Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Kto zamordował łabędzia?


dsc_0007Wstrząsającą relację znad jeziorka Krajewo opowiedziała jedna z mieszkanek Mławy. Zamęczony został jeden z łabędzi, mających swoje siedlisko nad tym urokliwym akwenem. Wyrwana z korpusu głowa z częścią szyi pływała w wodach jeziorka. Mławianka swoją opowieść udokumentowała fotografiami, przedstawiającymi szczątki łabędzia. O zdarzeniu poinformowana została straż miejska.


Według relacji innego z mieszkańców tego barbarzyństwa mieli się dopuścić nastoletni chuligani, często tu bywający.

 – To chuligaństwo takie, takie nastolaty i właśnie oni to robią. Dla jaj, dla tego, żeby się wyżyć – mówi oburzona kobieta.

O tym, że dochodzi do takich sytuacji wie również nadleśniczy Jaromir Skrzypecki, akwen jeziorka Krajewo jest bowiem administrowany przez Nadleśnictwo Dwukoły.

O losie łabędzia mieszkanka Mławy opowiedziała podczas sobotniego spaceru rewitalizacyjnego, który poświęcony był między innymi identyfikacji występujących na obszarze osiedla problemów.

JK

UWAGA!

Poniżej prezentowane fotografie są drastyczne. Ostrzegamy osoby bardzo wrażliwe!!!

14527440_1457537520939870_110467065_n 14542617_1457537157606573_1837244727_n

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

avatar
1500
inka
Gość
inka

zwyrodnialec jeden, znalazł sobie przeciwnika bezbronnego łabędzia idiota , nogi z dupy powinno mu się powyrywać

michał
Gość
michał

Jeszcze się spotkamy.

michał
Gość
michał

Trzeba się wybrać wieczorem na krajewo. Jeszcze cię spotkam.

michał
Gość
michał

Od dziś zaczynam polowanie na gownożerie. Tylko spotkam tam jakiegoś pedała od razu nokaut.

mławianka
Gość
mławianka

to nie wielodzietne takie rzeczy robia tylko łobuzeria , z którą nikt sobie podobno poradzić nie może a może nikomu ? się nie chce łatwiej pojechać na interwencję do dzieci

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Brawo, młodzieży, brawo. Gdybym tylko takiego zobaczył, to też bym się pobawił w fatality z Mortal Kombat. Jak w ogóle można zrobić coś takiego? Gonić ich i za znęcanie się nad zwierzętami (a raczej zabójstwo) wsadzać do pierdla.

Mławianka
Gość
Mławianka

A poruszane były wszystkie służby mławskie aby pomóc temu łabędziowi bo ma złamane skrzydło i się nie rusza. Kłamstwa urzędników przekraczają wszelkie granice, twierdzili, że był tam weterynarz i jest to przestarzałe złamanie, a ptak da sobie radę. Nie prawda ,zbyt często tam bywałam by wcześniej tego nie zobaczyć. NIKT MU NIE POMÓŁ. Skandal.

ochyda
Gość
ochyda

BLEEEE

dziadek
Gość
dziadek

Obiektywny—a czy Ty w ogóle cokolwiek rozumiesz???

obiektywny
Gość
obiektywny

możesz mnie oświecić?, a nie czepiasz się???

Ja
Gość
Ja

Przecież chcą na Krajewo przenosić wielodzietne rodziny, to się będzie tam działo !!!

Ktoś...
Gość
Ktoś...

Straszne, jak można tak się znęcać nad żywym stworzeniem, ale
nie bez winy są ci którzy widzieli niejednokrotnie chuliganerię i nigdzie tego nie zgłosili.
Ja rozumiem, że odzywać się do takich to strach, ale co za problem zadzwonić pod jakiś darmowy nr czy SM, czy Policji, żeby przejechali się w takie i takie miejsce, bo nieciekawy element i może dojść do wandalizmu, ale u nas nikt na nic nie reaguje, ani na pijackie burdy, ani na chuligańskie

Jeżdżąca
Gość
Jeżdżąca

A jeszcze chcą dla takich osiedla porobić na Krajewie.

obiektywny
Gość
obiektywny

Przeczytałaś to co napisałaś, bo nie rozumiem