Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Był nietrzeźwy i nie chciał wpuścić policji. Już jest zatrzymany


Fot. ilustracyjne

Nietrzeźwy właściciel mercedesa, który dziś przed południem staranował bramę kościoła i pozostawił auto opiece boskiej już przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Policja błyskawicznie ustaliła jego tożsamość i zapukała do drzwi jego mieszkania w jednym z bloków na Osiedlu Książąt Mazowieckich. Mężczyzna jednak nie chciał dobrowolnie otworzyć drzwi. Policja wezwała straż pożarną, która otworzyła drzwi mieszkania.

– Ten 57-letni mężczyzna, mieszkaniec Mławy, który uszkodził autem bramę kościoła był nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał 2,7 promila alkoholu. Został już zatrzymany i przebywa w policyjnej izbie zatrzymań – informuje st. Asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Zobacz także:

Mława. Mercedesem staranował bramę, zostawił auto pod kościołem i uciekł

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
abc

Jak by kogoś przejechał !!!!!!!!!!

Anonimowo X

I co oni chcą od zmeczonego człowieka nie mógł ustac i dojść na nogach to chciał wjechac ,do kościoła i pomodlic się.

AAA

Tylko ten człowiek jest zmęczony codziennie

normalny

rzeczywiśćie trudno ustalić po nr rejestracyjnych do kogo należało auto i odwiedzić właściciela w domu w celu złożenia wyjaśnień

Uczeń

Właściciela to i łatwo ale co do kierowcy to nie jest to oczywiste.

Ktos

A mówią że policja nic nie robi, a ty jednak coś zrobili. Gdyby nie złapali to mln negatywów a jak złapali to ciiiiii sza…. Pozdrawiam.
Dobry