Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Mercedesem staranował bramę, zostawił auto pod kościołem i uciekł


Zapewne na trzeźwo takiego zachowania nikt by się nie dopuścił. To jednak zdarzyło się dziś około godziny 11-tej naprawdę. Zupełnym brakiem szacunku dla miejsca kultu wykazał się pewien kierowca osobowego mercedesa z mławską rejestracją.


Z rozpędem wjechał na przykościelny teren parafii Matki Bożej Królowej Polski, taranując przymkniętą bramę i omal nie rozjeżdżając przechodzącej matki z dzieckiem. Rozpędzone auto zatrzymało się dopiero przy schodach wejściowych do kościoła. Tam kierowca porzucił pojazd i oddalił się z miejsca szarży. Teraz szukają go mławscy policjanci powiadomieni przez księdza proboszcza.

red.

Więcej tutaj:

Był nietrzeźwy i nie chciał wpuścić policji. Już jest zatrzymany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
c złonek
c złonek
3 lata temu

Zasłużył, wiecznie pijany jeździł.

Paweł
Paweł
3 lata temu

To był bezdomny, który zostawił auto dla księdza proboszcza w darowiźnie.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Paweł

Dobre
To się ksiądz proboszcz nie poznał na darowiźnie 😀
Teraz sobie pewnie w brodę pluje, że zgłosił to policji.

andrzej
andrzej
3 lata temu
Reply to  Paweł

Żart nawet zabawny, ale tutaj myślenie mi się pojawia o dzieciach, które mógłby zabić i jakoś mną to wstrząsnęło. Niestety dostanie wyrok za jazdę po pijanemu tylko, może karę ograniczenia wolności albo w zawieszeniu i tyle. A powinno się na to patrzeć w kontekście że mógł zabić dzieci i tak go traktować

abc
abc
3 lata temu
Reply to  andrzej

Zgadzam się włos się jeży

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  andrzej

Tak, masz rację, włos się na głowie jeży, dlatego uważam, że każdy powinien reagować jak widzi pijanego wsiadającego do auta, za kierownicę. Każdemu normalnemu człowiekowi winna zapalić się lampka i powinien natychmiast reagować na takie ekscesy albo zabierając kluczyki gościowi, albo natychmiast dzwoniąc na policję czy też pod nr 112 i powiadamiając o takim fakcie, tu nie ma się czego wstydzić, to wcale nie jest żenujące.
Pamiętajmy zawsze, że
PIJANY ZA KIEROWNICĄ TO POTENCJALNY MORDERCA.

Mławianka
Mławianka
3 lata temu

PRAWDZIWY IDIOTA

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x