Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Areszt dla sprawcy napadu na stację paliw


Sąd na trzy miesiące aresztował Leszka M., który przyznał się do rozboju na stacji paliw w Różanie. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna mógł być sprawcą innych napadów na stacje.


ksp Mława
Reklama

17 maja po napadzie na stację paliw w miejscowości Różan w powiecie makowskim zatrzymany został 35-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, który już następnego dnia usłyszał zarzut dokonania rozboju i złożył obszerne wyjaśnienia, w których przyznał się do innych napadów. Sąd Rejonowy w Przasnyszu aresztował podejrzanego Leszka M. na trzy miesiące.

Od grudnia 2017 roku na terenie Mazowsza i województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 11 podobnych zdarzeń, dlatego policjanci będą teraz weryfikować wyjaśnienia podejrzanego.

źródło: Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

O napadzie i zatrzymaniu pisaliśmy tutaj:

Policja zatrzymała podejrzanego o napady na stacje benzynowe m.in. w Mławie

Mława. Napadł na stację benzynową z bronią w ręku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x