Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Łoje. Pobili wędkarzy drewnianymi pałkami.


zalew Łoje, gm. Krzynowłoga Mała. pobicie pałkami wędkarzy

Zalew Łoje

Sprzedam Piec


Jak informuje przasnyska policja, 21 kwietnia br., nad zalewem w miejscowości Łoje (gm. Krzynowłoga Mała) doszło do pobicia czterech wędkarzy.

W sobotę, około godz. 23.00, w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała kilku mężczyzn dokonało za pomocą drewnianych pałek pobicia czterech wędkarzy. Interweniujący policjanci zatrzymali jednego ze sprawców pobicia, którym okazał się być 22 letni mieszkaniec gm. Przasnysz.

źródło: KPP Przasnysz

Zobacz także…

Rozbiórka pomostu będzie kosztować 35 tys. zł

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x