Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Energetycy wymienią 19 słupów oświetleniowych wokół Starego Rynku


Ruszy zaplanowana i zapowiadana już wcześniej przez spółkę Energa Oświetlenie wymiana słupów i opraw oświetleniowych w wokół ratusza. Prace miały się rozpocząć od piątku 21 września 2018 r. trwać mają  do 29 września i będą się wiązały z chwilowymi utrudnieniami w ruchu. Kierowców i pieszych prosimy o ostrożność oraz wyrozumiałość.

Planowana jest wymiana 19 słupów typu WZ wraz z wysięgnikami i oprawami na 19 słupów ROSA wraz z wysięgnikami i 35 opraw typu LED. W miejscach, w których będą prowadzone prace, na czas ich trwania zostaną wyłączone z użytku miejsca postojowe Strefy Płatnego Parkowania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Montowane oprawy LED zapewniają lepsze oświetlenie, przez co przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Ich równie ważnym atutem jest też energooszczędność, dzięki czemu na utrzymanie oświetlenia w mieście wydajemy z budżetu coraz mniej.

oprac. red

źródło: UMM

zobacz także:

Będą nowe słupy i oprawy oświetleniowe wokół Starego Rynku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

Tak, prąd drożeje i w zamian mamy dodatkowy wydatek na naprawę uszkodzonych urządzeń.

Troglo
Gość
Troglo

Prąd w Mławie jest ostatnimi czasy fatalny, wahania napięcia i zaniki, urządzenia się psują

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Sławomir Kowalewski równa się jasny wybór, oj tak, tak…