Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Działdowo. Spłonął market Rast


Pożar wybuchł prawdopodobnie wcześnie rano. Całkowitemu spaleniu uległ budynek sklepu, zawaliła się też konstrukcja jego dachu. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej.

Słoneczne ogrody Mława

W przeciągu ostatnich kilkunastu dni, to już trzeci pożar dużego obiektu w Działdowie. Wcześniej płonęła stara plebania oraz zamieszkana kamienica.

red.

źródło i fot. Gazeta Działdowska.pl

Zobacz także…

AKTUALIZACJA: Spłonął budynek starej plebanii przy kościele parafii św. Wojciecha w Działdowie. W pobliżu pożaru policja zatrzymała mężczyznę z nożem.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500