Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Płońsk. Metrowy wąż z wizytą na placu zabaw


Nie tak dawno pisaliśmy o zaskrońcu, który odwiedził sklep odzieżowy w Strzegowie. Wczoraj kolejny, dorodny przedstawiciel tego samego gatunku siał popłoch na płońskim placu zabaw. Na szczęście okazało się, że był zupełnie niegroźny.

– Wczoraj po godz. 16:00 dyżurny płońskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że w ogródku jordanowskim jest wąż o długości około 1 metra. Skierowani na miejsce policjanci znaleźli gada we wskazanym przez przebywających na placu zabaw raz ze swoimi pociechami ludzi, pod jedną z drewnianych altanek dla dzieci. Wezwany lekarz weterynarii odłowił węża. Okazało się, że jest to niegroźny (niejadowity) zaskroniec. – informuje KPP w Płońsku.

fot. KPP Płońsk

 

Zobacz także…

Wąż w sklepie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
kot
Gość
kot

Ale miło, że nikt go nie zatłukł, tylko wezwał odpowiednie służby, żeby bezpiecznie odwieźć do lasu

Pola
Gość
Pola

Biedny zaskroniec pewnie się wystraszył tych wrzeszczących ludzi. Niestety nie wszyscy wiedzą że zaskrońce nie są groźne a wręcz pożyteczne.