Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Mława. Napadł na stację benzynową z bronią w ręku


Jak dowiadujemy się z nieoficjalnych źródeł dziś około godziny 4 nad ranem nieznany mężczyzna napadł na pracowników stacji benzynowej Orlen przy ulicy Płockiej. Mężczyzna był uzbrojony w długą broń. Sterroryzował pracowników, zażądał wrzucenia do worka pieniędzy z kasy, po czym zbiegł z miejsca napadu. Łup napastnika to kwota ok. 1600 zł.

Być może napad na stację Orlen w Mławie wpisuje się w całą serię napadów rabunkowych na stacje do których doszło m.in. w Żurominie, Działdowie czy Ojrzeniu.

Czekamy na oficjalny komunikat policji w tej sprawie, by poinformować o szczegółach tego zdarzenia.

Aktualizacja:

– Do napadu na stację benzynową przy ulicy Płockiej doszło ok. godziny 4:30. Nieznany mężczyzna  przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną sterroryzował pracowników stacji i dokonał zaboru pewnej kwoty pieniędzy. W podobnych okolicznościach doszło w ostatnim czasie również na terenie powiatów ościennych – podaje mł. asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Napadł na stację benzynową z bronią w ręku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Z R ..
Gość

Ale statystycznie jest u nas najbezpieczniej w województwie gratulacyje panie komendancie

XYZ
Gość

Jestem za odstrzałem takich „bandytów”.

załamka
Gość

To się obłowił, to się obłowił chłopina! Co za dno, kilka lat odsiadki za równowartość jednego obiadu w lepszej knajpie. Lepiej wyszedłby już na tej akcji gdyby kazał do worka wrzucić fajki i dołożyć na odchodnym ze dwa wiadra ropy. Co za rozum, co za dno…

Związek strzelców
Gość

hmm… temat pozwolenia na broń wraca jak bumerang. W takich miejscach jak banki, stacje paliw (szczególnie te na uboczu) czy inne miejsca gdzie jest obrót dużych pieniędzy KAŻDY PRACOWNIK powinien mieć broń. Taki delikwent 10 razy zastanowiłby się zanim dokonałby napadu. Prawo do obrony własnego życia i mienia jest podstawowym prawem życiowy od ery kamienia łupanego, i nikt tego nie zmieni. Paradoksalnie, przepisy o posiadaniu broni przestępcy mają w głębokiej d..pie i tak ją zdobędą, a szary Kowalski dostanie jeszcze wyrok że się bronił. Polska – kraj dla przestępców.

Tratwa
Gość

A później sytuacje jak w amerykańskich szkołach. Bez przesady

Kazik
Gość

To może zabronisz też posiadania noży kuchennych, siekier i kijów ?! Tu chodzi o normalnych ludzi, a nie psychicznie chorych. A w amerykańskich szkołach gdyby każdy nauczyciel posiadał colta przy pasie nie byłoby takich sytuacji.

Jarząbek
Gość

Jeżeli jest napad, to i tak zawsze napastnik z bronią albo z jej imitacją jest na pozycji wygranej. Napadnięty choćby miał broń i tak nie zdążyłby jej nawet wyjąć, nie wspominając już o jej użyciu, a jeżeliby nawet próbował, to mogłoby dojść do masakry, w której bardziej poszkodowany byłby napadnięty. Pieniądze czy inne mienie lepiej w takim wypadku oddać napastnikowi i chronić własne życie, bo nie ma nic cenniejszego od życia i zdrowia. Pieniądze inne mienie, to rzecz nabyta, a zdrowia i życia nikt nie zwróci.

wpDiscuz