Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ogromny pożar w Straszewie. Dwie osoby poparzone, w tym jedna bardzo ciężko


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Trwa pożar hali produkcyjnej z łatwopalnym peletem w miejscowości Straszewy, gm. Lubowidz, pow. żuromiński. Pożar objął halę o wymiarach 13 x 80m. W tej chwili działania gaśnicze prowadzi 80 strażaków i 20 wozów bojowych. Z zakładu ewakuowano 12 osób, dwie osoby zostały poparzone. W akcji uczestniczą trzy zastępy OSP i jeden JRG z powiatu mławskiego.

– Pożar jeszcze nie jest opanowany. Działania straży skupiają się na niedopuszczeniu do rozprzestrzenienia pożaru na sąsiednie budynki, w tym drugą halę produkcji peletu. Dwie osoby zostały poszkodowane, jedną ciężko poparzoną do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, druga pozostaje pod opieką zespołu ratownictwa medycznego – podaje mł. bryg. Karol Kierzkowski oficer prasowy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

red.

Zobacz także…

Spłonął budynek starej plebanii przy kościele parafii św. Wojciecha w Działdowie. W pobliżu pożaru policja zatrzymała mężczyznę z nożem.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x