Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na scenie stanęli kandydaci KWW Sławomira Kowalewskiego


KWW Sławomira Kowalewskiego to kolejny komitet wyborczy, który zorganizował spotkanie i przedstawił nazwiska swoich kandydatów zarówno do rady powiatu mławskiego, jak też do rady miasta Mława. 54 kandydatów stanęło na scenie wraz ze Sławomirem Kowalewskim a towarzyszyła im piosenka „Nie ma takiej drogi”. Na konwencji kandydaci nie przedstawiali się, nie było też prezentacji programu wyborczego. Hasłem komitetu jest „Mława jasny wybór”.


ksp Mława
Reklama

Sławomir Kowalewski, który po raz czwarty będzie ubiegał się o fotel burmistrza miasta nie prezentował programu wyborczego, a jedynie wymienił założenia jakie komitet przyjął na kampanię wyborczą. Wśród nich podkreślił rolę dyskusji o przyszłości miasta i powiatu. W osobistych wątkach podziękował swojej rodzinie i poinformował, że za dwa miesiące zostanie dziadkiem.

Ponieważ nazwiska kandydatów do rady powiatu prezentowaliśmy już we wcześniejszej publikacji, poniżej zamieszczamy listę kandydatów do rady miasta.

Okręg nr 1:

 1. Dłubisz Arkadiusz
 2. Dużmański Dariusz
 3. Gadomska Beata
 4. Nowakowski Michał
 5. Gniadek – Dudzińska Ewa
 6. Staniszewski Paweł
 7. Suszek Edyta
 8. Janusz Wojnarowski
 9. Zaremba Joanna

Okręg nr 2:

 1. Kowalewski Sławomir
 2. Ośliźlok Leszek
 3. Rzodkiewicz Elżbieta
 4. Prejs Lech
 5. Antosiak Maria Magdalena
 6. Kazimierska Zofia
 7. Kowalczyk Filip
 8. Lampkowski Andrzej
 9. Szulc Teresa
 10. Tadrzyński Dariusz

Okręg nr 3:

 1. Wilamowski Marian
 2. Brzozowska Monika
 3. Karpiński Andrzej
 4. Tomaszewska Elżbieta
 5. Mostek Maciej
 6. Miecznikowska Magdalena
 7. Szczepański Paweł
 8. Prusinowski Ryszard

Wśród kandydatów komitetu nie pojawiły się nazwiska trojga dotychczasowych radnych miejskich z komitetu Kowalewskiego: Waldemara Łaszczycha,  Joanny Tańskiej i Jarosława Zadrożnego.

Za to pojawili się kandydaci, którzy w poprzednich wyborach kandydowali z innych komitetów.

Z dawnego komitetu Henryka Antczaka Mława 2014 kandydowali obecni kandydaci KWW Sławomira Kowalewskiego – Prejs Lech, Prusinowski Ryszard i Wojnarowski Janusz. W tej samej sytuacji znalazł się Michał Nowakowski, były lider Kukuz`15 w Mławie, który poprzednio uzyskał mandat radnego miejskiego z listy Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.

JK


Zobacz także…

Kto chce zostać radnym powiatowym? Już wiemy

Marcin Burchacki i jego drużyna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
122 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
do z bliska
do z bliska
3 lata temu

Nazwałem peeselowskich działaczy BARONAMI, rozumiesz słowo BARON. Tak ci obywatele są Baronami na włośćiach , ale 21 my skończymy ich nieudolne 20 letnie rządy. Już niedługo Antczak na Parcele , Wojnarowski do Nosarzewa , a Burchacki do Ciechanowa. Mława dla patriotów,

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  do z bliska

Tak rozumie, to moje przeoczenie, i zamiast Baron , napisalem Baran, ale z tego slowa i swej oceny, sie nie wycofuje, i zdania o tych Twooch „PAYRYIOTACH,” nie zmieniam MŁAWIE TAKICH PATRIOTÓW NIE POTRZEBA, BO TEN PATRIOTYZM, JEST NA POKAZ I DLA KASY i nic z niego nie wynika, dziwne, że mie przeszkadza Ci patriota Senator Jackowski, tzn akceprujesz jego postepowanie.

Do fanów S.K
Do fanów S.K
3 lata temu

A co zrobił Kowalewski dla Mławy?
1. Basen – NIE
2. MHS – NIE
3. Park – NIE
4. Dworzec zintegrowany – NIE
5. Galeria – NIE
6. TBS – budownictwo komunalne rozpoczęte przez poprzedników.
Na 12 lat rządzenia skuteczność tego pana jest równa zero. To samo z pozyskiwaniem środków unijnych. Przez ostatnie 4 lata Mława ok. 10 milionów, Ciechanów 90 milionów. Basen i MHS powstały za poprzedników.Rewitalizację parku przygotował, złożył projekt i pierwszą transzę pieniędzy miasto otrzymało za urzędowania pana Rakowskiego. Tereny pod dworzec zintegrowany, galerię i infrastrukturę drogową wykupiło miasto za poprzedników, bo już wtedy były takie plany. Przyszedł Kowalewski, mija właśnie12 lat i nic nie ma, chociaż przy każdej kampanii obiecywał dworzec i galerię. Bardzo skuteczny cczłowiek.

Urzędnik
Urzędnik
3 lata temu

Kowalewski robi kampanię wyborczą w godzinach pracy, różnego rodzaju spotkania, wywiady to za nasze podatników pieniądze. Kowal uważa się za takiego nieskazitelnego, to powinien iść na urlop i wtedy robić kampanię. Ale to jest człowiek pazerny na kasę, więc na koniec kadencji odbierze ekwiwalent za urlop, równy miesięcznemu jego wynagrodzeniu. Robi tak na koniec każdej kadencji.

fan
fan
3 lata temu

Kowalewski! Tylko Kowalewski!

fanka
fanka
3 lata temu
Reply to  fan

Hajs z Ratusza tylko kasa z ratusza !

do z bliska
do z bliska
3 lata temu

Ty z bliska licz się ze słowami , obrażasz poważnych działaczy PiS , niedługo skończymy z rządami PSLw Mławskim . Dość Baronów PSL Antczaka , Wojnarowskiego, Burchackiego, . Powtarzamy dość !

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  do z bliska

Po pierwsze, na tyczki z Tobą nie chodziłem, a po drugie będę poslugiwał się Twoim słownictwem. I tak piszesz że obrażam poważnych działaczy PIS–ja pisze tylko prawdę i to tak bardzo kłuje Cie w oczy, że wymieniasz przeciwników politycznych i nazywasz ich BARANAMI, ALE TO TYLKO ŚWIADCZY O TOBIE BO NIE MASZ ŻADNYCH ARGUMENTÓW. A w skupisku tych Twoich działaczach z PIS, jest takich BARANÓW NA PĘCZKI. Może wszyscy nie wiedzą bo jak można nazwać poważnym człowieka, Senatora JANA Marię Jackowskiego, który będąc na wczasach biega po plaży nago z falusem na wierzchu i bardzo często przebywa w naszym mieście–według Ciebie to poważny działacz, Twoi poważni działacze mają dar zapominania tego, że kiedy byli posłami, występowali z Sejmowej mównicy po pijaku, o mławskich działaczach nie będę teraz pisał wspomniałem o nich poniżej. Ale kiedy zobaczylem fotkie waszego aktywisty Wrzyszcza, to uważam że brak jest wam chętnych aby z Waszych list startować do Rady Miasta. Bo co rozsądniejsi Mławianie, nie chcą być w towarzystwie Krajewskiego / czym on już w Mławie nie był/, Łukasika, kombatanta S. I Pani KATECHETKI Pszczółkowskiej, KTÓRA NIE WIEDZIAŁA O planach budowy wiaduktów w polu, a teraz chce budować na Kościuszki tak mamy DOŚĆ, DOŚĆ takich działaczy w mławskiej Radzie Miasta, Mława zasługuje na lepszych Radnych takich którzy nie reprezentują PARTII KŁAMCÓW I OSZUSTÓW , A niestety przykład takich rządów dociera, jak wzorzec z samej GÓRY!!!

Piotr.
Piotr.
3 lata temu

Michał Nowakowski ciekawa postać. Najpierw przeciwko a teraz z Kowalem.

wyjazd
wyjazd
3 lata temu
Reply to  Piotr.

Coś dostał to z Kowalem. Na układy nie ma rady.

Mławiak
Mławiak
3 lata temu

To ja już wiem dlaczego Kowalewski po wakacjach taki niezbyt opalony – jasny wybór 😉

Irish
Irish
3 lata temu

Oddajcie irlandzką koniczynkę, hochsztaplerzy z PSL.

Vote
Vote
3 lata temu

Wygra Henryk Kacprzak! Podobno ma być zgłoszony jako kandydat na Burmistrza.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Vote

W zasadzie plotek nie powinienem komentować—-ale może lepiej nie będzie ale za to będzie śmieszniej. To już lepszym kandydatem z tego ugrupowania była by Pani MALGORZATA RETKOWSKA.

stop zielonym
stop zielonym
3 lata temu

PiS wygra zdecydowanie z PSL ! Wojnarowski =Antczak = Burchacki -DOŚĆ zielonych ludków , karierowiczów ! PiS do boju !

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  stop zielonym

Wojciech Krajewski–kombatant Łukasik, najpierw niech uporządkuje te ruiny po Z.M, TYM SAMYM DOKOŃCZY DZIEŁO SWEGO ZNISZCZENIA. a MOŻE ETATOWY „KSIĄDZ” na imprezach okolicznościowych, Pan Jerzy Rakowski, Pani Pszczółkowska, młody aktywista który spłaca PIS swoj awans na Kierownika KRUS–POL, To czołówka aktywistów, wspomagana prze WIKIPEDIE Jackowskiego, i Posłankę z Ciechanowa, a pozostałych kandydatów poznamy za chwilę, bo to są prawdziwi karierowicze, ale tylko do parady na miejskich uroczystościach. No i oczywiście wybitny kandydat na Burmistrza Kiełbiński. Mogę to zrozumieć, że ich popierać ale to są zgrane wędrujące postacie, i osobistości znawcy wszystkiego „fachowcy” którzy potrafią stwarzać wizję i plany tylko gorzej z ich realizacją. I zgodnie z hasłem P.Dudy OJCZYZNĘ DOJNĄ RACZ NAM ZWRÓCIĆ PANIE—chcą się dorwać do Władzy w naszym mieście, S T O P !!!, DLA TYCH NAWIEDZONYCH NAPRAWIACZY tą listę kandydatów PIS należy pozostawić czystą bez skreśleń. Nie pozwólmy aby w MŁAWIE rządzili przedstawiciele farmacji, która niszczy Kraj.

pis
pis
3 lata temu
Reply to  z bliska

Z bliska czerwona zarazo, idż palic znicze jak sie wczesniej chwaliłeś, na grobach swoich sowieckich towarzyszy. Dla takich komuchów jak Ty w tym kraju już nie ma miejsca.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  pis

Jeszcze tak nie dawno prowadziłeś ze mną zażartą polemikę w powyższym temacie na stronach sportowych, widać że przybrałeś postać aktywisty PISu, wyganiałeś mnie już z Mławy, a teraz już zmuszasz mnie do emigracji, wyganiając mnie z Kraju. a w swym następnym poniżej w pisie odsądzasz mnie od czci i wiary, że miałem emeryturę milicjanta, tak co m-c na konto wpływało mi 10.000 tysiaków, za to teraz trochę mniej ale nie narzekam, da się żyć. a powiem Ci coś co znowu ci sie nie spodoba, tak w latch 70 o 80 bylem członkiem partii, którą Ty nazywasz czerwoną zarazą, ale wiedz że byłem jej członkiem w czasie Tow. Piotrowicza, czy sędziego Kryże , którzy z ramienia Twej „przesympatycznej partii” są Posłami, a byli też v-ce ministrami sprawiedliwości, i wydawali wyroki na byłego Prezydenta Komorowskiego. Może powiesz że to nieprawda??Tylko że w tamtych czasach nie było takich ludzi i takiej zarazy jak dzisiaj robi to PIS. Ale przyjdzie czas lepszych rządów a nie dojnej zmiany, której ludzie w spółkach Skarbu Państwa biorą miliony odpraw, przykład Jasiński z Płocka kumpel Kaczyńskiego i dawny kierownik WYDZIAŁU KW. PZPR w Płocku, MOŻE POWIESZ AKTYWISTO PIS ŻE TO co pisze to też nie jest prawdą. Ja na nikim nie chce się mścić, chce aby mławscy wyborcy, dobrze wiedzieli na kogo chcą oddać swe głosy, a pisze dlatego aby ich ostrzec przed zrobieniem błędu, który NASZEJ MŁAWIE NIE PRZYNIESIE NIC DOBREGO JEŚLI ZAUFAJĄ PRZEDSTAWICIELOM PARTII PIS.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

„Stop manipulacji, nie kupuj burmistrza prezentacji”

Takie fajne hasło znalazłem w sieci i to stronie ratusza (troszeczkę zmieniłem).

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

DODAM jeszcze jedno trochę zmienione — STOP MANIPULACJI, MŁAWSKICH OSZUSTÓW PISOWSKIEJ FARMACJI WSTYDU!!!!

pis
pis
3 lata temu
Reply to  z bliska

Z bliska starcił emeryture milicjanta i teraz się komuch mści na Pisie.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Chcecie zobaczyć gdzie jeszcze się promuje nasz złotousty?
Przejrzyjcie galerię zdjęć na stronie MOSIR Mława z „Mławskiej Dychy: z dnia 16 września oczywiście 2018 roku.
Zobaczcie kto rozdaje medale biegaczom i komu jeszcze są rozdawane medale biegowe.
Trzeba przyznać, że złotousty uwielbia medale i ich rozdawnictwo na prawo i lewo (oczywiście za nasze pieniądze).
Polecam link:
http://mosir.mlawa.pl/mlawska-10-2/

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

To nie dziwi,powinieneś wiedzieć że na Kierownika Mosir, usadowił swego pomocnika, kiedy był Dyr. hali sportowej, Jankowskiego, który poprzez swych pracowników organizując imprezy, zawsze pamięta o swym mocodawcy Kowalewskim, który z tego wszystkiego zapomniał że trzeba dbać o pomost na Rudzie, który przy braku konserwacji po prostu się zawalił, jak miał dbać skoro cały czas biegał z wiązankami kwiatów, na miejskich uroczystościach. A w medale i puchary Jankowski zaopatruje się w sklepie firmy ZEJER, ażeby dobrze to wyglądało to syn wlaśćiciela jest na liście Kowalewskiego. I tak kółko się zamyka, i to wycinek tych układów wzajemnej adoracji o czym już pisano na portalu. I dlatego potrzebna jest zmiana i nowa strategia dla Mławy, to od nas zależy czy stworzymy, miasto z wyobraznią, ale do tego jest potrzebna zmiana na stanowisku Burmistrza i w składzie osobowym Rady—A Oślizloki, Dużmańskie, Prusinowski, Wojnarowski, spikier Dłubisz, Nowakowski, Prejs, Karpiński, —-NIECH WRACAJĄ DO SWYCH ZAJĘC.!!!!

racjonalny
racjonalny
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Nie koniecznie za twoje pieniądze. Wszyscy którzy biorą udział w tego typu imprezach płacą tzw wpisowe to po pierwsze. Po drugie takie imprezy to super sprawa dla ludzi aktywnych i oraganizowane są wszędzie czy to przez miasto czy powiat czy inne jednostki, tak jest w całym kraju. Poza tym w październiku konkretnie tydzień przed wyborami jest półmaraton o puchar starosty zresztą juz czwarty z kolei. Jak sądzisz za czyje pieniądze były i będą medale, też twoje? I kto je wręczał i będzie też w tym roku wręczał? Jarząbek zanim coś napiszesz to pomyśl.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  racjonalny

No, strażacy chyba nie płacili wpisowego?
starosta osobiście wręczał medale?

racjonalny
racjonalny
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Tak i starosta i skarbnik HA tak więc zanim coś nasmarujesz to pomyśl

Urzędnik
Urzędnik
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

To jest kampania wyborcza w godzinach pracy, różnego rodzaju spotkania, wywiady to za nasze podatnków pieniądze. Kowal uważa się za takiego nieskazitelnego, to pwinien iść na urlop i wtedy robić kampanię. Ale to jest człowiek pazerny na kasę, więc na koniec kadencji odbierze ekwiwalent za urlop, równy miesięcznemu jego wynagrodzeniu. Robi tak na koniec każdej kadencji.

Obserwator
Obserwator
3 lata temu

Trudno żeby Kowalewskiego nie znać . 12 lat rządów i nawet teraz za publiczne pieniądze promowanie własnej osoby. Te spoty, manipulowanie różnymi profilami na FB. Tym wyborczym i tym miejskim. A nigdzie wzmianki o zadłużeniu , o obligacjach na 17 mln , o tym że przez ostatnią kadencję prawie nic nie pozyskał z środków zewnętrznych w tym unijnych. Działdowo pozyskało więcej mając mniejszy budżet, a Ciechaowie nawet nie wspominam. Rozwój jest nierównomierny, pięknieje tylko centrum. I te inwestycje robione na siłę pod wybory. Plac zabaw w parku powinien być już na wiosnę oddany do użytku zanim go skończą będzie jesień a dzieci zaczną korzystać na wiosnę, gdzie tu sens żeby niszczał przez zimę. Sprzedaż działki na okm pod budowę galerii, zgłosiło się tylko dwóch chętnych słaba reklama albo o to chodziło bo jak się okazuje udziały we firmie która zakupiła teren ma jeden z naszych lokalnych przedsiębiorców.
Mława nie może być miastem jednego człowieka, a tak jest bo większość radnych grzecznie wykonuje polecenia. Otwieranie ulic, z pracownikami budżetówki , osobami z jednostek podległych włodarzowi. Ja wiem czego spodziewać się po ewentualnej wygranej rowerzysty, niczego ciekawego , marazmu w jakim miasto utknęło.

akinom
akinom
3 lata temu
Reply to  Obserwator

A kasa na kanalizację prawie dla połowy miasta ???? a kasa choćby na Al. Wojciecha ? a blok komunalny ? to co??? niewidoczne? ależ ten PSL zakłamuje rzeczywistość. jak Morawiecki, nawet powieka nie drgnie 🙂

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  akinom

Te fundusze pozyskane przez złotoustego szamana, to kropla w morzu biorąc pod uwagę inne okoliczne miasta.
Bloki komunalne budują i inne miasta i tańszym kosztem niż w Mławie.

racjonalny
racjonalny
3 lata temu
Reply to  Anonim

Podaj jakieś konkrety a nie ogólniki typu taniej, tzn o ile taniej masz jakąś wiedzę na ten temat, jakie okoliczne miasta i jakie to cyfry, czy tak tylko klepiesz w te klawiature chcac błysnąć

Obserwator
Obserwator
3 lata temu
Reply to  akinom

akinom a zadłużenie całego miasta, nieudolne pozyskiwanie środków albo niepodanie wniosków. A manipulowanie mediami np profilami na FB. A wywiad w tv mazury. A blok komunalny wzamain za parcelę na ul.T Załęskiego.gdzie powstały 3 bloki. A pozbycie się działki pod galerię za śmieszne pieniądze i jeszcze w jakim tempie tuż przed wyborami, niewidoczne??? Jedyny licencjonowany szaman w tym mieście to Kolarz.

Rafał Michalski
Rafał Michalski
3 lata temu

Nie mieszkam w Mlawie od lat. Ale przyjade specjalnie na wybory aby zaglosowac na konkurenta Kowala. To jaki bajzel robi w Mlawie wiedza nawet ludzie w Warszawie. Wstyd czasem sluchac o rodzinnym miescie co tu sie zlego dzieje, a sasiednie miasta kwitna.

Wiem wszystko
Wiem wszystko
3 lata temu

Z okręgu nr 3 ci najmłodsi to pajace jakich mało. Mostek? Miecznikowska? O pozostałych dwojgu nie wspomnę. Rada potrzebuje ludzi z doświadczeniem i rozeznanych w sprawach mieszkańców poszczególnych okręgów a nie wyciągających łapy po dietki. To bedzie komedia jeśli któreś z nich znajdzie sie w nowej radzie.
Burmistrz wygra i tak po raz czwarty bo główny rywal i tak promuje się tylko w sieci i w sumie to najmocniej na tym portalu i fb, a zagląda tam stanowcza mniejszość wyborców. Internet to nie wszystko. Trzeba wychodzić do ludzi a od 12 lat najlepsza szanse ku temu miał Kowalewski, wychodził, mówił i jest kojarzony. Zdobędzie głosy i po prostu wygra.
Dziękuję za uwagę.

Kasienka
Kasienka
3 lata temu
Reply to  Wiem wszystko

Nie zgodzę się z tym. Oczywiście w sieci się promuje, ale jeździ po dzielnicach Mławy i rozmawia z mieszkańcami. Dzięki temu stworzył tak ciekawa konwencję, która oglądało się z wielką przyjemnością. 🙂 osobiście nie znam Pana Marcina ale trzymam za Niego i jego drużynę mocno kciuki!!

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Kasienka

Zastanawiam się co robił przez osiem lat w starostwie oprócz pobierania gotówki ?

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Trzeba być nieukiem żeby nie wiedzieć—-Przez 8 lat wykonywał swą pracę zgodnie z zakresem swych obowiązków, a że wykonywał ją sumiennie i rzetelnie, dlatego Władze PSL mimo że nie jest członkiem tej Partii, postanowiły że będzie reprezentował PSL w walce o fotel Burmistrza Mławy BO WŁAŚNIE TAKICH LUDZI MŁAWIE POTRZEBA!!!!!

Iza
Iza
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

To lepiej zastanów się co robił kolarz przez 12 lat oczywiście poza promowaniem? Najpierw rozlicz jego a później zacznij rozliczać innych. Burmistrz sam w sobie jest osoba decyzyjna, zupełnie inaczej wyglada funkcja radnego. No ale cóż skoro się tego nierozumie to o czym tu dyskutować.

Iza
Iza
3 lata temu
Reply to  Iza

Oczywiście jest rada miasta tylko ze pan Kowalewski miał swoich radnych w większość i co? Jego wielkie nic. Co robi to chciał co mu się podobało i wydawało się atrakcyjne to ci co trzeba zaraz łapkę w górę podnosili żeby tylko wódz był zawowolny i żeby aby nie nie narazić bo przecież „pies”musi wiedzieć czyja ręka go karmi tyle w tym temacie

Iza
Iza
3 lata temu
Reply to  Iza

Aha i proszę mi podać chociaż jednego radnego bądź radna z komitetu kolarza który/a wnieśli coś przez ostatnia kadencje? Słucham. Jak już rozliczasz i mówisz o pobieraniu diety to może tu się najpierw wypowiesz.

GIEWONT
GIEWONT
3 lata temu
Reply to  Kasienka

A co zrobił przez 8 lat w starostwie oprócz pobierania diety

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Kasienka

Tyle, że o tych spotkaniach wiadomo tylko w sieci, a starsi ludzie na ogół nie są w sieci, tylko młodsi, a na wybory chodzą starsi, młodych mało bierze udział w wyborach. Takie spotkania, na stojąco to też dla młodych, a nie dla starszych.
Ile osób bieże udział w takich spotkaniach – z tego co widać na zdjęciach to bardzo mało.
Pan Burchacki powinien dać się poznać całej Mławie organizując prawdziwe spotkania, które będą ogłaszane nie tylko w internecie, ale na słupach ogłoszeniowych , albo np. takim ruchomym bilbordem z megafonem. Na takich zorganizowanych powinna być dyskusja z mieszkańcami, bo sama konwencja to za mało. Ludzie nie mieli możliwości zadania pytań, dyskusji.
Żeby wygrać trzeba inwestować i to nie tylko pieniądze, ale i czas – 24/7 🙂

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

Bardzo dobre Rady Szanowna Pani–ale troszeczkę cierpliwośći obserwując rozmach konwencji, i prezentację, jestem przekonany że uderzenie spotkań z Panem Burchackim dopiero nastąpi. Jest to kandydat spokojny, zrównoważony, a przede wszystkim posiada odpowiednie przygotowanie i praktykę w działaniu na rzecz samorządu i wie co chce zrobić w swojej MŁAWIE. Jestem przekonany proszę Pani że dla mego miasta Mławy będzie to dobra inwestycja w przyszłość, bo szołmenów, i ludzi snujących wizję bez pokrycia, mamy już w Mławie dosyć.

tadektadżak
tadektadżak
3 lata temu
Reply to  Wiem wszystko

Brakuje jeszcze kubusia weselaka w tym okręgu komedii i cyrku. Burmistrz wygra, to prawda, jednak obstawiając się takimi ludkami wiele nie ugra.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  tadektadżak

Myślę że w tym wszystkim brakuje Pana chyba że na liscie Kowala, jest ktoś z Pańskiej rodziny, a jesli to autentycznie prezentuje się Pan TADEK TADŻAK, to niech Pan sie zajmie tym za co Pan odpowiada, za porządek przy mławskich nekropoliach, bo śmieci wylewają się z pojemników.

Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski
3 lata temu
Reply to  Wiem wszystko

Ostatnio jak wyszedł to go wygwizdano, więc co Ty Panie bredzisz ?

Pep
Pep
3 lata temu
Reply to  Wiem wszystko

Widzę że łatwo oceniasz ludzi których nawet nie znasz musisz być strasznie zakopleksiony i czuć się bardzo niedoceniany

Zdenerwowany
Zdenerwowany
3 lata temu

A ja mam pytanie. Skoro są określone fundusze na kampanię wyborczą w tym reklamę, wizytówki, banery jaki i komercje to jak my mieszkańcy mamy przyjąć że filmy mocno wyborcze, wywiad w tvmazury i wszystko co nagle zrobiło się tłoczno na stronach miasta są finansowane z moich (między innymi) podatków czy z finansów komitetu?
Dlaczego szanowny Pan Sławomir nie przedstawi faktur i nie pokaże co i z czego jest opłacane?
Ludzie zacznijcie trzeźwo myśleć. Obecny burmistrz robi sobie plakaty, wizytówki, filmiki i co jeszcze wymyśli za nasze pieniądze. Za nasze ciężko zarobione pieniądze.
Dlaczego kampanię Pana Burchackiego i Jego komitetu opłacili sobie sami kandydaci?
Nikt im nie dał za darmo tego co od 12 lat dostaje obecny włodarz i Jego rada.

Iza
Iza
3 lata temu
Reply to  Zdenerwowany

Oczywiście! Niech bierze dni wolne i prowadzi swoją kampanie, albo niech robi to po godzinach. A później co ekwiwalent będzie chciał przytulić za niewykorzystany urlop? Obłuda obłudą pogania.

Krysiek
Krysiek
3 lata temu
Reply to  Zdenerwowany

Czy aby na pewno za twoje pieniądze? Sprawdź to zanim zaczniesz oskarżać i ewentualnie wtedy podziel się z nami tą pozyskaną wiedzą. Przy okazji sprawdź też pozostałych PSL z budżetu, PIS podobnie i to jest pewne ze z naszych podatków. Nie partia nue ma takich możliwości.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Zdenerwowany

Pan Sławomir poprzez swego przedstawiciela Bielskiego, ma obowiązek przedstawić se rozliczenie z kampanii wyborczej i skąd miał na nią środki, a bajki jakie opowiadał na spotkaniu, że opłaca to ze składek kandydatów są nie wiarygodne.

Sienkiewicz
Sienkiewicz
3 lata temu

„Kończ waść, wstydu oszczędź”

Mławiak
Mławiak
3 lata temu

Szanowny Panie Burmistrzu. Trzeba było jednak zaprezentować program bo idę o zakład ze 2/3 Pańskiej załogi go nie zna. Ważne jest ze są na zdjęciu, np z otwarcia alei. Sugeruje zrobić im klasówkę żeby później przy kontaktach z ludźmi nie było wstydu.

U.M.
U.M.
3 lata temu

Sławuś komu jeszcze dasz robotę żeby chciał od ciebie startować?

Obeznany
Obeznany
3 lata temu

Nie popieram klakierstwa.

Piotruś
Piotruś
3 lata temu

Te same twarze, które już się nam znudziły. Przez obecna kadencje wyszło kto pociąga za sznurki tych marnych marionetek. Żeby utrzymać stołki cześć radnych od chamsko zwolnionego skarbnika przeszła do obozu S.K. DOŚĆ PAJACÓW w radzie miasta.

Kolo2
Kolo2
3 lata temu
Reply to  Piotruś

POPIERAM!!! Precz z obłudą!

Katarzyna
Katarzyna
3 lata temu

Kandydatka do Rady Powiatu – EWA CHYL – wspaniały człowiek, prawy obywatel, osoba ciepła, troskliwa. Ewa jest osobą, przy której człowiek nabiera wewnętrznego spokoju, patrzy na świat niezachwianie. Ponadto, mimo skromności, jest osobą o niebywałej charyzmie. Jest osobą wyjątkową.
Dlatego też, bardzo mocno popieram kandydaturę Ewy Chyl!
Mam nadzieję, że Wy, drodzy Mławianie, dostrzeżecie ten ogromny potencjał i oddacie na Ewę swój głos!

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Katarzyna

Agitacja? tu? – coś podobnego, no to ta pani nie ma u mnie już żadnych szans!

Romek
Romek
3 lata temu
Reply to  Katarzyna

A to bawimy sie w opis imion z Wielkiej ksiegi imion? To moze Pani Katarzyno teraz imie Romek.

Konstytucja!
Konstytucja!
3 lata temu
Reply to  Katarzyna

Chyba sobie jaja robisz Katarzyna! Nigdy nie zagłosuje na PiS. Mało tego, zabiorę wszystkich sąsiadów bo wiem ze tez nie zagłosują na PiS wiec większa siła pokona to zło

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Konstytucja!

Nie przeczę że to co piszesz o Pani EWIE CHYL Katarzyno, to wszystko jest prawdą , ale jak taka osoba trawiła na list PIS, ta Pani swymi osiągnięciami i wizerunkiem nie pasuje, do tych pisowskich oszołomów, a że tak jest to mogliśmy oglądać popis zachowań Pana DUDY które prezentował z tym swymi głupawymi uśmiechami, i brakiem znajomości protokołu dyplomatycznego podczas spotkań z PREZYDENTEM USA.

KOD
KOD
3 lata temu
Reply to  Konstytucja!

Idź z tym swoim KODem pod sejm, w Mławie potrzebna jest poważna rozmowa a sejmowa łobuzeria.

Hobbit
Hobbit
3 lata temu

Zdecydowanie wolę drużynę pierścienia z panem Marcinem Burchackim na czele niż teatr marionetek obecnego burmistrza Sławomira Kowalewskiego. O wiele bardziej przemawia do mnie „stwórzmy miasto z wyobraźnią” niż „jasny wybór”… który nie do końca dla mnie jest jasny, podobnie jak tajemnicze przerwy w oświetleniu Mławy.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Radzę uważać na pozostałych kandydatów występujących pod szyldem PIS i PSL, którzy byli w odecnej radzie i udzielali się tylko w imieniu burmistrza, oni celowo się przeszmuglowali, żeby więcej w radzie znalazło się potakiwaczy szamana.

Niemniej, zdjęcie redakcja wybrała wspaniałe, obraz włodarza i jego wiernych sług idealne.

Katarzyna
Katarzyna
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Zgadzam się! Czas na to, aby dać szansę nowym kandydatom! Zwłaszcza tak nieskazitelnym, oddanym, troskliwym, jak kandydatka do Rady Powiatu – EWA CHYL!

Romek
Romek
3 lata temu
Reply to  Katarzyna

Nieskazitelna? Jak dziewica?

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Romek

Przestań żartować z ludzi w tym wieku to nie możliwe, tym bardziej że ma 2 dzieci. KATARZYNO !!! przestań tymi swoimi wpisami robić tej Pani przykrość, bo swymi działaniami na to nie zasługuje, a że zbłądziła z wyborem, no cóż każdy z nas robi błędy, mimo to życzę Pani EWIE samych sukcesów w pracy zawodowej i takiego oddania w swej pracy z pożytkiem dla ludzi tak jak do tej pory, bo Pani praca naprawdę wymaga poświęceń.

PIS
PIS
3 lata temu
Reply to  Katarzyna

Katarzyno, już spaliłas Chyl w przebiegach. Ja na pewno nie zagłosuje na nią

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Sympatycy burmistrza napiszcie czym się popisali, czym zasłynęli ostatniej kadencji obecni radni i jednocześnie kandydaci na radnych na następne 5 lat, czyli Państwo:
Prusinowski Ryszard, Wilamowski Marian, Rzodkiewicz Elżbieta, Prejs Lech, Wojnarowski Janusz, Dłubisz Arkadiusz, Dużmański Dariusz, Ośliźlok Leszek, Nowakowski Michał.
Pan Dużmański – wygrał plebiscyt na najpopularniejszego radnego, czy choć raz zabrał głos?
Pan Wojnarowski liczeniem głosów się zajmował, zabrał choć raz głos?
a pozostali? – kryli się tylko w blasku burmistrza i podnosili wysoko rączki tak jak tego sobie życzył włodarz.
a ci nowi? – ci nowi to też większość, a może i wszyscy bardzo uzależnieni od włodarza, a więc także na nic nowego nie wpadną, nic nowego i dobrego nie przepchną, tylko będą podnosić rączki jak najwyżej na każde zalecenie Pana Kowalewskiego, o ile uda mu się wygrać tegoroczne wybory.
Żaden z prezentowanych kandydatów mnie nie przekonuje, a skromna kampania złotoustego to zalecenie od speca PR.

Cdn...
Cdn...
3 lata temu

Konwencja p.K…to monolog jak wszystkie jego kadencje. Slyszy tylko siebie a nie slyszy i nie slucha mieszkancow. Kwieciscie mowi i na tym pozostsnmy.

Leszek Nowak
Leszek Nowak
3 lata temu

Nikt dotąd nie zrobił tak dużo dla Mławy, co obecny burmistrz. Panie Sławku, ma Pan mój głos!

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Leszek Nowak

i dobrze, nie musi się pan tym chwalić, bo i tak oponentów pana Sławka pan nie przekona.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Leszek Nowak

A najwięcej chyba Pan Sławek zrobil dla Ciebie / powinieneś sie tym pochwalić/ że tak mu kadzisz.

Dieta 2100 zł
Dieta 2100 zł
3 lata temu

Moi drodzy. Zabierzcie 2100 złotych diety. Połowy z tych kandydatów nie będzie 🙂

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Dieta 2100 zł

Połowy? – żadnego.

Kazik
Kazik
3 lata temu
Reply to  Dieta 2100 zł

Ludziom od Kowalewskiego dolicz do 2100 także penesje na stucznych stanowiskach jak u Prusinowskiego. Inni też za wierność też stołki grzeją, na piątkowej kiełbasie wyborczej było ich pełno. Oni mają nie walczą tylko o 2100

Ola
Ola
3 lata temu

Brawo Panie Burmistrzu ! Wygra Pan te wybory ! Bez zbędnego szumu robionego na pokaz.Brawo!

Zenon
Zenon
3 lata temu
Reply to  Ola

Przeciez Kowalewski nic innego robi tylko szum na pokaz. Pora na burmistrza co zrobic cos dla mieszkancow i w koncu na otwarciu ulic beda mieszkancy nie urzedasy

wyjazd
wyjazd
3 lata temu

Pan Ryszard Prusinowski po otrzymaniu ciepłej posadki u Burmistrza teraz jest na jego liście. Jedynym celem startu tego Pana jest zachowanie stołka. U większości kandydatów Kowalewskiego jest podobnie.

tryton
tryton
3 lata temu
Reply to  wyjazd

Tylko Prusinowski. Bez niego lista nie ma szans. A i tak Krajewski nieźle pozamiata

Piwo
Piwo
3 lata temu
Reply to  tryton

Piwko czy medelko Pan Rysiu Ci obiecal za glos?

PIS
PIS
3 lata temu
Reply to  tryton

Wojtek Krajewski to taki sam pucuś jak ludzie Kowalewskiego, tylko tam go nie chcą, a szkdoda, bo idealnie pasuje. Nic palcem nie kiwnie dla mieszkańców, jedynie na czym mu zależy to być na każdym zdjęciu i każdej imprezie. Takim nie robom dziękujemy.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  PIS

Jak sam wiesz Krajewski tak pucuje i oszukuje wyborców od lat, w drugich wyborach to nawet mieszkańców swej wioski meldował w Mławie aby znowu załapać się do RADY, miał możliwości bo w I kadencji był Sekretarzem Chmielińskiego. / no i się załapał / i tak pływa do dziś. Czas aby jego partii Pis w wyborach zostawiać czystą kartkę.

mławianin
mławianin
3 lata temu

Jedna wielka porażka.

Roman
Roman
3 lata temu

Więc tak moi drodzy, jeśli Wierzycie w to ze PSL i PIS na czele ze swoimi kandydatami na burmistrzów zrobią cuda w naszym mieście to się grubo mylicie. To są tzw. Obiecanki cacanki przedwyborcze, robią wszyskto aby dostać się do koryta. Wbrew opiniom poniektórych, Kowalewski robi bardzo dużo dla miasta wystarczy się dobrze rozejrzeć a każdy z nas zauważy różnice tego co było jeszcze kilka lat temu a co jest teraz. Mława pięknieje i jest w niej coraz lepie, Ci którzy twierdzą inaczej, twierdzą to tylko dlatego bo są z parti PSL i PIS czyli tych którzy chcą się dorwać do tzw. Koryta. Kowalewski jest już w temacie i wie co z czym się je i wiem doskonale ze dalszy rozwój miasta jest tylko możliwy wtedy kiedy, będzie kontynuował swoje dzieła. Dlatego apeluje do wszystkich nie dajcie się zwieść propagandzie zielonych ludkow i Pisowcow, oni zanim w ogóle dojdą co z czym się je i jak powinno się zarządzać miastem, o ile w ogóle do tego dojdą to minie cała kadencja.
Pozdrawiam.
Kibicuje Kowalewskiemu

Cdn...
Cdn...
3 lata temu
Reply to  Roman

Skoro tak pan uwaza prosze odpowiedziec za czyje pieniadze? Widac nie byl pan w innych miastach i brak panu porownania. Z calym szacunkiem ale emanuje pan zasciankiem.

Malgorzata
Malgorzata
3 lata temu
Reply to  Roman

Wow. Niesamowite jest piczucie humoru pana. Za czyje pieniadze pytam? Matematyke pan zna? Potrafi porownac liczby? Jaka kwote pozyskal P. M. Burchacki dla Ciechanowa a jaka dla Mlawy P. K…? Matematyka nie jest pana mocna strona widze. Prosze pokandydowac, wykazac sie. Licza sie nie slowa a czyny. A zeby to uzmyslowic: przyjde wezme kase od pana na remont swojego domu a nastepnie pichwale sie jaku mam dom wyremontowany. Prosze swoje szare komorki ruszyc bo myslenie nie boli.

Kwota
Kwota
3 lata temu

Odgrzany kotlet. Sukcesu bje będzie

anikab
anikab
3 lata temu

parada próżności….

racjonalny
racjonalny
3 lata temu

Jak dla mnie sprawa oczywista, głosuję za dalszym rozwojem miasta. Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia co jest jasne i oczywiste ale to jak miasto zmieniło się w ostatnich latach daje nadzieję na dalszy jego rozwój i ta ekipa ma moje poparcie. Konwencja może i bez wodotrysków ale rzeczowa i na temat, wszyscy kandydaci zostali przedstawieni. Na robienie show może sobie pozwolić tylko partia tj PIS, PSL itp… która dostaje dotacje z budżetu państwa czyli naszej kasy. Komitety niepartyjne nie mają takich pieniędzy i dobrze bo generalnie kasa psuje ludzi.

Max
Max
3 lata temu
Reply to  racjonalny

Oj chyba nie masz racji. Kowalewski ma na kampanię kasę. Cała mławska deweloperka wspiera jego komitet

racjonalny
racjonalny
3 lata temu
Reply to  Max

To oczywiste że ma jakieś tam pieniądze, każdy jeśli startuje w wyborach musi mieć kasę na kampanię ale dlaczego ma ją mieć z moich podatków?

M...
M...
3 lata temu
Reply to  racjonalny

Szkoda, ze nie przeszkadza panu , ze pewne inwedtycje sa za pana pieniadze a nie zewnetrzne srodki.

racjonalny
racjonalny
3 lata temu
Reply to  M...

Nie przeszkadza bo to nieprawda że nie są pozyskiwane środki z zewnątrz, chociażby al. Wojciecha dostała dofinansowanie z zewnątrz i wiele innych ale trzeba trochę dobrej woli żeby to zauważyć i uszanować a nie tylko rzucać hasłami typu: zero środków z zewnątrz, deweloperka itp. Trzeba by się zastanowić jak te środki od góry są rozdzielane, to jest dopiero zagadka, często po linii partyjnej jakichś dziwnych układach partyjnych itp..Jak marszałek z PSL to pieniądze tam gdzie PSL, jak z PO tam gdzie PO itd..itd…A premier z PIS-u mówi że nie potrzebujemy środków z zewnątrz, sami sobie drogi zbudujemy. Po części ma rację, umiesz liczyć licz na siebie

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  racjonalny

My, Panie racjonalny, zauważamy wszystko i wiemy ile środków pozyskał pan Kowalewski w ciągu trzech kadencji, czyli 12 lat, i te kwoty pozyskanych środków przez 12 lat marnie wyglądają w porównaniu np. do środków pozyskanych przez Ciechanów w ciągu 4 lat i to nie dlatego, że wnioski UM o te środki zostały negatywnie załatwione, ale dlatego, że WNIOSKÓW O ŚRODKI ZEWNĘTRZNE NIE BYŁO, proszę Pana, bo się nie chciało składać, albo się nie zdążyło (takie info padło z UM, z najwyższego szczebla: ” nie zdążyliśmy”).

Paweł
Paweł
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

A co z zadłużeniem Ciechanowa, przeszło 50mln. zł.? Tak podaję informator miejski Mława.

Mławiak
Mławiak
3 lata temu
Reply to  Paweł

Sprawdź proszę budżet Ciechanowa i procentowe zadłużenie a później policz to samo w Mławie. Zapewniam ze będziesz mocno zdziwiony. Kolejny matematyk. ‍♂️

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Paweł

Kosiński spłaca zadłużenie poprzedniego prezydenta, zobacz ile zadłużenia było na początku jego kadencji, a potem opluwaj.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Ty nie lubisz PSL, ty nienawidzisz Burmistrza Kowalewskiego.. Chyba masz poważny kłopot ze sobą. Może psychoterapia ?

Paweł
Paweł
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

A kto tu kogo kolwiek opluwa. Czytaj ze zrozumieniem. Statystyki zadłużenie podano w informatorze miejskim.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Paweł

Paweł, zacznij myśleć zanim coś napiszesz.
Sprawdź dług na początku kadencji Kosińskiego i obecnie, i dopiero porównaj.
Sprawdź dług Mławy na początku I kadencji Kowalewskiego i jaki jest obecnie.
Dopiero jak dokonasz takiej analizy to napisz, bo w Ciechanowie dług maleje, a w Mławie rośnie.

GIEWONT
GIEWONT
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

A co zrobił dla Mławy przez 8 lat grzania stołka w starostwie kandydat PSL M.B

tom
tom
3 lata temu
Reply to  Max

a myślisz, że skąd ma kasę PIS i PSL. OD KURNIKARZY I Z PARTII.

Malgorzata
Malgorzata
3 lata temu
Reply to  tom

Mlawa to nie jest teatr jednego aktora i widza w tej samej osobie. To nie szata narcyza, to wszyscy mieszkancy i ich glosy w sensie slyszalnosci. A jak ktos cierpi na slepote i gluchote, powinien dac sobie spokoj. I obojetnie kogo by to dotyczylo.

mądra
mądra
3 lata temu
Reply to  racjonalny

ja jeż jestem za dotychczasowym rozwojem.WOLĘ BEZPARTYJNYCH. PSL i PISto dopiero by zaczęli rządzić. uchowaj Boże.

Cdn...
Cdn...
3 lata temu
Reply to  mądra

Pani madra, zacznijmy od tego, iz w Radzie Miasta PSL owcow nie bylo. 95% kandydatow od Burchackiego nie sa PSL owcami. Odroznia Pani ? I prosze nick zmienic bo jest nieadekwatny do Pani bujnych spostrzezen.

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  mądra

A gdzie to zasłyszałaś chyba na niedzielnym kazaniu plebana w swej parafii, uchowaj Boże przed takimi mądrymi z kościelnymi wskazaniami.

Malgorzata
Malgorzata
3 lata temu
Reply to  racjonalny

Do pana wiadomosci. Komitet wyborczy P. Burchackiego finansuje sie sam. Nikt ich nie sponsoruje. Zadne PSL itp. Zanim cokolwiek pan napisze prosze sprawdzic u zrodla. Za to p. K….ma sponsorow z….prosze jego zapytacskad, moze choc raz powie prawde.

racjonalny
racjonalny
3 lata temu
Reply to  Malgorzata

Proszę pytać p. K. Każdy komitet z tego co wiem musi mieć transparentność jak chodzi o środki na kampanię. Trochę dziwi to co pani pisze że Komitet PSL-u nie jest w żaden sposób dofinansowywany z PSL-u, mam prawo tutaj mieć wątpliwości. W końcu poparcie i zdjęcia są z osobistościami z samej górki.

Litości
Litości
3 lata temu
Reply to  Malgorzata

Doprawdy Małgorzato? A ja widziałem na konwencji PSL, czyli wtedy, gdy Burchacki przedstawiał kandydatów, wielki napis mówiący o finansowaniu z komitetu PSL. Rozumiem, że jesteś od nich i wiesz lepiej. To kto kłamie? Śmiem twierdzić, że ty

Robson
Robson
3 lata temu

Faworytem w okręgu Nr 3 jest Prusinowski, no może jeszcze Wilamowski (trzeba przyznać,że trochę chłop działał).

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  Robson

Czy naprawde ciebie Robson pokręciło: prusinowski niech lepiej pilnuje stanowisko które nie dawno otrzymał w prezencie od Kowala, to samo Wilamowski za chodzenie po mieście /parkingowy/ to jego praca, ale już 1 miejsce na liście to chyba zasługa małżonki zatrudnionej w Urzędzie. CZY NAPRAWDĘ NIE DOSTRZEGACIE ŻE TO JEST TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI.

Władek
Władek
3 lata temu
Reply to  z bliska

Ja nie byłbym taki pewny, że tak nie będzie. Gdyby jeszcze startował Przybyszewski ale on uciekł do okręgu nr 2. Albo spanikował albo ktoś mu źle doradził. Na Wólce mógłby wygrać ale na blokach i ich okolicach nie ma szans.

Potencjał.
Potencjał.
3 lata temu
Reply to  Władek

Jest 2 Przybyszewskich- jeden, to sportowiec, a drugi z Wolki.

wólczanin
wólczanin
3 lata temu
Reply to  Władek

hahahhahahahaha, nie biere go pod uwagę, hahahhaha

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  wólczanin

TO bardzo zle dla Ciebie że nie potrafisz dostrzec wiele rzeczy, które robi dla Wólki Przybyszewski—- KAMIL powodzenia !!!!!! nie zwracaj uwagi na bazgroły Wólczańskich oszołomów. Na Twoim działaniu Wólka tylko zyskuje. TAK TRZYMAJ!!!!!!

hehe
hehe
3 lata temu
Reply to  z bliska

HEHE co za czub z tego z bliska. Kamilek dużo szumu robi ale nie wiele z tego wynika.

tom
tom
3 lata temu

Brawo, dla mnie jasny wybór. Mądrze, kompetentnie, bez sztucznego robienia z siebie gwiazd. Skronie a rzeczowo. jestem ZA !

z bliska
z bliska
3 lata temu
Reply to  tom

Myślę że skronie już Ci posiwiały od pisania tych penów pochwalnych Kowalewskiego. J EST E M—-P R Z E C I W !!!! Te twoje gwiazdy już dawno straciły BLASK.

z bliska
z bliska
3 lata temu

ZOSTAWMY TĄ STRONĘ KOWALEWSKIEGO BEZ KOMENTARZY—-bo to co pokazali nie zasługuje na nasze komentarze, szkoda słów, na tą ekipę. A podczas wyborów, skierujmy tą ekipę do uczciwej pracy, niech wrócą tam skąd przyszli do swoich zakładów czy instytucji.

Leszek
Leszek
3 lata temu

Szału nie ma…

122
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x