Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od Czytelniczki: Kwiatowa pocztówka z Edynburga


Szanowny Codzienniku,

Mogę już chyba użyć słowa „tradycyjnie” ;-). Tradycyjnie zatem przesyłam pocztówkę z Edynburga. Tym razem kwiatową. Zdjęcia robione byływ edynburskich parkach oraz ogrodzie botanicznym. Mam nadzieję, że zdjęcia wprawią Państwa w dobry, wiosenny nastrój. Mnie szczególnie podobają się „kwiatki-zajączki”. Wraz z kwiatową kartką przesyłam serdeczne życzenia zdrowia, wiosennej energii, samych dobrych dni oraz wszelkiej pomyślności dla całej Redakcji Codziennika oraz Wszystkich Czytelników.

Pozdrawiam serdecznie

Czytelniczka

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Pocztówka z Edynburga

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Uwielbiam narcyzy w każdej odmianie <3

słoneczko
Gość
słoneczko

za każdym razem gdy oglądam wprawiają mnie w wiosenny nastrój, jest w tych zdjęciach jakaś magia… pięknie 🙂

zając
Gość
zając

Aż zapachniało 🙂 Prześliczna galeria. Pozdrawiam wszystkich świątecznie!