Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Przed nami niebezpieczne załamanie pogody
Słoneczna aura, do której zdążyliśmy już przywyknąć, odsuwa się na wschód ustępując miejsca głębokiemu ośrodkowi niżowemu o nazwie „Madeleine”. Czekają nas przelotne, intensywne opady deszczu oraz lokalne burze, którym towarzyszył będzie porywisty wiatr i grad.

Załamanie pogody nastąpi już jutro, a najgwałtowniejszych burz możemy spodziewać się w płd.-zach. i centralnej Polsce. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej- od poniedziałkowych godzin porannych do wtorku rano na terenie Mazowsza obowiązuje alert pierwszego stopnia:

Po południu i w nocy prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 15 mm, lokalnie około 20 mm, oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu. Burze przemieszczać się będą z zachodu na wschód województwa.

Ważność: Od 7:30 2018-04-23 do 7:30 2018-04-24.

źródło: IMGW/wp.pl

red.

Zobacz także…

Majówka 2018 pod znakiem deszczu?

 

 

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500