Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zerwana rura z gazem koło urzędu gminy w Wieczfni Kościelnej


Dziś rano około godziny 9 –tej podczas prowadzenia robót ziemnych koło urzędu gminy w Wieczfni Kościelnej doszło do rozszczelnienia rury z gazem, biegnącego tam rurociągu. Ulatniający się gaz był tak agresywny, że pracownicy urzędu gminy musieli opuścić budynek i wyjść na zewnątrz. Jeszcze przed przyjazdem pogotowia gazowego działania ratownicze podjęli strażacy z OSP w Wieczfni Kościelnej i jeden zastęp JRG Mława. Sytuacja pozostaje pod kontrolą i raczej obecnie nie ma już zagrożenia wybuchem.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x