Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pozdrowienia z wysp. Pocztówka z North BerwickDzień dobry,

Przesyłam serdeczne pozdrowienia ze Szkocji i tradycyjnie „pocztówkę”.  Tym razem zapraszam na spacer po jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych w Szkocji – North Berwick.

Zaczynamy od kilkukilometrowej wędrówki malowniczą plażą, która prowadzi nas do ruin XIV wiecznego zamku Tantallon, pięknie położonego nad morzem. Następnie wizyta w porcie, wspinaczka na wulkaniczną skałę, skąd roztacza się cudowny widok na miasteczko i okolice. Biaława skała-wyspa, wyłaniająca się z morza, którą widać na kilku zdjęciach to Bass Rock, rezerwat ptaków. Przechadzka kolorowymi uliczkami. W drodze powrotnej wizyta w zamku Dirleton oraz przyzamkowym  pięknym i zielonym parku.

Zapraszam do obejrzenia galerii, życzę miłego oglądania 🙂

Czytelniczka

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Zobacz także…

Pozdrowienia ze Szkocji. Wyprawa do Loch Ness.

Od Czytelniczki: Kwiatowa pocztówka z Edynburga

Pocztówka z Edynburga

Świąteczna fotorelacja z Edynburga

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marysia
Marysia
4 lata temu

Pięknie tam! Można się rozmarzyć. Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam lokalnie spod Mławy Autorkę i pozostałych Czytelników 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x