Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już ostatni dzień głosowania!


Jeszcze tylko dziś do godz. 23.59 można oddawać głosy w plebiscycie na NAJLEPSZEGO RADNEGO MIASTA MŁAWA BIEŻĄCEJ KADENCJI. Który radny, zdaniem czytelników, najlepiej dbał o interesy mieszkańców i tym samym zasłużył na zaszczytny tytuł najlepszego radnego mijającej kadencji? – dowiemy się już wkrótce. W tej chwili prowadzą Dariusz Dużmański i Michał Pol, tuż za nimi w pierwszej 5-tce, Jarosław Zadrożny, Janusz Wojnarowski i Jerzy Rakowski.

Sprzedam Piec


Szczegóły głosowania oraz aktualna tabela wyników tutaj:

Oceń, który z radnych obecnej kadencji jest najlepszy

Zapraszamy do głosowania! Wiele się jeszcze może zmienić!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]