879.pdf
A gdzie owe środki unijne? Czy wszystko robione na kredyt, który ktoś, kiedy będzie musiał spłacić?

Zszokowany
Gość
Zszokowany

„Mały” jestem w szoku widząc to co wkleiłeś.. Ale popieram Cię. To się w głowie nie mieści co ten Nasz Wójt wyprawia.. Czy on pomyślał o Nas mieszkańcach w całym tym wyborczym planie? Powolny remont Szreńska , który trwa w nieskończoność, rozgrzebany park, nie dokończone inwestycje w wielu miejscowościach, nie oddane pieniądze ,które poszły nie wiadomo na co. O ludziach w gminie nie wspomnę , którzy na niczym się nie znają, aż strach przychodzić i o co kolwiek pytać. Co tu się w tej gminie wyprawia?!!!!!!!!!

Patryk
Gość
Patryk

Głosowałem na Pana Wójt zmieniam głos na Panio Anie…

Jadzia
Gość
Jadzia

Głosowałam na Panią Anię ale będę głosowała na Pana Wójta ! Niech wygra prawdomówność!

bąbel
Gość
bąbel

Ty chyba masz coś z deklem nie w porządku i cała ta banda co cię popiera. Na każdy kredyt podejmowana jest uchwała Rady Gminy, nawet bank tego wymaga. Za zadłużenie gminy (większe czy mniejsze) odpowiedzialni są radni, którzy decydują o każdym zaciąganym kredycie.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ale pod presją Pana wójta. Już teraz są knute spiski kto z kim żeby była większość. Ciemnota bije brawo i do przodu.

bąbel
Gość
bąbel

A masz jakieś konkretne dowody?

Janek
Gość
Janek

Oczywiście, że nie ma dowodów. klepie tak tylko, bo jest w żałosnym obozie wyborczym A.K. Nie martw się, już niedługo i wrocisz do swoich obowiązków bez smaku na obiecany za pewne stołek w UG

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Widzę że przemawiają przez was działania Pana wójta. Doskonale wiecie z doświadczenia.

Sprawiedliwości
Gość
Sprawiedliwości

Wam to zawszę nic nie pasuje było kandydować na stanowisko wójta,a nie opisywać co robi wójt. Robi coś nie pasuję wam, nic nie robi też nie pasuje wam. On się stara doprowadzić naszą gminę do wyglądu

Duży
Gość
Duży

A czy gmina to rynek mieszczący się w Szreńsku?Lepiej zainteresował by się wioskami w których poprostu diabeł mówi dobranoc.Mamy 21 wiek a tam mam wrażenie czas się zatrzymał.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Są rzeczy ważniejsze niż rynek w Szreńsku. Bez tego można żyć. Trzeba zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców gminy. Chodniki w Liberadzu i Dozinach są potrzebne.

Doziniak
Gość
Doziniak

Chodniki w Dozinach zrobi Nam Okumski muahaha. Chodził i obiecywał to teraz niech robi

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Od robienia chodników jest wójt. Obiecywał już 8 lat temu. I niech ktoś mi powie że wójt spełnia swoje obietnice to go wyśmieje.

Rozczarowany
Gość
Rozczarowany

Co prawda to prawda. Teraz to na rynku wszystko widać, tak golo, połowę drzew wycieli. Zamiast nowe posadzić… Szkoda gadać. Gorzej jest niż była. Nie wspomnę o fontannie która podobno miała być. Ale chyba nie dojechala…

Niezadowolony
Gość
Niezadowolony

W rynku nawet z piwem nie ma się gdzie schować , do bani ten remont . O wyglądzie lotniska nie wspomnę.

WiP
Gość
WiP

No właśnie bo zabrakło murka i krzaczorów gdzie można było się raczyć piwskiem i nie tylko…

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Właśnie co z tą oczyszczalnią? Czy ona powstanie w ogóle?

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

A co z naszą oczyszczalnią ścieków……….

Traluś
Gość
Traluś

Dokładnie, zgadzam się z „WIKO”. Jedno wielkie rozgrzebane lotnisko.. Masakra. Ale choćby się walilo i paliło to i tak przecież muszą zdążyć bo za dwa tygodnie wybory.. Wójt się teraz postara żeby zaplusować. Bo przecież czuje się teraz jednak zagrożony.. Ja to jak patrzę na ten rynek to aż się płakać chce.

Obywatel
Gość
Obywatel

Ludzie co by nie bylo wam będzie źle. Poczekajcie na efekt końcowy. Wystarczy zobaczyc jak jest w Żurominie. Przynajmniej male dzieci mają miejsce na rolki czy rower

Doziniak
Gość
Doziniak

Proszę zobaczyć rozpoczętą inwestycje za salą w Dozinach. Zaczęło się trzy dni przed wyborami. I to chyba koniec inwestycji.

Wiko
Gość
Wiko

Zostało jeszcze 8 dni to moźe skończy.To tak właśnie jest jak się ciągnie dwie sroki za jeden ogon.Wszystko na szybko się robi a czas goni niestety.Kampania i jeszcze raz kampania .Czego to się nie zrobi żeby zamydlić ludziom oczy i zatkać buzię.A co niektórzy to łykają.

Szreńszczak
Gość
Szreńszczak

Przecież zawsze tak jest ze przed wyborami jest najwięcej inwestycji. Żadna nowość. Przez tyle kadencji innych Wójtów tez tak było, wiec nie rozumnie Waszego zaskoczenia, Myślicie ze jak zostanie ktoś inny Wójtem to będzie inaczej :-)? śmieszne

Wiko
Gość
Wiko

To nie jest śmieszne to jest tragiczne .Zaciągnąć kolejny kredyt gdzie gmina juź opływa w zadłużeniu totalnym tylko po to żeby zrobić kampanię i pokazać się z tej lepszej strony jest żenujące.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Dokładnie „WIKO” masz rację całkowitą. Nasza gmina nie wychodzi z długów tylko coraz gorzej w nie brnie. No totalna masakra.. Przed wyborami się obudził żeby rynek robic i płace zabaw, miał na to tyle lat mógł robic…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W niektórych miejscowościach plac zabaw jest W Planie od 3 lat a na ulotce wyborczej wójt napisał ze będzie budowany w 2020 roku..

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Na szczęście to koniec pana w.

Doziniak
Gość
Doziniak

Przecież nie chcieliście tego placu jak zaczęła się budowa, więc o co chodzi, tak źle i tak niedobrze. Czyżbyś nie był z Dozin

mieszkaniecc
Gość
mieszkaniecc

O obecnym Wójcie można powiedzieć, że ”zastał Szreńsk drewniany, a zostawił murowany”, nie przychodzi nic innego na myśl patrząc na to jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się nasza gmina… Objął stanowisko Wójta gminy bardzo zadłużonej, mimo tego świetnie sobie poradził wykonując wiele inwestycji: hala sportowa, place zabaw, wyrównanie dróg, boisko, oświetlenie w parku itd., nie wprowadzając naszej gminy w jeszcze większe długi, mało tego zmniejszył te zadłużenie… Jest świetnym gospodarzem

Wiko
Gość
Wiko

Wybacz ale nie wiem o czym piszesz.Przecież nie budował ludziom domów.Domyślam się jedynie że chodzi o to lotnisko które powstało na środku rynku.Porażka i klęska.Popsuł coś naprawdę pięknego a wystarczył tylko mały remont .Przyznaj mi rację proszę.

Xxx
Gość
Xxx

Przyznajemy rację masakra co tam jest na zimę place zabaw w lato pokrzywy większe od Ciebie.

Szreńszczak
Gość
Szreńszczak

Rynek to kwestia gustu. Jednym się podoba, innym nie. Moim zdanie dobrze że na taka inwestycje zdecydował się Wójt, gdyż to rynek jest nasza wizytówką. Stary rynek to „porażka i klęska” Poprzednicy remontowali tylko ławki, a cała reszta od lat się nie zmieniała. Krzaki pełne robactwa, ławki jak z epoki PRL. Jeżeli na nowym rynku komuś brakuje zieleni to zawsze może iść na spacer do parku, który niebawem również zmieni swoje stare oblicze. Pozwólmy zrealizować projekt do końca i wtedy oceniajmy. Moim zdaniem nie możemy zapominać np. o hali sportowej na którą tak długo czekaliśmy, a teraz już nikt o… Czytaj więcej »

Miki2
Gość
Miki2

Wiko nie wiesz o czym piszę, bo jesteś za mało związany z Gminą Szreńsk! Obudziłeś się ze swoją ekipą 1 września, ze wystawicie Panią A.K. na wójta. Zęby się omckną, ale walczycie do końca choćby to miały być brudne zagrania. Trzeba być głupim, aroganckim i oderwanym czlowiekiem od rzeczywistości, zeby wierzyć w to, że ludzie dadzą się nabrać na te głupoty, które obiecujecie!!

prawda
Gość
prawda

otóż to! Ale niestety ludzie dopatrują się tylko błędów

adh
Gość
adh

..

Ktoś
Gość
Ktoś

Dobra kobieta z Pani Ani.. Odczepcie się wszyscy od niej. A jeśli ktoś pisze o naszej gminie to znaczy że takie sytuacje poniżej miały miejsce i wiele ludzi tego doswiadczylo. Z Palca to wyssane nie jest. Przejdzie wójt nie dobrze, przejdzie Pani Ania też nie dobrze.. Ludzie wam to nie dogodzi… Sami startujcie jak tacy mądrzy jesteście.

nie jestem z tej gminy
Gość
nie jestem z tej gminy

ludzie , ta Pani zdobyła 606 głosów to wcale nie mało, to kto na nią głosował , jak tu tyle protestów, rodziny tyle nie ma hahaha

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Protesty pisze zazdrość A jest w nich parę osób.co im szczeny opadły.i piszą głupstwa i czepiają się.

Stokrotka
Gość
Stokrotka

.

Stokrotka
Gość
Stokrotka

Z tego co czytam to powinnismy byc uchachani ze taka „inteligentna” kandydatka wziela sie za naszą gminę!!!Bo my szaraki nie dorownujemy jej!!! Proszę nas MIESZKAŃCÓW nie obrażac!!!!

MieszkaniecSzreńska
Gość
MieszkaniecSzreńska

Zgadzam się z komentarzem TezMieszkaniec, czy ta pani kiedykolwiek wczesńiej udzielała się w naszej gminie…szkole itp?czy mogliśmy zaobserwoawać jej działalność społeczno? A własnie NIE!!!Więc sorry nie piszcie, że ta pani nas będzie reprezentowała dobrze, ze nie boi sie wyzwań! Bo my tej pani w ogole nie znamy! A to, że chodziła od domu do domu i ladnie mowila, to drodzy wyborcy NIC NIE ZNACZY!!!Owszem zmiany są potrzebne, ale na lepsze. Z calych sil trzymam kciuki za PANEM Wojtem!!!I

Mały
Gość
Mały

Czy wójt udzielał się w naszej gminie?

Duży
Gość
Duży

O tak ostatnio na pokazie starych pojazdów motocyklowych z …..
Panią Radną Przybysz.Nie wyczuwasz tu Mały czegoś…..

Dociekiwy
Gość
Dociekiwy

A to co się działo ?

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Pan Wójt udziela się wszędzie że och szkoda gadać.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W gminie wiecznie go nie ma. Nigdzie nas nie reprezentuje. Gdzie on się podziewa?????? Kto wie ręką w górę.

Obywatel
Gość
Obywatel

ja nie slyszałam o takich problemach

Niebezpieczna
Gość
Niebezpieczna

Pewnie w programie Ktokolwiek widział ktokolwiek wie”.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Tu jeżeli ktoś się udziela to i tak nie jest doceniany tylko spychany na dalszy poziom tu liczą się tylko znajomosci

Figaro
Gość
Figaro

Za kadencji Pana Wójta to i radni pracę dostawali na stałe nadskakujac mu z każdej strony, gdzie inni ludzie z wyższym wykształceniem latami czekają żeby dostać pracę. Chodzą, a wójt jedyne co ma do powiedzenia to „no postaram się coś zadziałać” i na tym się kończy. A nie zastanowi się jak ludzie mają ciężko, jaką jest ich sytuacja. To jest jedno wielkie nie kończące się zbywanie. Ludzie wy chyba naprawdę zapomnieliscie jak w tej gminie jest. Czas wam przypomnieć.

jamam
Gość
jamam

„Ludzie z wykształceniem latami czekają żeby dostac pracę”.To ci inteligencja. Ja mam wykształcenie i sam biegalem za pracą aż ją znalazłem. Mają czas niech czekają

Pełnana nadziei..
Gość
Pełnana nadziei..

Po pierwsze, nie płaczę bo nie mam czego. Dla malo inteligentnych prostuje pRZewodniczacy jest od rywalki PANA WÓJTA więc nie można spodziewać się gry fair, nawet wybory na sołtysa w naszej miejscowosci są nikonwencjonalne .A co do. zaslóg byłoby o czy pisać ale nie będę się znizać do ich poziomu. Po druge do pana ××× to że pan przebywał w zakładzie albo pan korzysta z usług PUSZA. To nie uprawnia Pana do kierowania tam innych . Po trzecie jak rozsiewanie plotek można nazwać ciężko pracą,widać ze pisze to ktoś kto pracą się nie zhanbil,.Po podpisach widać że siejecie jad. Jeszcze… Czytaj więcej »

Mały
Gość
Mały

Proszę sprawdzić tekst i poprawić błędy, Tekst jest niezrozumiały przy kilku błędach w zdaniu …

Duża
Gość
Duża

Ale „Mały”zasłynął.
Jak problem czytanie ze zrozumieniem to do poradni.

jamam
Gość
jamam

Dawać do nas: wyposażona świetlice, plac zabaw, siłownie, lck, chodnik i co tam jeszcze zrobił wojt- my docenimy wszystko co już pokazaliśmy w ostatnią niedziele. Powodzenia Wójcie!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

,,jaman,, musicie dobrze trzymać palec w….. skoro tyle dla was zrobiono.

jamam
Gość
jamam

Niestety nie mamy a bardzo byśmy chcieli, przynajmniej swietlice i plac.

jamam
Gość
jamam

Tam gdzie to wszystko mają już wojtowi podziękowali

Bezdomny
Gość
Bezdomny

Odpowiadam na kometarz „jamam”.
Macie wyposażoną świetlicę,plac zabaw,siłownie a nawet chodnik .
I wciąż mało.
Gdzie w innych miejscowościach nie ma nawet połowy tego co uwas.
I wciąż mało.
To PAN WÓJT powinien dorzucić jeszcze ,zapomogę,węgiel,dary,
A wy będziecie siedzieć na dupie i komentować że nic dla was nie robi.
Ale to jest mentalność ludzi, którzy w czasach gdy istniał PGR dostawali wszystko za darmo.
I wciąż mało.

jamam
Gość
jamam

Widzę ze mała kreseczka robi różnicę w rozumieniu więc- Dajcie do nas wyposażoną świetlicę, …itd. Doceniamy co mamy a docenimy jeszcze bardziej:)

Przyczajony Tygrys ukryty Smok
Gość
Przyczajony Tygrys ukryty Smok

Po pierwsze wybory są 4.11. A po drugie, mam nadzieję, że wygra pani Anna. Skończy się czas „sitwy”.

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Przyczajony tygrysie ukryty smoku oby tak było bardzo wielu ludzi na to liczy i czeka z niecierpliwością..Dwie kadencje Panu Wójtowi wystarczą w zupełności..Społeczność ma już dość intryg , zakłamania i składania obietnic bez pokrycia.No i oczywiście cytuję Ciebie skończy się czas „sitwy”bo woła to wszystko o pomstę do nieba.

Ten ten
Gość
Ten ten

Dominik to również dobry kandydat. Młodym trzeba dać szansę. Ale niestety nie przeszedł. I trzeba naprawdę się zastanowić na kogo głosować, żeby w tej gminie było lepiej i te panie się tak nie wywyższały. Z tym masz rację zgadzam się. Pozdrawiam również.

Jur
Gość
Jur

.

Młody
Gość
Młody

Moim skromnym zdaniem, żaden z 3kandydatów oprócz Dominika nie nadaje się żeby zostać wójtem naszej gminy. Po 2 zmiany powinny zaczynać się już od zmiany ludzi na stanowiskach w gminie. Niektóre Panie uważają się za niewiadomo kogo a tak na prawdę większość z nich prezentuje poziom poniżej zera. Stanowiska powinni uzyskać ludzie młodzi i wykształceni, którzy mogą wpłynąć korzystnie na rozwój naszej gminy. Pozdrawiam !

Młoda
Gość
Młoda

Zgadzam się z powyższym. Bystrzacha z Dominika, od dzieciaka.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jak wymienią pracowników to kto będzie donosił i przyklaskiwał. Widzę że ktoś tu przegrał w wyborach. Przecież radnych nie wybierają sołtysi tylko ludzie. Ktoś pokazał się nie z nienajlepszej strony i podziękowali.

Młody
Gość
Młody

Widzę, że ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi o pracowników gminy. Nie chodziło mi o radnych !

Konkretny
Gość
Konkretny

Przez tyle lat się nic nie zmieniło, dopiero na koniec przed wyborami się za rynek wzięli.. I co najgorsze, tak go robią że do zimy raczej się nie wyrobią.. Starsi ludzie z zakupów wracają i nie mają gdzie usiąść żeby odpocząć chwilę. Pani Aniu jestem całym sercem za Panią. Niech Pani coś zmieni w tej Naszej gminie.

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Popieram super babka.

Tencowie
Gość
Tencowie

Zgadzam się, Pani Ania dużo może zrobić dla naszej gminy. Tylko trzeba dać jej szansę. Pani Aniu Ci co będą rozsądni i chcący zmian dadzą na Panią głos. Jestem całym sercem za Panią.

Mieszkańcy
Gość
Mieszkańcy

Pani Ania ma klasę i styl, nie boi się żadnych wyzwań, jest osoba reprezentacyjna a nie jak Nasz Pan Wojt !! Życzymy powodzenia.

Mieszkańcy Dożin
Gość
Mieszkańcy Dożin

Tego co się dowiedziałem pochodzi z bardzo dobrej i uczciwej rodziny i ma bardzo duże poparcie w naszym całym powiecie Mławskim.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Prawdy nie da się ukryć. Popieram

Mieszkancy
Gość
Mieszkancy

Na Wólce tez mieszkają rodziny.

Mieszkancy
Gość
Mieszkancy

My wszyscy pochodzimy z bardzo dobrych i uczciwych rodzin !!! Może na radną powiatową ?

TeżMieszkaniec
Gość
TeżMieszkaniec

A niby czym ta pani się tak wykazała w naszej gminie,że mozna wywnioskować, że nie boi się wyzwań???Chyba barwnym monologiem!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dlatego trzeba dać jej szansę a nie skreślać na starcie. Wójt nie pokazał nic przez 8 lat.

Szreńszczaniunka
Gość
Szreńszczaniunka

Zgadzam się z „pracownik oświaty” . Ciągle są wymówki a pieniądze nie oddane… chcę zmian w tej gminie. Chcę żeby Pani Ania w końcu zrobiła tu należyty porządek.

pracownik oświaty
Gość
pracownik oświaty

Pani Aniu jestem za Tobą całym sercem. Może Ty wreszcie zajmiesz się pracownikami oświaty i oddasz im to co należne (fundusz socjalny niepłacony od minimum czterech lat), bo podobno pieniądze zostały wykorzystane na inny cel

Mohammed
Gość
Mohammed

A tym ciągle mało weźcie się do roboty i pokażcie że jesteście pedagogami z prawdziwego zdarzenia gdzie są kółka zainteresowan dla dzieci zajęcia pozalekcyjne tylko klocicie się ciągle o godziny o etaty a dzieci macie w zadku tylko kasa was interesuje więcej macie przywileji niż nie jedna grupa osób w Szrensku

pracownik oświaty
Gość
pracownik oświaty

Mohammed – czy Ty rozumiesz co to znaczy pracownik oświaty – to nie tylko nauczyciele, ale cóż Ty pewnie skończyłeś dwie klasy i korytarz.

Lolo
Gość
Lolo

Słusznie Mohammed.No widać dokładnie o co chodzi „pracownikom oświaty”.Kasa i jeszcze raz kasa.Zaslaniaja się tylko Karta Nauczyciela i ciągle tylko żądają.Nauczanie dzieci mają gdzieś co odzwierciedlają choćby rankingi szkół z naszej gminy.

Obywatel
Gość
Obywatel

Urząd jest tak przyjazny ludziom,że starsi ludzie boją się prosić o pomoc w trudnej sytuacji.to nie udzielanie pomocy ale wywiad który i tak zmierza do niczego.

WĄŻ
Gość
WĄŻ

Do niedzieli całuski

WĄŻ
Gość
WĄŻ

Szkoda tych dzieci będą mieli stroje razem się zitegrują i w tą niedzielę mają mecz. Szkoda tych bezdomnych nie zagłosowali w tych wyborach. Szkoda, że przewodniczący tak ich potraktował. Szkoda jeszcze że ten przewodniczący załatwił jeszcze przy okazji deski i bale na dokończenie sceny dla dzieci. Szkoda że ten przewodniczący pomógł dostać się do rady kobietom które mają dzieci w wieku szkoły podstawowej i będą dbać o ich inters( autobus, opieka itp). Szkoda tej osoby która tak pisze nie ma w sercu empatii musi być bez serca Szkoda że osobą która to pisze nie analizuje sytuacji ile korzyści może przynieść… Czytaj więcej »

Postronna
Gość
Postronna

Nowa kandydatka nie zaczęła jeszcze rządzić a wy już wystawiliscie jej opinie.. A który z was miał taką sytuację, że wszedł do gminy załatwić ważną sprawę i musiał czekać po kilka godzin bo Panie sobie paznokietki malowały albo plotkowaly.. I nie miały czasu zająć się naszym problemem albo w ogóle nie wiedziały o co chodzi. Wójt na swoich ulotkach pisał że 200 000 długu było na rzecz socjalnego dla szkoły, napisał że pieniądze zostały oddane i zostało 60 000 a nikt tych pieniędzy na oczy nie widział bo pieniądze nie zostały oddane nikomu do ręki.. Wy się czepiacie Pani Ani..… Czytaj więcej »

Boruta
Gość
Boruta

Szanowni Państwo czytam dokładnie wasze wpisy i żadnych nieprawidłowości się nie dopatrzyłem.Ktoś tam pisze o rzekomych obelgach,ubliżaniu itp,ale niczego takiego tam nie ma,natomiast ludzie szczerze opisują postawę i charakter tej pani.Charakterek to ona ma……współczuję sąsiadom i mieszkańcom Szreńska.Jej wybór na stanowisko wójta to jak bomba z odbezpieczonym zapalnikiem.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Współczuję to ja tobie Boruta braku inteligencji.

Geniek
Gość
Geniek

Wyczuwam tu ferment z 600-lecia
Czy to nie Ty nasz Tomku ??

Lolo
Gość
Lolo

Zgadzam się z Tobą w 100 %.Wybór tej Pani na Wójta to koniec gminy Szrensk.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Wybór tej pani będzie dopiero nowym początkiem dla gminy i odbiciem się od dna które w tej chwili reprezentuje nasza gmina.

Pełnana nadziei..
Gość
Pełnana nadziei..

Po to są komentarze żeby je pisać. Ktoś napisał że Pani Ania prowadziła kampanię a pozostali spali.Nie zgadzm się z tym.Każdy człowiek, drogą osobę ocenia. swoim charakterem żaden z pozostałych kandydatów nie upadł by tak nisko. Nie stety nie tylko w Szrensku były chwyty po niżej pasa w Miaczynie sam przewodniczący komisji zaczął jeszcze pszed wyborami . „”Ja się zgłosiłem tylko do wydawania kart ,znam ludzi będzie szybciej”””. Tuż dzień przed wyborami zostały zakupione koszulki do piłki nożnej dla dzieci ,przez największego gospodarza i naj bardziej simierdzącego bo byście nie wiedzieli o kogo chodzi.A na koniec najlepsze w dniu wyborów… Czytaj więcej »

WĄŻ
Gość
WĄŻ

Szkoda tych dzieci będą mieli stroje razem się zitegrują i w tą niedzielę mają mecz. Szkoda tych bezdomnych nie zagłosowali w tych wyborach. Szkoda, że przewodniczący tak ich potraktował. Szkoda jeszcze że ten przewodniczący załatwił jeszcze przy okazji deski i bale na dokończenie sceny dla dzieci. Szkoda że ten przewodniczący pomógł dostać się do rady kobietom które mają dzieci w wieku szkoły podstawowej i będą dbać o ich inters( autobus, opieka itp). Szkoda tej osoby która tak pisze nie ma w sercu empatii musi być bez serca Szkoda że osobą która to pisze nie analizuje sytuacji ile korzyści może przynieść… Czytaj więcej »

Żmija
Gość
Żmija

Fajnie, że dzieci wreszcie nie są nagie.
Szkoda, że nie były zintegrowane
Kwestia bezdomnych- bez komentarza.
Scena dla dzieci- śmiech na sali.
Szkoda radnych, że ich sukces przypisuje się przewodniczącemu
A skoro nieczęsto się modlisz to może lepiej za duszę kogoś bliskego a najlepiej za siebie

Zdumiony
Gość
Zdumiony

A co złego w dbaniu o dzieci,bo nie rozumiem?

Xxx
Gość
Xxx

Po pierwsze pełnana nadziei pszewodniczący pisze się przez rz ale tu nie o to chodzi .Dyslekcja może albo coś innego…..Powyżej jest fota wójta i kandydatki na wójta więc nie wiem czemu opisujesz swoje bóle właśnie tu. Idź do Pusza czy innego psychiatry ale błagam nie płacz tu bo od tych żalów w tych komentarzach chce mi się ….Ludzie idźcie po rozum do głowy co się z wami dzieje , zdziczeliście czy co .Wyłączcie to gówno zajmijcie się swoim życiem,które podejrzewam nie jest super lite. Za 1,5 tyg wykażecie się i powinno WAM ulżyć.Nie macie się czego już czepiać widzę brak… Czytaj więcej »

NieAnna
Gość
NieAnna

Sołtys nie jest kandydatem na wójta, więc możnaby go pominąć w dyskusji ale „kto sieje wiatr ten zbiera burze”. Fajny był z niego kiedyś gość a teraz…Obdzwaniał już nowych radnych? To zaraz zacznie;) No i Uwidacznia się jego słabość do Ań:D

Przyczajony wonsz
Gość
Przyczajony wonsz

Po pierwsze, proszę zainwestować w słownik. Po drugie kilka lat naszej ciężkiej pracy wreszcie przyniosło owoce. Pozdrawiam. Widzimy sie na wyborach;)

Mam
Gość
Mam

Wstyd mi za Panią!!!

Aza
Gość
Aza

Aż szkoda czytać te zdania z kontekstu wyrwane i do tego pełne błędów …. MASAKRA… „pełnana nadziei” chyba nie masz co pisać i oczerniasz przewodniczącego bo masz jakieś żale prywatne do niego. .. To nie ta misja !! Ja tam byłam i wiem co i jak tam się działo… A Ty usłyszałaś o pewnej sytuacji z telefone gdzieś przypadkiem i uważasz, że ta twoja wersja jest fajna i prawdziwa… BŁĄD… Plotki i pomówienia najpierw się sprawdza a później dopiero publikuje … PS. Zapraszam jako mąż zaufania na ponowne WYBORY, bo przecież jest szansa nadzorować przewodniczącego i jego skład, a my… Czytaj więcej »

Zdziwiony wyborca
Gość
Zdziwiony wyborca

Ale jak to jest możliwe żeby przewodniczący komisji rozmawiał przez tel? państwo w państwie… inne prawo obowiązuje? jeśli Pani tam była A z wypowiedzi wnioskuje że Pani była w komisji to na takie zachowanie Pani pozwoliła ? Jaki przewodniczący taka komisja W II turze chyba by się ktoś przydał z zewnątrz

Aza
Gość
Aza

To jakaś masakra!!! Dokładnie, brak inteligencji i żenada… Zdania wyrwane z kontekstu i do tego pełne błędów… Pomówienia najpierw się sprawdza a później uwidacznia!!! „pełnana nadziei” gdzieś coś usłyszałaś i chyba nie masz co robić, dlatego oczerniasz przewodniczącego a przy tym całą komisję. .. Może masz prywatne konflikty z nim ale to nie ta MISJA! Ja tam wtedy byłam i wiem co tam się działo… PS.zapraszam na ponowne wybory jako mąż zaufania bo dozwolony jest nadzór nad pracą przewodniczącego i komisji a cały skład komisji z przewodniczącym na czele nie ma sobie nic do zarzucenia!!!

hehe
Gość
hehe

Śmiechu warte, wpierw może należałoby zainwestować w słowinik ortograficzny bo myślę, że inteligencja jednak niższa niż u ‚gospotarza’, któremu nie ma czego zarzucać 🙂 pozdrawiam

Marek
Gość
Marek

Ja zostane wójtem .

Ania
Gość
Ania

Ja też

Geniek
Gość
Geniek

A ja będę szarą eminecją tego bałaganu i to mi się będziecie kłaniać śmierdziuchy z Kambodży

Wyborca
Gość
Wyborca

Wójt Anna Krusińska

Karolek
Gość
Karolek

Siomek wójtem to ona może być u siebie w domu

Wyborca
Gość
Wyborca

Marek super gość!!

Blablabla
Gość
Blablabla

Ludzie wy się naprawdę nad sobą zastanówcie, był stary wójt to połowa narzekała na wszystko co robił i czego nie zrobił. Teraz kiedy się pojawiła kandydatka, dzięki której wcale nie musi być źle, tylko lepiej to wy zaczynacie się czepiać jej ubioru, męża, wyciągacie brudy i macie z tego satysfakcję.. Przykro,ze to wszystko usłyszane i powtórzone plotki. Niezaleznie kto przejdzie w tych wyborach, będę współczuła im a nie wam. Bo to oni będą musieli zarządzać tym społeczeństwem które jest fałszywe i nie wie czego chce. Pozdrawiam

Za chwilę pisze inny
Gość
Za chwilę pisze inny

Statek który nie ma celu tonie
A. Duda