Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Areszt dla sprawcy napadu na stację paliw


Sąd na trzy miesiące aresztował Leszka M., który przyznał się do rozboju na stacji paliw w Różanie. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna mógł być sprawcą innych napadów na stacje.

17 maja po napadzie na stację paliw w miejscowości Różan w powiecie makowskim zatrzymany został 35-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, który już następnego dnia usłyszał zarzut dokonania rozboju i złożył obszerne wyjaśnienia, w których przyznał się do innych napadów. Sąd Rejonowy w Przasnyszu aresztował podejrzanego Leszka M. na trzy miesiące.

Od grudnia 2017 roku na terenie Mazowsza i województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 11 podobnych zdarzeń, dlatego policjanci będą teraz weryfikować wyjaśnienia podejrzanego.

źródło: Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

O napadzie i zatrzymaniu pisaliśmy tutaj:

Policja zatrzymała podejrzanego o napady na stacje benzynowe m.in. w Mławie

Mława. Napadł na stację benzynową z bronią w ręku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x