Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działdowo. Spłonął market Rast


Pożar wybuchł prawdopodobnie wcześnie rano. Całkowitemu spaleniu uległ budynek sklepu, zawaliła się też konstrukcja jego dachu. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej.

W przeciągu ostatnich kilkunastu dni, to już trzeci pożar dużego obiektu w Działdowie. Wcześniej płonęła stara plebania oraz zamieszkana kamienica.

red.

źródło i fot. Gazeta Działdowska.pl

Zobacz także…

AKTUALIZACJA: Spłonął budynek starej plebanii przy kościele parafii św. Wojciecha w Działdowie. W pobliżu pożaru policja zatrzymała mężczyznę z nożem.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500