Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poczuj magię kolorów! Już jutro w Mławie Holi Festival Poland


Już jutro Holi Festival Poland pojawi się w Mławie! Święto kolorów odbędzie się na terenie parku miejskiego w godzinach 15:00 – 21:00.


Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można kupić na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach (10 zł/szt).

Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Co ważne, proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Jak się przygotować na kolorowe szaleństwo?

Choć nie ma określonego ubioru na tę imprezę, jak podpowiadają organizatorzy, większość gości przybywa w białych ubraniach, ponieważ bardziej widoczny jest efekt kolorów. Mimo że kolory są łatwo wypłukiwane z odzieży (przed praniem trzeba pamiętać, aby dobrze strzepać proszek z ubrań), zdarzają się gorszej jakości tkaniny, na których mogą pozostać resztki proszku. Zatem najbezpieczniej ubrać się na imprezę w ciuchy, na których nam już tak bardzo nie zależy. Proszek łatwo schodzi ze skóry i włosów, przed samą imprezą można dodatkowo posmarować włosy czymś tłustym. Warto pomyśleć także o osłonie na oczy. [więcej pytań i odpowiedzi TUTAJ]

Na imprezie nie zabraknie strefy foodtruck’ów. Będzie kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary, BAZOOKI CO2.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/155724015138150/

mat. prasowe

źródło: organizatorzy/oprac. red.


Zobacz także…

Było kolorowo i wesoło! Holi Festival w Mławie [fotorelacja]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x