Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Przed nami niebezpieczne załamanie pogodySłoneczna aura, do której zdążyliśmy już przywyknąć, odsuwa się na wschód ustępując miejsca głębokiemu ośrodkowi niżowemu o nazwie „Madeleine”. Czekają nas przelotne, intensywne opady deszczu oraz lokalne burze, którym towarzyszył będzie porywisty wiatr i grad.

Załamanie pogody nastąpi już jutro, a najgwałtowniejszych burz możemy spodziewać się w płd.-zach. i centralnej Polsce. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej- od poniedziałkowych godzin porannych do wtorku rano na terenie Mazowsza obowiązuje alert pierwszego stopnia:

Po południu i w nocy prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 15 mm, lokalnie około 20 mm, oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu. Burze przemieszczać się będą z zachodu na wschód województwa.

Ważność: Od 7:30 2018-04-23 do 7:30 2018-04-24.

źródło: IMGW/wp.pl

red.

Zobacz także…

Majówka 2018 pod znakiem deszczu?

 

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x