Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś na Wólce rozjechał jeża


Jeże to bardzo pożyteczne zwierzęta. Mimo, że jest kolczasty to jednak na ogół cieszy się ludzką sympatią. Szkoda że kierowcy nie uważają na te wychodzące czasem na jezdnię zwierzaki. Szkoda że kierowca, który rozjechał tego jeża dziś rano na ulicy Granicznej nie zdążył go zauważyć. Jeże giną nie tylko na drogach. Wiele z nich ginie też podczas wypalania traw.

– Sam raz byłem świadkiem jak na ul. Marszałkowskiej jeden z kierowców zatrzymał się, wszedł z auta i przeniósł bezproblemowo jeża przez ruchliwa jezdnię. Szkoda, że i w tym przypadki tak nie było.  Z drugiej strony, któż mógłby się spodziewać jeża w środku miasta – pisze nasz czytelnik, który nadesłał zdjęcie.

red.


Zobacz także…

A przy drodze stoi sobie łoś

Wojtek ten jest najśmielszy, ale jest i Zdzisio i inni. Boćkami opiekuję się bo lubię

 

Kto zamordował łabędzia?

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
swiadek
Gość
swiadek

To nie auto. To łobuzy ze szkoły go tak urządzili.

Gość
Gość
Gość

Jeśli to prawda, to brak słów 😡

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak tylko dodam, w Polsce pod kołami samochodów ginie rocznie ponad 40 tysięcy jeży. Własnie teraz od maja do sierpnia trwa ich okres godowy a potem rozrodczy. Pod kołami często giną żerujące samice, a śmierć matki oznacza też śmierć potomstwa.

Meg
Gość
Meg

Tym razem jeżyk nie zdążył 🙁 Kiedyś też spotkałam na drodze w mieście takiego delikwenta. Późnym wieczorem wychodził z parku. Dzięki reakcji kilku kierowców udało mu się przejść cało na drugą stronę.

Taki duży jeż
Gość
Taki duży jeż

Jeż ton super zwierzę. Sam.miałem kiedyś jeża. Lepiej niż kot załatwił mi myszy w stodole. Dosłownie w parę dni był spokój a dostawał tylko niewielka dawkę mleka.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie mógł wejść z auta po jeża.